چگونه می توانید از کالج ها و دانشگاه ها بود عوامل تغییر: Covid-19 & فراتر از

از اواسط ماه مارس تمام کالج ها و دانشگاه ها تعطیل شده اند در هند برای جلوگیری از گسترش عفونت کرونا ویروس. بین ماه های مارس و مه, نظام آموزش عالی در کشور دارای یک برنامه بسیار شلوغ است هر سال است. امتحانات برای دانشجویان فعلی و پذیرش برای آنهایی که جدید انجام شده در این دوره است. بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل در حال ظاهر شدن برای مصاحبه های شغلی و برخی از آنهایی که خوش شانس رو ارائه می دهد از اشتغال است. اما آنها نیاز به گواهی و علامت-ورق قبل از فارغ التحصیلی می توانید پیوستن به آنها را استخدام. طبعا دانش آموزان و والدین آنها نگران هستند با توجه به ناگهانی و تقریبا در سازمان ملل متحد در پایان دادن به اختلال در برنامه خود را با توجه به covid-19.

هند سومین نظام آموزش عالی در جهان (پس از امریکا و چین).

آن را تا بیش از 1000 دانشگاه ها از جمله عمومی (هر دو تحت دولت مرکزی و دولت) و خصوصی ( به عنوان در هر دانشگاه کمک کمیسیون). علاوه بر این وجود حدود 42,000 کالج های وابسته به این دانشگاه است. حدود 37 میلیون دانش آموز در حال تحصیل در این کالج ها و دانشگاه ها. سپس هند دارای بیش از 10000 فنی و حرفه ای و موسسات (تحت پوشش تمام هند شورای آموزش و پرورش فنی وزارت توسعه منابع انسانی دولت هند); نزدیک به یک میلیون دانش آموز در حال تحصیل در این موسسات در سراسر کشور است. زمانی که پزشکی دندانپزشکی پرستاری و دامپزشکی دانشگاه را شامل می شوند یکی دیگر از 2000 plus موسسات و یک میلیون دانش آموز در حال اضافه شده است. حدود 2 میلیون علمی و کارکنان در حال کار در این پست ثانویه موسسات آموزشی.

یک ترکیب انسانی و سرمایه فکری بیش از 40 میلیون (4 کرور plus) است که در حال حاضر مستقر در موسسات در کشور است. هر بلوک از هر منطقه ای در هند چند دانشکده است. در حالی که برخی از مراکز شهری دارای غلظت بالایی از جمله موسسات آموزشی گسترش آموزش عالی در دو دهه گذشته رسیده است و تا کنون بسیاری از مناطق محروم کشور است.

در حالی که بسیاری از دانش آموزان نگران آینده نامشخص اکثر معلمان مشغول هستند و تلاش برای انجام کلاس های آنلاین با محدود دیجیتال دسترسی ناکافی آن زیرساخت های ضعیف و صلاحیت تنظیم شده است. همه آنها را رها وقتی که این مستند به پایان رسیده است.

اما این گسترده در سراسر کشور در پایه متوسطه موسسات آموزشی می توانند سهم در پاسخ به این بیماری همه گیر در حال حاضر و در میان مدت.

انسان معنوی و فیزیکی مواد و منابع موجود در این سیستم نیاز به بسیج در این برهه در راه است که نیازهای جوامع شهری و روستایی و فقیر و مهاجر و دیگران می تواند در پاسخ به. علاوه بر بهداشت عمومی اورژانس COVID-19 نیز باعث شدید اقتصادی اثرات در حال حاضر به عنوان میلیون ها نفر را از دست داده اند و درآمد روزانه غذا و سرپناه. این زمان برای تمرین مسئولیت اجتماعی آموزش عالی

چند اقدامات می تواند در نظر گرفته شود فوری:

 • به گسترش آگاهی کلید سلامت و بهداشت پیام در میان جوامع و محلات که این دانشجویان و استادان زندگی می کنند. ماندن در خانه و حفظ فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و شستن دستها با صابون توقف تف و غیره در حال چندین اقداماتی که دولت مرکزی و دولت در قبال سلامت و ادارات شده اند تبلیغ. وجود دارد تعدادی از ساده پوستر و پیام فیلم است که می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط دانشکده ها از طریق خود را در حال حاضر و گذشته دانش آموزان به منظور بالا بردن آگاهی در هر کجا که زندگی می کنند در طول این مستند.
 • نیز این وضعیت منجر به از دست دادن ناگهانی درآمد و اشتغال برای میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران و ساخت و ساز و کارگران داخلی کارگران فروشندگان و دیگران در هر شهر و جامعه است. مواد غذایی اردوگاه ها و پناهگاه ها در حال مرتب توسط دولت ها و دیگر سازمان های غیر دولتی و دانشجویان و استادان از همه کالج ها و دانشگاه ها (موسسات آموزش عالی و یا HEIs) می شود هشدار به اطمینان حاصل شود که هیچ یک باقی می ماند گرسنه و تحویل لوازم ضروری برای خانواده ها از جمله می توان به تسهیل می شود.
 • علاوه بر این همه دولت ها اعلام کرده اند که تعدادی از رفاه بسته های اضافی از جمله عرضه PDS جیره نقدی, نقل و انتقالات پیش پرداخت برای حقوق بازنشستگی و سریع شروع MNREGA و دیگر طرح برای ایجاد اشتغال است. از آنجا که تعداد زیادی از کارگران بخش غیر رسمی ناشی از عدم آگاهی دیجیتال ظرفیت و دسترسی به چنین ارائه دهندگان خدمات; یک بار دیگر این بدن بزرگ از دانشجویان و کارکنان دانشکده HEIs می تواند نقش مهمی بلافاصله در محل در هر کجا که هستند.
 • همه گیر و ناگهانی مستند به ایجاد یک حس وحشت و ترس و انزوا در میان مردم است. بسیاری از آنها به تنهایی زندگی می کنند در پناهگاه و یا قرنطينه محدود و ارتباطات شخصی. وجود دارد نیاز به ارائه کمک خطوط مشاوره و دیگر خدمات پشتیبانی برای بسیاری از کسانی که در مواجهه با استرس های روانی و مرتبط با نگرانی های امروز است. توجه ویژه به زنان و کودکان ممکن است لازم باشد پس شرایط جدید برای سوء استفاده و آزار و اذیت ممکن است بوجود آمده اند. بسیاری از HEIs در حال حاضر آغاز شده از جمله خدمات پشتیبانی خود را برای دانشجویان و اعضای هیات علمی/کارکنان; شاید این را می توان به خانواده ، همسایگان و جوامع محلی.

زمانی که دانشگاه ها و کالج ها باز خواهد بود و احتمالا پس از تعطیلات تابستانی در ماه جولای خواهد بود وجود دارد یک فرصت برای HEIs به انجام آموزش و پژوهش در یک شیوه ای درگیر در همسایه روستایی و جوامع شهری. چند مرحله را می توان در پیش برنامه ریزی شده برای حمایت از دولت ملی و دولت محلی دولت Panchayats و شهرداری ها و کسب و کار و سازمان های غیر دولتی در ایجاد فرصت های معیشت و بهبود سلامت عمومی:

 • طراحی مجدد برنامه درسی کنونی دوره به معرفی یک جزء از زمینه مطالعه برای نظارت بر وضعیت فعلی در آن جوامع و محلات
 • تعامل با دولت محلی panchayats شهرداری ها برای حمایت از آنها در شناسایی فقیر و آسیب پذیر خانواده ها و افرادی که قادر به دسترسی مختلف منافع دولت و به اشتراک گذاری با چنین سازمان های مربوطه
 • انجام گسترده mutli انضباطی مطالعات در شیوه های درمانی و شرایط در چنین جوامع (اعم از شهری و روستایی) با مشارکت جوامع محلی از جمله شایستگی ها و مهارت ها از خط مقدم کارگران و رهبران جامعه و نوآوری راه حل برای همین
 • شرکت به طور فعال به حمایت از خط مقدم سلامت و بهداشت کارگران در گسترش آگاهی و تغییر رفتار ارتباطی
 • انجام تجزیه و تحلیل از دست دادن اشتغال و امرار معاش با توجه به همه گیر و نوآوری به صورت محلی و راه حل های مناسب برای معیشت پایدار
 • ساخت ظرفیت panchayats و nagarpalikas برای فاجعه-آمادگی طوری که آنها می تواند قوی موسسات برای پرداختن به هر موقعیت های آینده
 • بررسی دامنه, دانش, سیستم های نور از بیماری همه گیر را در دراز مدت پیام برای تغییرات در طراحی و استفاده از فضای محلی انعطاف پذیری آب صرفه جویی های تولید محلی برای امنیت غذایی و غیره.

Covid-19 ارائه شده یک فرصت جدید برای هند سیستم آموزش عالی برای نشان دادن آن اجتماعی ارتباط و مشارکت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>