چگونه Coronavirus Outmaneuvered فرانسه را در سیستم مراقبت های بهداشتی

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی صحبت با کارکنان در طول سفر به پاریس, خانه سالمندان در ماه مارس است.

عکس: لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—زمانی که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی وارد Péan خانه سالمندان در 6 مارس به منظور بالا بردن آگاهی عمومی در مورد خطرات coronavirus مطرح شده به افراد مسن فرانسه رهبر به ارمغان آورد به همراه یک گروه از مقامات و روزنامه نگاران.

“من می دانم آن را دلخراش اما تا آنجا که ممکن است ما باید جلوگیری از بازدید از سالمندان ما” آقای پاکسازی گفت: این گروه است.

مانند بسیاری از رهبران در آن زمان آقای پاکسازی به طور کامل نمی درک فقط چگونه آسیب پذیر در خانه های سالمندان به این بیماری است. پنج روز بعد فرانسه ممنوع تمام بازدیدکننده داشته است به امکانات, اما خیلی دیر شده بود. از آن پس این ویروس را گرفته و نگه دارید در مرکز آقای پاکسازی بازدید و ویران دیگران در سراسر جهان—از جمله آمریکا—به عنوان مقامات بهداشتی قادر به محافظت از یک بخش از جمعیت بیشتر در معرض این بیماری است.

جایی است که شکست بیشتر آشکار از در فرانسه. به vaunted عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه را شکست شروع با فقدان اقدامات کافی برای حفاظت از این امکانات در برابر عفونت و عمیقتر به عنوان برخی از خدمات اورژانس سیستماتیک حاضر در بیمارستان مراقبت های پرستاری-صفحه اصلی ساکنان با توجه به کارکنان پزشکی.

بیش از 10 ، 000 پرستاری-صفحه اصلی ساکنان درگذشت از Covid-19 در فرانسه در داخل و امکانات در بیمارستان, با توجه به, دولت, یکی از بالاترین مقام های پرستاری-صفحه اصلی مرگ عوارض از هر کشور در سراسر جهان. که شامل هفت مرگ و میر در Péan تسهیلات.

آقای پاکسازی پسر دو پزشکان و بسیج در فرانسه بیمارستان به آماده شدن برای یک موج Covid-19 بيماران دولت می ترسید خواهد پایمال بیمارستان ظرفیت. او requisitioned ماسک و دیگر دنده محافظ از فروشگاه ها و کسب و کار در سراسر کشور برای محافظت از پرستاران و پزشکان شاغل در خط مقدم. و دولت خود را مجهز ملت قطار با سرعت بالا به پستی بيماران از آمار مناطق به بیمارستان با کفش تخت.

بیمارستان ها جان سالم به در یورش اما آنها نمی تحمل فشار پر از ویروس است.

به جای ویروس تضعیف به فرانسه شبکه ملی از خانه های سالمندان. امکانات فاقد تست کیت تشخیص ویروس’ ورود به عنوان به خوبی به عنوان ماسک و تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از گسترش آن. بسیاری از کارکنان که گرفتار آن باقی مانده است بدون علامت در حالی که ساکنان مریض شد و فوت کرد در سایه.

پاریس در طول مستند. رئیس جمهور گفت: پاکسازی فرانسه نبود به درستی آماده شده برای این بحران است.

عکس: جوئل saget/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مناطق سخت ترین ضربه از ویروس خدمات اورژانس حاضر به گرفتن برخی پرستاری-صفحه اصلی ساکنان به بیمارستان به عنوان جوانتر و کمتر ضعیف بیماران داده شد اولویت با توجه به پرسنل پزشکی. یک نمودار در گردش میان پرستاری-صفحه اصلی کارکنان آن بازدید شده توسط وال استریت ژورنال ذکر شده که بیش از سن 70 سالگی به عنوان یک همبودی—داشتن شرایط دو در یک بار.

برخی از پرسنل گفت: آنها با توجه به تصمیم نمودار جریان با یک پنجره باریک از عمل: ساکنان باید بیمار به اندازه کافی به حکم یک بیمارستان انتقال اما نه آنقدر ضعیف است که آنها شانس کمی برای بازیابی. ساکنان اغلب تسلیم قبل از عمل گرفته شده است گفت: تاتیانا Dubuc دستیار پرستار و رهبر اتحادیه در یکی از بزرگترین خانه های پرستاری در لو اور در شمال فرانسه است.

“این احساس که ما در حال اجازه دادن به ما مردم می میرند” او گفت:.

بیش از 10 روز دوره ابتدا در 15 مارس خدمات اورژانس در مناطق به شدت ضربه شروع سیستماتیک امتناع پرستاری-صفحه اصلی بیماران دکتر گفت: Gaël Durel رئیس جمهور MCoor یک انجمن ملی خانه سالمندان پزشکان. اولین پاسخ دهندگان وظیفه با گذر گاه مردم به ویژه-مراقبت های ويژه نيز غافل است که دولت در لغو اعمال جراحی الکتیو در حال ایجاد یک ذخیره تخت خالی در بیمارستان های مناطق و همچنین در کلینیک های خصوصی, او گفت:.

از 20 آوریل پرستاری-صفحه اصلی ساکنان اختصاص تنها 8.5 درصد از کل فرانسه coronavirus بستری شدن در بیمارستان با وجود به نمایندگی از 36 درصد از همه تایید شده و مشکوک به عفونت.

“برخی از مرگ و میر می تواند اجتناب شده است” دکتر Durel گفت.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی از Élysée کاخ هفته گذشته آقای پاکسازی گفت: فرانسه نبود به درستی آماده شده برای این بحران است. “ما قادر به توزیع به عنوان بسیاری از ماسک که ما را دوست دارند به سلامت کارگران و کارکنان مراقبت از سالمندان ما,” او گفت:.

ایالات متحده آمریکا مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد از ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

مقامات بهداشتی در حال راه اندازی خطوط تماس ویژه اجازه می دهد تا خانه های پرستاری برای رسیدن به طور مستقیم به بیمارستان با توجه به ژروم Salomon, مدیر بهداشت عمومی و انتقال بیماران بدون نیاز به رفتن را از طریق خدمات اورژانس.

“برخی از خانه های پرستاری گزارش مشکلات برای تماس با بیمارستان های محلی” آقای سالومون گفت: در طول این هفته و افزود که این مشکلات شد و نادر است. “این چیزی است که ما می خواهیم به مبارزه.”

وزیر بهداشت Olivier Véran متعهد به آزمون کارکنان و ساکنان تمام خانه های پرستاری در سراسر کشور, اما پزشکان و کارکنان می گویند خانه های پرستاری هنوز در انتظار برای تست در غرب فرانسه و دیگر نقاط کشور است.

تنبل پاسخ ساقه در بخشی از مقامات در تلاش برای اندازه گیری تاثیر Covid-19 در خانه های سالمندان. که یک نقطه کور که کشورها در سراسر جهان تنها شروع به مقابله با.

در ایالات متحده بیش از 10000 نفر کشته شده اند در خانه های پرستاری در حداقل 35 متحده با توجه به وال استریت ژورنال بررسی. حداقل 4,800 امکانات در سراسر کشور به ثبت عفونت و بیش از 53,000 ساکنان و کارکنان آلوده شده اند.

انگلستان مقامات ثبت شده 1,043 coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری در انگلستان و ولز; ملی ایتالیا موسسه بهداشت تخمین می زند که 40 درصد از 7000 مرگ و میر رخ داده است که در خانه های سالمندان تا 15 آوریل درگیر تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی. مقامات هر دو کشور هشدار تلفات ممکن است در نهایت بسیار بیشتر است. در بلژیک بهداشت مقامات تخمین می زنند که بیش از نیمی از 5,828 مردم از coronavirus از طریق مارس 20 نفر در خانه های سالمندان.

در فرانسه بیش از 8000 نفر کشته شده اند در خانه های سالمندان که روز جمعه بیش از یک سوم از ملی مرگ و میر.

Coronavirus شیوع وارد در فرانسه در زمان بحران برای نظام سلامت است. اخیر کاهش بودجه مجبور به بیمارستان بریده بریده خود را به تعداد تخت و کاهش کارکنان و کشور وزیر بهداشت ترک در ماه فوریه برای تبدیل شدن به آقای پاکسازی نامزد برای شهردار پاریس.

بسیاری از خانه های سالمندان هنوز هم ندارد و کادر پزشکی در شب. تنها دو سوم یک رزیدنت دکتر. چند به خوبی به اندازه کافی مجهز برای مقابله با بیماران به طور جدی بیمار. خود را ماسک به طور معمول تحویل اکسیژن در دو تا سه برابر کمتر از آنهایی که در بیمارستان است.

در مارس 4, آقای پاکسازی تشکیل کابینه اش. وزیر فرهنگ و ارشاد Franck Riester—که تست مثبت برای Covid-19 پنج روز بعد پس از توسعه علائم—در جلسه حضور داشتند.

آقای پاکسازی ملاقات با ساکنان خانه سالمندان در پاریس در ماه مارس است.

عکس: لودویک مارین/آسوشیتد پرس

در مارس 6 آقای پاکسازی و تیم خود را بازدید Péan که در آن رئیس جمهور پیوست ساکنان در جداول ناهار. نه روز بعد به خانه سالمندان ثبت نام خود را برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد. Romy Lasserre مدیر پرستاری صفحه اصلی تماس همه خانواده های 94 ساکنان به آنها بگویید.

“وجود دارد چهار خانواده که گفت که آنها تا به حال به این ویروس است و بدون شک آنها تا به حال آن زمانی که آنها بازدید پدر و مادر خود را کمی بیش از یک هفته قبل از” خانم Lasserre گفت.

یک سخنگوی آقای پاکسازی نمی, پاسخ به سوال در مورد بازدید رئیس جمهور به خانه سالمندان.

در دوران آقای پاکسازی بازدید خانم Lasserre گفت که روزنامه نگاران نگهداری می شدند در فاصله از ساکنان که آقای پاکسازی نمی لرزش دست مردم. “ما احساس نمی تاخت و تاز” او گفت:.

پس از فرانسه ممنوع بازدید کنندگان به خانه های سالمندان در مارس 11, پزشکان, پرستاران و سایر کارکنان در ادامه به در آمده و از امکانات خانه های بدون گرفتن تست شده برای ویروس. صالح با ظرفیت محدود و فرانسه متمرکز بود در آزمایش افراد با مشکلات حاد تنفس.

در میان ملی کمبود چند تن ماسک تا نیمه دوم مارس به عنوان از آنها برای ساکنان کمک به آنها غذا خوردن استحمام و یا راه رفتن. اکثر خانه های پرستاری ندارد هر دنده محافظ در سهام و زمانی که آنها را مدیریت اغلب خواسته کارکنان خود را به استفاده از آن تا زمانی که موارد این ویروس به نظر می رسد آنها اضافه شده است.

زمانی که این کشور رفت و تحت مستند در 17 مارس زندگی در داخل بسیاری از خانه های سالمندان هنوز هم در رفت و طبق معمول: ساکنان جمع آوری شده برای وعده های غذایی به کارت های بازی و یا تماشای تلویزیون با هم.

نگران دکتر فردریک Maraval, یک دکتر در غرب فرانسه خواست پرستاری از خانه که در آن او کار می کرد به بسته شدن رستوران خود را. یک مدیر رد کرد و گفت او بدون دریافت چنین منظور از بهداشت محلی مقامات. “من تا به حال به تهدید به ترک” دکتر Maraval می گوید.

در مارس 22, فرانسوی, مقامات بهداشت دستور داد خانه های سالمندان برای حفظ ساکنان در داخل اتاق خود را. آنها همچنین با ارسال ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی به خانه های پرستاری در سراسر کشور است. پس از آن که ویروس در حال حاضر به چندین هزار خانه.

دنیس Grably از منطقه پاریس گفت که او تا به حال به مبارزه برای به دست آوردن 81 ساله, برادر, خانه سالمندان ساکن منتقل شده به بیمارستان.

“اگر من تا به حال نه دخالت برادر من احتمالا فوت کرده اند در این خانه سالمندان,” دکتر گفت: Grably. برادر او در یک وضعیت بحرانی هنگامی که او در نهایت بستری در بیمارستان این ماه سه هفته پس از شروع به توسعه علائم و گفت: دکتر Grably. او در حال حاضر به آرامی در حال بهبود است.

نوشتن به Noemie Bisserbe در [email protected] و متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>