چگونه زغال سنگ در معدن زباله می تواند کمک به ساخت تلفن بعدی خود را

برای سال, شرکت های آمریکایی و نظامی نگران اند مورد اعتماد خود را بر چین برای کلید مواد معدنی مورد استفاده در همه چیز از گوشی های هوشمند و اتومبیل های برقی به ماهواره ها. این 17, مواد معدنی به نام عناصر نادر خاکی نشستن در پایین جدول تناوبی با نام های عجیب و غریب مانند اسکاندیم و ایتریم.

در حال حاضر یک پروژه در نزدیکی کوه. طوفان غرب ویرجینیا با هدف تغییر معادله عرضه – استخراج عناصر خاکی کمیاب از معدن رواناب. اگر آن را با این نسخهها کار در یک قیمت مناسب این روند را تشویق شرکت ها برای تمیز کردن آب و جریان در حالی که همچنین پر کردن یک شکاف استراتژیک برای ایالات متحده است.

در یک کاورنو آزمایشگاه ده ها تن از ظروف شیشه ای فیلتر معدن زهکشی. نتیجه نهایی این است که یک تعداد انگشت شماری از پودر قهوهای مایل به زرد با عناصر خاکی کمیاب. کار باقی مانده است که باید انجام شود به نحو احسن جداگانه کسانی که مواد معدنی را از یک دیگر.

“ما فکر می کنم آن را برای رفتن به بسیار رقابتی تر از باز کردن یک نام تجاری جدید سنگ سخت معدن می گوید:” پل Ziemkiewicz غرب ویرجینیا دانشگاه محقق است که کشف ارتباط بین اسید زهکشی معدن و فلزات خاکی کمیاب. “واقعا وجود دارد نه داخلی عرضه زنجیره ای برای عناصر خاکی کمیاب.”

Morgantown, W. Va.

در نزدیکی کوه. طوفان غرب ویرجینیا یک خلبان ساخت کارخانه به زودی آزمون بالقوه برنده-برنده برای صنعت و محیط زیست است.

آن را به نوبه خود هدف عمده آلاينده از نهرها و برکه – acid mine drainage – به شدت نیاز مواد معدنی برای همه چیز از گوشی های هوشمند و اتومبیل های برقی به جت جنگنده و ماهواره.

اگر آن را با این نسخهها کار در یک قیمت است که می توانید درآمد شرکت های سود از روند خواهد ارائه یک انگیزه بزرگ برای شرکت ها برای تمیز کردن آبها و نهرها و کاهش هزینه ها برای صنعت معدن و پلاگین استراتژیک سوراخ برای ایالات متحده که در حال حاضر واردات بسیاری از کسانی که مواد معدنی از چین است.

“ما فکر می کنم آن را برای رفتن به بسیار رقابتی تر از باز کردن یک نام تجاری جدید سنگ سخت معدن می گوید:” پل Ziemkiewicz, مدیر, West Virginia موسسه تحقیقات آب در اینجا در غرب ویرجینیا دانشگاه و محقق است که کشف ارتباط بین اسید زهکشی معدن و فلزات خاکی کمیاب. “واقعا وجود دارد نه داخلی عرضه زنجیره ای برای عناصر خاکی کمیاب.”

برای سال, شرکت های آمریکایی و نظامی نگران اند مورد اعتماد خود را بر چین برای عناصر خاکی کمیاب. این 17 عناصر نشستن در پایین جدول تناوبی با نام های عجیب و غریب مانند dysprosium, اسکاندیم و ایتریم. این فلزات کلیدی برای تولید گوشی های هوشمند پیشرفته باتری سرامیک ارتباطات ماهواره ای و آهن ربا مورد استفاده در همه چیز از دیسک های سخت به antilock ترمز. برخی از 80 درصد از ایالات متحده-واردات از چین آمده.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

محقق وس لبه در استخراج مواد معدنی پروژه در مورگانتاون, West Virginia. در حال حاضر بسیاری از عرضه جهانی از 17 عناصر نادر خاکی است که از چین است. از مواد معدنی حیاتی برای ساخت همه چیز از گوشی های هوشمند و پیشرفته باتری به آهن ربا مورد استفاده در کامپیوتر هارد دیسک.

و چین است گاهی اوقات استفاده می شود که موقعیت غالب به شدت کاهش عرضه آن به سازمان ملل (مانند ژاپن به طور موقت در سال 2010 اختلاف) و تهدید مورب در سال گذشته به انجام این کار دوباره و این بار در برابر ایالات متحده در وسط جنگ تجاری.

در سال 2014 در ایالات متحده و ژاپن و اتحادیه اروپا برنده یک سازمان تجارت جهانی مورد در برابر پکن پس از آن ارسال می شود میانگین قیمت عناصر خاکی کمیاب افزایش نزدیک به 25 برابر شده است. چین همچنین ممکن است دسترسی محدود به عناصر خاکی کمیاب برای تولید کنندگان خارجی مگر اینکه آنها خود را تولید کالا در چین و به اشتراک گذاشته فن آوری خود را با یک شریک داخلی با توجه به 2019 گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

“چین سلطه عنصر خاکی کمیاب در بازار نشان می دهد که به طور بالقوه خطرناک تعامل بین اقتصادی چین تجاوز هدایت آن توسط استراتژیک صنعتی سیاست ها و آسیب پذیری و شکاف در آمریکا تولید و دفاع صنعتی پایه” گفت: یک سال 2018 گزارش وزارت دفاع ایالات متحده و دیگر آژانس های فدرال.

در حال حاضر دکتر Ziemkiewicz و تیم خود را در غرب ویرجینیا در حال تلاش برای تغییر استراتژیک تعادل است. در یک کاورنو آزمایشگاه ده ها تن از ظروف شیشه ای مینیاتوری با میکسر در هر یک فیلتر acid mine drainage برای ایجاد بیشتر و بیشتر غلظت فلزات خاکی کمیاب. برای همه قابل توجه زیرساخت نتیجه نهایی این است که یک تعداد انگشت شماری از قهوهای مایل به زرد پودر مانند کاکائو.

برای تست اگر این روند می تواند در ارائه تجاری اندازه مقادیر فلزات تیم برنده 5 میلیون دلار جایزه از دپارتمان انرژی ایالات متحده برای ساخت پایلوت در نزدیکی کوه. طوفان در همکاری با غرب ویرجینیا اداره حفاظت از محیط زیست و دو شرکت. اگر آن آثار دکتر Ziemkiewicz برآورد acid mine drainage در غرب ویرجینیا و پنسیلوانیا و مریلند و اوهایو به تنهایی می تواند عملکرد سالانه تا به 2200 تن از عناصر نادر خاکی بیش از سه برابر آنچه که در ایالات متحده تولید شده در سال گذشته است. ملت تا 500,000 معادن متروکه.

“این یک سبز راه حل می گوید:” تام Stephens, تجاری, مدیر elevator-good jobs ژئوسنتتیک آمریکا یکی از شرکت های همکار در این پروژه است.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

یک شمع کوچک از پودر است که 90% نادر زمین و مواد معدنی و در نتیجه فیلتر زهکشی از معادن در آزمایشگاه مواد معدنی استخراج پروژه در دانشگاه وست ویرجینیا در Morgantown, on Jan. 22, 2020.

عملیات استخراج از معادن و یا هر بزرگ و اختلال زمین مانند یک پروژه ساخت و ساز اغلب ایجاد سپرده از سنگ و زباله است که می تواند نشت اسیدی رواناب است که جان ماهی و گیاه زندگی در برکه ها و رودخانه ها. ادامه داد: مصرف آب و یا ماهی آلوده که توسط رواناب شده است مربوط به مشکلات بهداشتی برای انسان است. از اواخر دهه 1970 معادن زغال سنگ شده اند مسئول تمیز کردن آب را. اگر معدن شرکت می تواند پول را از این روند با فروش کنسانتره عناصر نادر و نادر خاکی و سپس آن را به حداقل کاهش هزینه های پاکسازی و احتمالا از بین بردن آنها را به شرکت ها انگیزه ای برای تمیز کردن acid mine drainage.

زمانی که غرب ویرجینیا معادن رها شده دولت میدارد و این کار با استفاده از یک صندوق برای پرداخت توسط شرکت های استخراج معدن. “اگر ما می تواند جبران برخی از پول است که ما در حال استفاده از آن خواهد بود یک مزیت بزرگ می گوید:” مایک شیهان معاون مدیر برای احیای برنامههای اداره حفاظت محیط زیست. دولت در حال حاضر صرف برخی از 3.5 میلیون دلار در سال برای درمان 254 سایت های آلوده.

حتی اگر این پروژه آزمایشی را نشان می دهد وعده وجود دارد به یک مانع. محققان هنوز به شکل یک راه برای جدا کردن فرد نادر زمین مواد معدنی از پودر.

“ما یک تکه از آن را, اما ما نمی وصل نقطه ها می گوید:” پل tommaso del, صنعت, مدیر برای شمال امریکا برای راکول اتوماسیون پروژه دیگر شریک تجاری. “دولت فعلی به نظر می رسد می شود بسیار علاقه مند بدانند که از دست رفته.”

این یک درخواست دولت که موجب ایده اصلی استفاده از acid mine drainage برای ایجاد فلزات خاکی کمیاب.

“من داده نشده نادر خاکی خیلی فکر کردم” می گوید: دکتر Ziemkiewicz که تا به حال ساخته شده حرفه ای از تحقیق در مورد چگونه برای کاهش اسید معدن زهکشی. اما زمانی که ملی فن آوری انرژی آزمایشگاه ارسال یک درخواست برای طرح در سال 2015 چگونه به استفاده از محصولات جانبی زغال سنگ برای ساخت عناصر خاکی کمیاب, او تا به حال الهام بخش است. مطمئن شوید که به اندازه کافی پیر داده ها نشان داد که نادر خاکی موجود در رواناب و او و تیم او در بر داشت یک راه برای رسوب کردن آنها را.

تیم او نیست و تنها یک کار در ساخت عناصر خاکی کمیاب از عملیات استخراج از معادن. در کلرادو, ایالات متحده نادر زمین LLC و تگزاس منابع معدنی Corp. اعلام کرده اند آنها برنامه ریزی برای باز کردن یک کارخانه خلبان این سه ماهه برای جدا کردن و تصفیه فلزات خاکی کمیاب از تگزاس سپرده است.

“مزیت ما با AMD [acid mine drainage] است که 45 تا 50 درصد از نادر خاکی در حال حاضر در حال سنگین و نادر خاکی” به طور معمول با ارزش ترین دکتر Ziemkiewicz می گوید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de