چگونه برنامه سازان شکستن برنامه های خود را برای جلوگیری از پرداخت اپل

شما اجتناب Netflix برای سال به خصوص از آنجا که شما در حال حاضر پرداخت از طریق بینی در کابل. اما همه نگه داشته صحبت کردن و صحبت کردن و صحبت کردن در مورد “ببر پادشاه است.” یک شب پس از خزنده به شما مجوف و دانلود برنامه بر روی آی فون خود را.

“تلاش برای پیوستن به Netflix بکشد ؟ شما نمی توانید ثبت نام برای Netflix بکشد در برنامه. ما می دانیم آن را بدون هیچ زحمتی.”

جدید Netflix مشترکین مسدود می شوند از ثبت نام در برنامه های iOS و محروم از دستورالعمل در مورد نحوه ثبت نام در فروشگاه App اپل دستورالعمل.

برنامه روشن شدن یک مثال از یک برنامه که شکسته بر روی هدف است. برای جلوگیری از پرداخت اپل, هزینه های آمازون نمی فروش کتاب های الکترونیکی به مشتریان در داخل برنامه.

شما ضربه بزنید دکمه Help که بازده این مدعی توجه داشته باشید: “اگر شما در حال حاضر عضو Netflix بکشد لطفا تاریخ و برگردم.” هیچ نشانه ای وجود دارد که در آن شما می توانید شروع به اشتراک خود را.

چه Netflix برنامه می تواند به شما بگویم این است که حل ساده است: رفتن به مرورگر وب بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر و ثبت نام در netflix.com.

Netflix بکشد تنها بسیار محبوب برنامه خروج از کاربران آیفون در تاریکی در مورد پرداخت پول برای چیزهای. شما نمی توانید ثبت نام برای یک حساب Spotify در یا آمازون نخست عضویت در مربوطه برنامه های تلفن همراه. آمازون Kindle app اجازه نمی دهد شما را به خرید کتاب های الکترونیکی. همین کار را با Rakuten در برنامه Kobo. آمازون متعلق به شنیدن پیچیده سیستم اعتباری برای دانلود کتاب های صوتی در iOS.

این برنامه در حال شکسته بر روی هدف به دلیل اپل سودآور فروشگاه App قانون: شرکت در حال شارژ 30% از هر خرید و اشتراک از طریق برنامه های iOS. (بعد از مشترک سال اول کمیسیون کاهش به 15 درصد.) هر توسعه دهنده ای که می خواهد پول را بر روی آی فون اپل و آی پد مخاطبان باید پرداخت هزینه های سنگین برای اضافه کردن که امتیاز.

در دسامبر 2018 Netflix بکشد تصمیم گرفت آن را دیگر نمی خواستم به اپل که قطع پس از آن متوقف شد و به مردم اجازه ثبت نام در برنامه.

مسدود کردن اشتراک و پرداخت تنها یکی از راه های توسعه دهندگان فشار به عقب در برابر فروشگاه App شرایط است. در اینجا یکی دیگر از: شارژ نرخ های بالاتر در نرم افزار آیفون. این برنامه Tinder اتهامات $29.99 در ماه برای عضویت در طلا (که به شما نشان می دهد هر کسی که دامنگیر حق بر شما). Tinder وب سایت هزینه فقط $13.49 یک ماه برای خدمات مشابه.

“اپل یک شریک بلکه غالب پلت فرم که اقدامات نیروی اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان به پرداخت بیشتر برای برنامه های شخص ثالث که اپل خودسرانه تعریف به عنوان” دیجیتال, خدمات,’, ” گفت: یک سخنگوی آتش زنه. “ما در حال آگاه از قدرت خود را بیش از ما است.”

اپل به طور کلی اتهامات عنوان شده علیه برنامه سازان 30% از هر خرید در نرم افزار است که چرا آتش زنه را در برنامه قیمت گذاری گران تر از هزینه دقیق همان عضویت ارائه شده در Tinder وب سایت.

گوگل متعلق به موسیقی یوتیوب نیز می گذرد اپل 30 درصد هزینه به مشتریان. فروشگاه برنامه اپل را ممنوع ذکر است که هزینه پایین می توان در جای دیگر یوتیوب سخنگوی گفت.

اپل راهنمای توسعه دهندگان می گویند نمی توانید لیست جایگزین قیمت و یا دلسرد خرید از طریق فروشگاه App در iOS apps. یک سخنگوی اپل گفت که توسعه دهندگان در حال رایگان برای ترویج دیگر قیمت گذاری خارج از App Store از جمله در تلویزیون و تابلوهای تبلیغاتی.

موسیقی-جریان برنامه جزر و مدی اتهامات $12.99 قیمت یک ماه حق بیمه خود را, ردیف بر روی آی فون اما تنها $9.99 در وب سایت خود را—و دستگاه های آندروید.

گوگل که در عمل فروشگاه بازی که در آن اکثریت اندروید برنامه دانلود شده در ایالات متحده هزینه تا 30 ٪ کمیسیون در نرم افزار معاملات این دسته. اما سیاست های آن نیست به عنوان ironclad اپل. در حالی که اپل نیاز به همه در برنامه خریدهای از طریق فن آوری های غول پیکر خود و صدور صورت حساب نرم افزار, فروشگاه بازی اجازه می دهد تا یک استثنا برای شرکت هایی که میزبان محتوای دیجیتال و استفاده از سیستم پرداخت خود را. مانند جزر و مدی نیست که به پرداخت هر گونه هزینه به گوگل.

در اپل به استثنای قابل توجه است که آمازون نخست تصویری. این برنامه در طول تاریخ دور و کمیسیون با ارائه سرگرمی های اجاره و یا خرید به کاربران iOS. در مارس آمازون شروع به استفاده از خود سیستم پرداخت برای انجام این خرید.

با توجه به اپل و آمازون است که در یک برنامه برای “حق بیمه ارائه دهندگان ویدئو” مجاز به استفاده از روش پرداخت به مشتریان موجود و ویدئو, اشتراک ها. دو اروپایی شرکت های سرگرمی Altice یکی و Canal+ نیز در برنامه است. اما این حرکت به نظر می رسد مانند یک امتیازی با هدف گرفتن آمازون نخست تصویری—که آمازون گزارش بیش از 150 میلیون عضو در سراسر جهان به نهایت کار بر روی تلویزیون اپل دستگاه.

گوگل نه تنها آرامش بیشتر در مورد سیستم های پرداخت. آندروید برنامه سازان در این بازی فروشگاه مجاز هستند که به کاربران برای عضویت در جاهای دیگر. و چون اندروید یک اکوسیستم باز مردم می توانند با دانلود برنامه های خود را به طور مستقیم از توسعه دهندگان و یا از طریق دیگر فروشگاه app و گوگل دریافت نمی کند را کاهش دهد. (زمانی که Epic Games Inc. راه اندازی محبوب Fortnite آن کنار فروشگاه Google Play برای 18 ماه برای فرار از هزینه است.)

بنابراین در حالی که اندروید دارای بیشتر از بازار جهانی گوشی های هوشمند در بازار سهم حدود 85 درصد در آندروید در مقابل 14 درصد در iOS—اپل برن فشار عمومی و نظارتی موشکافی در مورد فروشگاه App سیاست ها و مدل کسب و کار.

“اپل نیست که در انحصار گوشی های هوشمند, اما آن را سخت به می گویند که آنها لازم نیست که در انحصار بیش از کاربران iOS” گفت: David بارنارد یک توسعه دهنده مستقل که تا به حال سه برنامه در فروشگاه App اپل در بیش از 12 سال گذشته. علاوه بر این اپل است که در طول تاریخ بهتر از گوگل در کسب درآمد از برنامه های. “اگر شما می خواهید به وجود دارد در تلفن همراه شما باید برای رفتن از طریق اپل به عنوان یک دروازه بان.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه نوع از تجربیات شما تا به حال با برنامه های مانند این است ؟ آن را آسان به کشف کردن راه حل? پیوستن به مکالمه زیر.

اپل تصمیم می گیرد چه می کند و مجبور به استفاده از آن سیستم صدور صورت حساب. (بله به بازی مانند Candy Crush Saga; هیچ به خدمات مانند Airbnb و بارگذاری.) که اهرم مسئله ای است که به تازگی به ارمغان آورد به جلو هنگامی که توسعه دهندگان از یک نرم افزار ایمیل با نام هی باعث طوفان در توسعه جامعه گفت: اپل اجرا سیاست های خود را به طور یکنواخت.

با سلام هنوز در مرحله بتا است شارژ 99 دلار در سال برای دسترسی به آن از حریم خصوصی به جلو سرویس ایمیل. اپل را رد کرده و برنامه بر این اساس است که آن را فاقد یک ثبت نام (یعنی پرداخت به بالا) گزینه است. این سخنگوی اپل گفت: کاربران باید قادر به دانلود یک برنامه و استفاده از آن حق دور. معافیت اعطا شده به Netflix و Spotify و دیگران در “خواننده” دسته صدق نمی کند به سلام.

“اپل فقط دو برابر کردن بر خود را رد هی توانایی برای ارائه به رفع اشکال و ویژگی های جدید مگر ما ارسال کنید به خود ظالمانه تقاضا از 15-30 ٪ از درآمد ما ایم” David Heinemeier Hansson ارشد تکنولوژی افسر هی توسعه دهنده Basecamp.

اپل سرانجام تایید هی برنامه—هی خم به فروشگاه App قوانین با ایجاد یک راه حل در قالب یک حساب آزمایشی رایگان است که منقضی می شود پس از دو هفته.

اپل قدرت به تعیین که برنامه سازان می تواند و نمی تواند راه اندازی یک کسب و کار است که در حال حاضر تحت رسمی نظارتی بررسی است. هفته گذشته اتحادیه اروپا راه اندازی یک کاوشگر به اینکه آیا اپل نقض قوانین رقابت پس از شکایت توسط Spotify که به نام فروشگاه App 30% کمیسیون یک “مالیات تبعیض آمیز” است که به یک مزیت ناعادلانه به اپل در خانه خدمات جریان موسیقی اپل.

این سخنگوی اپل گفت: هزینه های آن را استفاده می شود به صندوق شرکت در تلاش برای کاهش دادن نرم افزارهای مخرب و تقلب به عنوان به خوبی به عنوان آن ثابت نقد و بررسی از برنامه های کاربردی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت محتوا و اهداف. او با اشاره به رایگان ابزار توسعه دهنده اپل فراهم می کند مانند TestFlight برای تست بتا پشتیبانی فنی کامپایلر و Xcode متعلق به محیط نرم افزار است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های خود را.

آقای بارنارد می گوید که او پرداخت می شود $700,000 در هزینه ها به اپل بیش از 12 سال—بیش از فعلی خود را خالص—اما توافق وجود دارد “صراحت” به نفع توسعه برای اپل فروشگاه App: “من نمی باید به مدیریت یک وب سایت فروشگاه, دریافت, پرداخت, مالیات, مالیات بر ارزش افزوده. اپل خیلی پیچیدگی برای کسب و کار و مصرف کنندگان است.”

چه بزرگ در مورد آی فون, هر آنچه که اپل نمی ساخت خود را شخص دیگری ایجاد شده برای آن است. تصور کنید آی فون بدون بارگذاری و یا یک اپل بدون YouTube. اما زمانی که توسعه دهندگان عمدا استراحت خود برنامه های اپل حداقل باید اجازه دهید آنها را به مشتریان خود را بگویید چرا.

(Dow Jones & Co., ناشر روزنامه وال استریت ژورنال یک توافق تجاری برای عرضه اخبار از طریق اپل خدمات.)

ایمیل خود را برنامه مسائل مربوط به [email protected] برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de