چگونه کلیسای کاتولیک کردم $1.4 میلیارد دلار از چک حفاظت وام

نیویورک

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث گسترده اقتصادی رکود و افسردگی دوران نرخ بیکاری واشنگتن در پاسخ تریلیون دلار در فدرال امداد.

یک محور بود $659 میلیارد چک حفاظت از برنامه. کنگره ایجاد برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و گروه های غیر انتفاعی – به طور کلی کسانی که با کمتر از 500 کارمند – نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل نشان داده است که یک معافیت ویژه به 500 کارمند کلاه مجموعه صحنه را برای تصویب حداقل معادل 1.4 میلیارد دلار برای گروه های وابسته به کلیسای کاتولیک روم و آن را یکی از برنامه های بزرگ برندگان. بسیاری از کسانی که میلیون ها نفر در حال رفتن به پرداخت حقوق و هزینه های دیگر در دایره اسقفی که به تازگی پرداخت مالی بزرگ شهرک به قربانیان روحانیت سوء استفاده جنسی.

درمان ویژه برای دین

اداره کسب و کار کوچک که مدیریت چک حفاظت از برنامه به طور معمول باعث می شود و یا نظارت بر وام های حمایت شده توسط مالیات دهندگان پول به شرکت های انتفاعی با کمتر از 500 کارمند است. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه کنگره به گروه های غیر انتفاعی دسترسی نیز هست.

لابی توسط رهبران مذهبی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفت و یک قدم بیشتر با اعطای ایمان, گروه های ویژه چشم پوشی به 500 کارمند کلاه. برای کلیسای کاتولیک که به معنای به جای همه کلیساها و مدارس و سازمان های دیگر در یک اسقف نشین گروه بندی کارکنان خود را به یک کل – ساخت بسیاری فاقد شرایط لازم با توجه به اندازه آنها – هر یک می تواند به عنوان مستقل “کوچک” نهاد.

به عنوان یک نتیجه, AP, حداقل 3,500 کاتولیک سازمان های واجد شرایط برای وام است که دولت را ببخش اگر گیرنده صرف پول در حقوق و دستمزد, اجاره و آب و برق. وام به نهادهای کاتولیک که AP شناسایی شدند و به ارزش حداقل $1.4 میلیارد – و تا آنجا که $3.5 میلیارد دلار است.

این است که قطعا یک undercount: یک کاتولیک مالی افسران سازمان می گوید یک نظرسنجی از اعضای خود را شمارش حدود 9000 کاتولیک وابسته به گیرنده.

یک لابی کمپین

در ابتدا ایمان داشتند, محدود واجد شرایط بودن تحت قانون کنگره به تصویب رسید. آنها هنوز هم موضوع را به “وابستگی حکومت” که به معنای تنها دایره اسقفی یا دیگر سازمان های کاتولیک با کمتر از 500 نفر شاغل در سراسر اغلب قریب به اتفاق مناطق اعمال می شود.

که قانون تغییر کرده بود پس از رایزنی با گروه های مذهبی از جمله ایالات متحده آمریکا کنفرانس اسقف های کاتولیک و مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس که رهبر و رئیس جمهور در این کنفرانس است. کاتولیک سرویس خبری گزارش داد که کنفرانس اسقف’ و چند عمده کاتولیک سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار هفته مارس 30 تا اطمینان حاصل شود که گروه های مذهبی خواهد شد محدود نمی شود.

در یک نوشته بیانیه کنفرانس اسقف’ سخنگوی Chieko Noguchi گفت: از جمله ایمان به گروه یک ماده از انصاف. او همچنین اذعان کرد لابی های کنفرانس, که, او گفت:, “به طور منظم کار می کند با کنگره و دولت در قوانین و مقررات از نگرانی به اسقف از جمله اورژانس امداد است که در حال ارائه در این بیماری همه گیر.”

با پول دولت پرداخت حقوق کشیش و وزرا و برخی از کارشناسان حقوقی را ببینید نگران سابقه با توجه به جدایی کلیسا و دولت خواهان در قانون اساسی است.

میکا شوارتزمن یک دانشگاه ویرجینیا قانون استاد و متخصص در مسائل مربوط به قانون اساسی و دین گفت: درمان گروه های ایمان فراتر از انصاف دادن به آنها را درمان ترجیحی. “این چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود,” او گفت:. “که جدید است.”

بزرگ وام های تیره اطلاعات

AP و تحلیل نشان داد که قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیویورک که در آن کاردینال تیموتی دولان کمک کرده است و منجر به فشار برای گروه های مذهبی به دنبال فدرال کمک عمده ذینفع در میان سازمان های کاتولیک.

نیویورک قلمرو مذهبی اسقف اعظم دریافت 15 وام به ارزش حداقل $28 میلیون فقط برای بالای آن اجرایی دفاتر. یاد کلیسای جامع سنت پاتریک در خیابان پنجم تصویب شد برای حداقل $1 میلیون نفر است.

روستایی بیشتر دایره اسقفی نیز دریافت وام های با ارزش در بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار. آنها شامل دایره اسقفی از Covington, کنتاکی و Knoxville, Tennessee.

وام تنها منعکس کننده طیف وسیعی از ارزش چرا که دولت حاضر به انتشار دقیق مقدار. علاوه بر این, وام داده در این هفته منتشر نمی کند نام دریافت کنندگان وام تحت $150,000 که شامل بسیاری از کاتولیک کلیساها و مدارس. AP و دیگر سازمان های خبری باید شکایت اداره کسب و کار کوچک را وادار به انتشار کامل اطلاعات.

سوء استفاده جنسی روحانیت پرداخت

اگر چه چک حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار و سود مالی فشرده توسط pandemic AP یافت که برخی از دایره اسقفی دریافت وام شدند و در حال حاضر مبتلا به استرس های مالی به دلیل پرداخت های بزرگ به روحانیت قربانیان سوء استفاده.

در St. Paul-مینیاپولیس قلمرو مذهبی اسقف اعظم که در آن رهبران کلیسا به تازگی پدید آمده از ورشکستگی پس از موافقت با پرداخت قربانیان $210 میلیون مقامات کلیسا به اسوشیتد پرس گفت که حداقل 80 از آن کلیساها و سازمان های وابسته کاربردی برای پول است.

سوء استفاده روحانیت پرداخت نیز تیره و تار اسقف نشین از Erie, پنسیلوانیا, و همچنین. پس از سال 2018 پس از انفجاری دادستان کل کشور بررسی اسقف نشین صرف حداقل 12 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی و ایجاد یک صندوق جبران خسارت برای قربانیان.

اسقف نشین به اسوشیتد پرس گفت که حدود 80 سازمان های وابسته از جمله مدارس و کلیساها دریافت $10.3 میلیون در چک حفاظت وام در حالی که آن دفاتر اداری دریافت نزدیک به $883,000. وابسته به قلمرو اسقف سخنگوی Anne-Marie ویلز گفت: AP “اسقف نشین از ایری مشارکت در حفاظت از حقوق و دستمزد برنامه بود نه مربوط به سوء استفاده جنسی روحانیت بحران است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im