حدود 1.7 میلیارد نفر زندگی می کنند در هند و پاکستان و بنگلادش و مطالعه توسط لانست در مورد سیستم بهداشت و درمان دارای رتبه سه کشور نزدیک به پایین. آنها همچنین رتبه بندی در پایین برای نوزاد و مرگ و مير نوزادان. میزان مرگ و میر در میان کودکان به عنوان یک نماینده از سطح توسعه اجتماعی به عنوان آنها نشان می دهد که سطح تغذیه پدر و مادر آموزش و پرورش و دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی.

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی و جنوب آسیا و فاقد آمادگی برای مقابله با این وضعیت ناشی به coronavirus. گسترش coronavirus را به اثبات فاجعه بار و تعداد مرگ و میر به عنوان یک نتیجه بالا خواهد بود. آنچه باعث می شود این ویروس خطرناک است این واقعیت است که حتی افرادی که نمی نشان می دهد هیچ نشانه ای می تواند گسترش آن است. دوره کمون است دو هفته اگر کسی آلوده کردم مثلا روز قبل از دیروز که بیمار ممکن است دچار علائم حتی پس از دو هفته است. جز توده جداسازی دشوار است که در جنوب آسیا و ما نمی توانیم جلوگیری از گسترش آن.

کشورهای آسیای جنوبی در میان کشورهای پرجمعیت ترین در جهان که در آن نرخ سواد پایین هستند به طور کلی بهداشت آگاهی و دسترسی به آب تمیز و دستکش و ماسک نیز کم است. که توصیه های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از, پخش كردن, اما برای افرادی که در متراکم ترین کشورهای روی زمین اجتماعی فاصله خواهد بود یک کار دشوار است. تراکم جمعیت و بسیاری از مردم فقیر زندگی می کنند با هم آن را به راحتی انتقال بیماری است. در نظر گرفتن محله های فقیرنشین که در آن صدها میلیون نفر زندگی می کنند و کار می کنند. اجرای آن را در این مکان خواهد بود دشوار است. عظیم سالخورده شهروندان نیز اجتماعی فاصله غیر ممکن است. ما حدود 100 میلیون نفر در هند بیش از سن 60. این کار ممکن است برای طبقه ی متوسط شهری, اما نمی خواهد کار برای فقرای شهری یا روستایی فقیر از آنجا که بسیاری از آنها در مناطقی که مناسب نیست برای چنین اقدامات است.

اگر چه دولت هند اجرا یک مستند برای 21 روز, اما, جنوب آسیا است که برای تبدیل شدن به بعدی جهانی hotspot برای ویروس موارد است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند هند است که در حال حاضر در مرحله 3 و جامعه انتقال آغاز شده است. تا کنون تنها 24,254 آزمایشات انجام شده در کشور از 1.3 میلیارد دلار است. مجاورت از coronavirus موجود با مشکلات سلامتی مانند دیابت و سرطان را استرس در حال حاضر تاکید امکانات بهداشت و درمان در جنوب آسیا است. کمبود بیمارستان رفته و پزشکان بد مجهز بهداشت حرفه ای و کمبود بودجه همواره حاضر بخش بهداشت و درمان برای چند دهه. در هند یک کشور است که می تواند در خدمت به عنوان یک پروکسی برای منطقه تنها 77 درصد از مرگ و میر ثبت شده و پزشکان گواهی 22 درصد از مرگ و میر. وجود دارد می تواند در حال حاضر شده است مرگ و میر به دلیل COVID-19 که ثبت نشده.

بیمارستان که کار نزدیک به ظرفیت کامل خواهد شد مبارزه با افزایش بیماران جدید. این ممکن است منجر به سیستم بهداشت و درمان به سقوط است که به معنی مرگ و میر در اعداد بزرگ است. فشار بر سیستم بهداشت و درمان خواهد بود بی سابقه است. ناخالص ناکافی در تعداد هواکش در بیمارستان ها و سطح بهداشت را تنها وضعیت را بدتر می کند. بهداشت عمومی شده است در آستانه کاهش برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. ضعیف دولتی استراتژی همراه با نابجا و نگرانی منجر به کمبود داروهای پزشکان و پیراپزشکی کارکنان همراه با کمبود تخت بیمارستان. 80 درصد از پزشکان واقع در مناطق شهری در هند غذا به تنها یک سوم از جمعیت در حالی که مردم ساکن در مناطق روستایی بستگی صفحه اصلی راه حل و یا حقه بازی. کشوری مثل ایتالیا که در سطح جهانی نظام سلامت شده است تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن توسط یک کوروناویروس.

تا پایان ماه ژوئن برای هر موجود مراقبت بحرانی تخت وجود خواهد داشت تقریبا 15 COVID-19 بیماران نیاز به در ما. در حالی که هند فقط 0.5 تخت بیمارستان برای هر 1000 نفر است و تنها 40,000 هواکش, یک دکتر در هر 11,600 مردم و انزوا تخت در هر 84,000 مردم است. پاکستان تنها 1211 بخش عمومی بیمارستان برای یک جمعیت از 220 میلیون نفر است. در کراچی یک شهرستان بندر از 20 میلیون وجود دارد تنها 600 تخت در بخش مراقبت های ویژه بخش. وجود دارد 1,700 هواکش در سراسر کشور و در هفته گذشته تنها وجود دارد 15,000 N95 ماسک برای پزشکان و پرستاران. بسیاری از این دولتی بیمارستان ها تحت سرنشین دار و ضعیف مجهز شده است. هنگامی که تعدادی از عفونت ها افزایش می یابد نمایی که آنها خواهد شد و این کشور در بیمارستان را برای مبارزه.

هزینه آزمایش نمونه است 4,500 تومان در هند که در آن میلیون ها نفر از مردم در زندگی چند بعدی فقر است. ترکیبات این موضوع حیرت انگیز از 70 درصد از جمعیت هند هنوز هم زندگی در مناطق روستایی و بسیار محدود دسترسی به بهداشت و درمان ارائه دهندگان. خارج-از-جیب (OOP) هزینه های بهداشت و درمان سوار 55 میلیون سرخپوستان–بیش از جمعیت کره جنوبی و اسپانیا یا کنیا–به فقر و از این 38 میلیون نفر (69 درصد) دریافت فقیر با مصرف دارو به تنهایی. در هند و سرپایی مراقبت از بزرگترین کمک کننده به OOP صرف. بالا کردن از جیب هزینه در هند بنیادی از این واقعیت است که 76 درصد از سرخپوستان ندارد بیمه بهداشت و درمان. 7 درصد از سرخپوستان سقوط به زیر خط فقر به دلیل بدهی به دلیل هزینه های بهداشت و درمان. این رقم تغییر نکرده در یک دهه. به عنوان یک نتیجه در حدود 23 درصد از بیمار نمی توانیم بهداشت و درمان. با هزاران فقیر شهر مهاجران که معیشت را به دلیل سقوط از coronavirus اقدامات رفتن به روستاهای این تعداد افزایش خواهد یافت.

هر چه اتفاق می افتد این بیماری همه گیر خواهد شد یک یادآوری به آسیای جنوبی از دولت است که آنها به مدت طولانی نادیده گرفته شده مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها به ویژه برای کاهش درآمد جمعیت. این بحران بهداشت عمومی نیز خواهد بود یک بحران اقتصادی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو