چگونه چین عذر خواهد آمد به امد و شد زیاد آن

به عنوان چهره جهان بدترین Covid 19 pandemic چین می گوید این است که مردم آن را به کار. اقتصاد جهان است وضعیتی وخیم شهرستانها تعطیل شده اند هزاران نفر در حال مرگ هستند در ایتالیا, اسپانیا, ایران, آمریکا و انگلستان و در عین حال چین تبلیغات در نوسان کامل است. آن است که غیر ممکن است به این باور است که چین تنها از دست 8,000 به علاوه مردم به ووهان ویروس زمانی که کشورهای توسعه یافته جهان در حال از دست دادن خیلی بیشتر با کمتر جمعیت متراکم تر.

که چینی پوشش اتفاق افتاده در طول چند ماه اول Covid 19 غیر قابل انکار است. که از آن فرار کرده اند ممکن است از ایمنی زیستی آزمایشگاه در ووهان که در آن زمان واقعی تست می گذرد با ویروس ها که از خفاش ها در حال حاضر به عنوان یک احتمال است. ادعا شده است که در مرطوب بازار که این ویروس قرار بود به گسترش از فروش نیست خفاش ها نتیجه چه شد pangolins آلوده می شود ؟

Dr شیعه Zhengli که کار با ویروس ها و خفاش ها در ایمنی زیستی آزمایشگاه است که معروف شده است به عنوان –زن خفاش از چین – و او گفته که باید تا به حال بسیاری از خوابی که ووهان زده شد با این بیماری همه گیر. بعد او سوگند یاد آن آمده بود از آزمایشگاه اما در ماه فوریه یک مقام نظامی در زمان بیش به عنوان رئیس آزمایشگاه. چرا این انجام می شود ؟

چرا ویروس متخصصان مجاز به رفتن به چین و مستقیم نمونه از آزمایشگاه و به کمک چینی ها رمزگشایی ژنوم. چه شد چین پنهان ؟ چرا این همه پوشش تا زمانی که دولت چین شد و گفت که آن در حال گسترش از یک مرطوب بازار ؟ چرا همه مقالات علمی انجام شده توسط ویروس متخصصان در چین گرفته شده از گوگل و در حال حاضر تنها در دسترس در بایگانی گوگل ؟ به اندازه کافی وجود دارد و در بایگانی به تنهایی برای نشان دادن وجود دارد کار انجام می شود مانند ویروس سارس.

چرا چین گفت: آن دانشمندان و محققان است که همه کار خود را در حال حاضر برای ارائه به کمیته ای برای بررسی صلاحیت? چرا چین پنهان کردن آن بیماری همه گیر از جهان و اجازه دهید آن را به 180 به علاوه کشورها ؟ چرا چین شروع به خرید میلیون ها نفر از ماسک کیت پزشکی و فن های مخفیانه از خارج از کشور در اوایل ماه ژانویه حتی قبل از آنها اعتراف کردند که بسیار مسری بیماری همه گیر?

همچنین گزارش شده است که در چند خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان که در آن اجساد سوزانده های تزئینی با خاکستر با توجه به خانواده به مراتب بیش از تعداد رسمی Coronavirus مرگ ارقام است. ما به این باور است که ناگهان ووهان نه تنها تا به حال ویروس اما تعداد بیشماری از مرگ به علل دیگر در همان زمان ؟ فقط آن را اضافه نمی کند. حتی ماسک و کیت های آزمایش که آنها در حال حاضر فروش به کشورهایی که این ویروس در اوج هستند یافت می شود یا معیوب یا نه تا به استانداردهای بین المللی. آنها فرستاده ماسک ساخته شده از لباس زیر به پاکستان که ویروسی رفت و خود را در آن کانال های خبری. آنها استفاده کنید تا همه چیز را تا به حال خریداری شده از خارج از کشور و در حال حاضر در تلاش برای عجله تولید برای فروش به جهان ؟ چه واقعی تعداد افراد آلوده و کسانی که فوت کرد ؟

از منبع دیگری در اینترنت من پیدا کرده اند که حتی پکن و شانگهای بسته شد و در حال حاضر زمانی که آنها در حال بازگشایی کارخانه های خود را به کارگران که گفت: به بازگشت به کار هستند گفت کارفرمایان که آنها هیچ سفارشات به کشورهای آنها استفاده می شود برای صادرات به تا حد زیادی بسته است.

این باید واقعا تحت تاثیر این کارخانه از جهان است. بدتر به آمده خواهد بود که آمریکا و ژاپن و اروپا و انگلستان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر واردات سازمان ملل سعی خواهد کرد و به تولید خود را به عقب و یا به سواحل امن تر. که چین در نهایت احساس تاثیر آن پنهان کاری و دروغ داده شده است اما چگونه تعیین می شود کشورهای در حال بستگی به تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد که در اقتصاد جهانی است و در حال حاضر خونریزی.

آیا چین بود ؟ من شخصا احساس می کنم نیست. نه زمانی که پزشکان و دانشمندان می گویند که چین گزارش Covid 19 فقط یک ماه زودتر و مجاز در متخصصان به نقشه ژنوم و خود را ببینید چه آن را به افراد مبتلا به 95 درصد از عفونت را ندارد. قطعا آن را تبدیل به بیماری همه گیر.

این غذا برای فکر است برای همه ما که در مواجهه با هفته تعطیل فقیر که کار برای دستمزد روزانه; کارخانه ها که مجبور به اخراج کارگران و خط مقدم کارگران زحمتکش 24/7. دولت ها و سیاست گذاران باید تصمیم بگیرید که آیا ما می توانیم با چین به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است. من پیش بینی تغییر در نظم جهانی و نمی توان آن را به خوبی برای چین است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im