چگونه خاک آمریکا’ جنجال می تواند تغییر صنعت نشر

نیویورک

به بحث در اطراف “آمریکا در خاک” پرفروشترین رمان برای انتقاد از خود پرتره از زندگی و فرهنگ ناشران متعهد به تغییر تاریخی سفید صنعت به عنوان منتقدان سوال که آیا این واقعا می تواند تبدیل.

تنوع شده است یک مسئله در چاپ و نشر برای سال, اما شاید هرگز تا به فوریت در چند هفته گذشته زمانی که مکزیک نویسنده آمریکایی و دیگران ذکر شده “خاک آمریکا” را به عنوان شواهدی از انتشارات فرهنگ که در آن سفید و صدای بسیار با ارزش بالاتر از دیگران است. منتقدان می گویند نقص در جانین کامینز’ روایت در مورد یک مکزیکی, مادر و پسر, فرار به ایالات متحده نادیده گرفته شد با این کتاب تحریریه و تیم تبلیغاتی و بسیاری از نویسندگان و کتابفروشان بودند که در اوایل طرفداران.

“البته ما تا به حال بسیاری از مکالمات به دنبال تنوع و راه – که ما همیشه انجام دهید – به آدرس استخدام و انتشار Latinos می گوید:” جان سارجنت مدیر عامل شرکت مک میلان که منتشر خانم کامینز’ رمان آخرین ماه از طریق آن Flatiron کتاب را بدست آورد.

عرضه شده در بخشی با عنوان جدید “خوشههاى خشم” جان Steinbeck رمان کمک کرد که تعریف رکود بزرگ “خاک آمریکا” شد مورد تحسین قرار گرفته توسط یک صنعت است که سفید است که عمدتا لیبرال و اضطراب به سود و مشتاق به ایجاد یک تفاوت. یک کتاب که خانم کامینز و Flatiron, تا به حال فکر می فرد تجربه مهاجرت عوض شد به عنوان مثال به برخی از خود فاصله از موضوع است.

انتشار مدیران و سردبیران اغلب خجالتی و دور از بحث در مورد تنوع در رکورد اما Flatiron جمهور و ناشر باب میلر با صراحت اذعان کرد که آنها پیش بینی نکرده بود “خشم که پدید آمده از اعضای Latinx و نشر جوامع است.”

“این واقعیت که ما شگفت زده شدند که نشان دهنده یک مشکل است که در موقعیت این رمان ما موفق به اذعان خود ما محدودیت” آقای میلر نوشت: اخیرا در یک بیانیه مطبوعاتی.

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط چند فرهنگی کودکان ناشر لی و پایین این صنعت در حدود 75 درصد و بیشتر ، هیچ ناشر صحبت کرد که به آسوشیتد پرس مورد اختلاف این اعداد که تقریبا مشابه به عنوان کسانی که در یک لی و پایین نظرسنجی منتشر شده در چهار سال قبل است.

“حتی اگر ممکن است بیشتر و آگاهی از مسائل مربوط به تنوع اعداد در صنعت طرف واقعا تغییر می گوید:” لی و پایین ناشر Jason کم است. “این هنوز هم بسیار همگن صنعت به خصوص در برخی از دستگاههای اجرایی و gatekeeping نقش.”

مدیران از جمله آقای سارجنت مایکل Pietsch از Hachette Book Group, و کارولین Reidy از Simon & Schuster می گویند دیرین موانع به تنوع در چاپ و نشر شامل خود تقویت شبکه های تاریخی سفید, upper-class صنعت و استرس از اینکه تنها غیر سفید عضو در یک اتاق. این صنعت کم حقوق “اغلب از $36,000-$40,000 در یکی از گران ترین شهرهای همچنین می توانید آن را سخت به حفظ مردم خوب است.”

“آنها لزوما دیدن یک مسیر حرفه ای. آنها می توانند سوخته و کمی خسته می گوید:” نیکول Johnson, مدیر اجرایی این سازمان فعال WeNeedDiverseBooks.

جنیفر بیکر, یک نویسنده و ویرایشگر است که در سال 2014 ایجاد “اقلیت در انتشارات” پادکست می گوید: جهان کتاب چهره مسائل ساختاری مشترک برای طیف گسترده ای از صنایع است. پرسید: اگر او تا به حال دیده می شود نشانه هایی از پیشرفت در انتشارات او گفت که “هیچ مسیر روشنی برای اصلاح” و اضافه کرد که “ته خط” وجود دارد نخواهد بود “تغییر پایدار” به طور کامل و بدون در نظر گرفتن بر روی سیستم خود را.

چندین انتشارات مدیران توافق بر روی یک طرح کلی از صنعت جمعیتی: ورود به سطح موقعیت ویژه در تبلیغات و بازاریابی متنوع ترین در حالی که در سطح بالا سرمقاله شغل بیشتر سفید; کارکنان زیر 40 متنوع تر از کسانی که بیش از 40; کسانی که در کودکان انتشارات متنوع تر از کسانی که در بخش کتاب.

“کودکان کتابداران و مربیان شده اند در خط مقدم ترغیب ناشران برای تنوع بخشیدن به کتاب ما” آقای Pietsch می گوید.

همه موسوم به “پنج بزرگ” ناشران – Penguin Random House, Simon & Schuster, Hachette مک میلان و HarperCollins – باید برای سال تنوع تلاش از جمله کارآموزی و برنامه های توسعه در طرح های مانند مشاوره و نیاز است که همه فرصت های شغلی شامل طیف متنوعی از نامزدها.

در 2019, Penguin Random House اعلام کرد که “استراتژی” با اهداف از جمله تنوع کارکنان و فراگیر تر کار فرهنگ است. اما ناشر در مواجهه خود خجالت هفته گذشته است. آن را تا به حال با همکاری Barnes & Noble در “گوناگون” نسخه از چنین ادبیات کلاسیک به عنوان “فرانکشتاین” “جادوگر شهر از” و “رومئو و ژولیت” به افتخار ماه تاریخ سیاه طول می کشد که در ماه فوریه است. پوشش می دهد, برجسته, تصاویر از شخصیت های اصلی با پوست تیره در حالی که این متون عمدتا توسط و در مورد مردم سفید سمت چپ بود همان. پس از انتقاد گسترده آنلاین با بسیاری از تعجب که چرا ناشر و Barnes & Noble نیست به سادگی ترویج نویسندگان از رنگ این برنامه لغو شد.

“این حوادث اخیر تاکید بحرانی اهمیت کار ما برای ادامه به انجام با هم می گوید:” Penguin Random House ما مدیر عامل مادلین مک اینتاش اضافه کرد که ناشر “پیمان” به یک “طیف گسترده ای از دیدگاه و تجربه و تخصص است.”

در اوایل این هفته Myriam Gurba دیوید بولز و برجسته دیگر منتقدان از “خاک آمریکا” ملاقات با Flatiron مدیران. در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده پس از این دیدار نویسندگان – اعضای فعال گروه #DignidadLiteraria – گفت: Macmillan تا به حال متعهد به در حال توسعه یک “برنامه عمل” در 90 روز. آقای سارجنت کاهش یافته است به ارائه جزئیات اما تایید وجود دارد “توافق بر تلاش” به آدرس تنوع.

چاپی اختصاص داده شده به صداهای متنوع شده اند در اطراف برای چند دهه و در ادامه تشکیل می شود در میان آنها یک جهان در Penguin Random House و Simon & Schuster 37 جوهر. HarperCollins چاپی شامل Amistad مطبوعات این کشور قدیمی ترین آفریقایی ناشران و بومی متمرکز Heartdrum برنامه ریزی برای شروع در سال 2021.

Amistad سرمقاله مدیر تریسی Sherrod می گوید او امیدوار است که برای انتشار در اطراف 20-24 کتاب در این سال دو برابر آنچه Amistad شد و انتشار هنگامی که او پیوست و آن را هشت سال پیش. Amistad کتاب طیف وسیعی از ژاکلین Woodson رمان “یکی دیگر از بروکلین” به جنیفر لوئیس’ خاطرات “مادر سیاه هالیوود است.”

“من برای اولین بار آمد به چاپ و نشر در سال 1980 و در آن زمان اعتقاد بر این بود که مردم سیاه و سفید نمی خواند. بیانیه ای که ساخته شده بود به من چند بار تا ما آمده ایم راه طولانی, راه طولانی کودک,” او گفت: با خنده. “ما در حال رشد به عنوان یک صنعت اما وجود خواهد داشت برخی از دردهای در حال رشد.”

پس از سال 2016 گروه تجارت انجمن ناشران آمریکایی با همکاری ایالات نگرو کالج صندوق برای پرداخت کارآموزی برنامه ای است که حدود 10 دانش آموزان در هر سال. این سازمان فعال WeNeedDiverseBooks آثار با ناشران و عوامل به استخدام کارآموزان; برنامه آغاز شد و با پنج کارورزان در سال 2015 خواهد شد و به احتمال زیاد محل 15-20 این تابستان. از 44 کارورزان 39 پس از کالج فارغ التحصیل شده و 30 داشت تمام وقت کار در انتشارات, با توجه به سازمان است.

اخیر کارورزان صحبت کرد که به آسوشیتد پرس به حال خاطرات مثبت و گفت: آنها آموخته درس های ارزشمند.

“آن را ساخته شده من می خواهم برای ادامه به دنبال یک حرفه ای در چاپ و نشر” گفت: Michaela T. Glover که محبوس در Candlewick Press در سال 2018 و در حال حاضر یک کارآموز در Heineman. در میان چیزهای دیگر, او گفت که او با خواندن چند “فوق العاده ای از نسخه های خطی” و کمک به تصویرگر جلسات.

“من هنوز هم به دنبال به بخشی از انتشار و تلاش برای متنوع تر و فراگیر داستان و محیط,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو