چگونه ad hoc عرضه شد راه حل ما همه گیر پاسخ

در سراسر ایالات متحده صدها نفر از تولید کنندگان چرخ دنده تعویض برای تولید پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با COVID-19. آن را یک “MacGyver” لحظه ای برای هر کس از فروشگاه-طبقه تکنسین های برای دانشجویان دانشگاه. شرکت های دیگر در حال ramping تا خطوط تولید موجود از اقلام ضروری مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست.

اما نقش دولت فدرال در کارگردانی این لجستیکی تلاش شده است اتفاقی, احاطه توسط متناقض رهبری و ظاهری گریزی به برنامه ریزی مرکزی در یک بحران. تکرار درخواست از دولت فرمانداران در سطح ملی پاسخ را تا حد زیادی کاهش یافته است ،

“در بسیاری از نبوغ … [اما] دولت فدرال نیاز به کمک به سازماندهی که زنجیره تامین و مطمئن شوید که همه چیز را گرفتن توزیع کارآمد و نسبتا” می گوید: David Kendall, یک سیاستگذاری سلامت ،

تولید افزایش است و در نهایت ساختمان, البته در کمتر منظم راه از بسیاری از آرزو. اما آن اتفاق می افتد. و برای بسیاری از شرکت ها آن را ارائه یک حس از هدف و پتانسیل درآمد در زمانی که بسیاری از اقتصاد در حال سقوط از یک صخره.

Rockville, Md.

کریستوفر Sakezles انتظار نیست برای ورود به کسب و کار ساخت چهره-ماسک تنفس در یک بیماری همه گیر. اما در اینجا او است.

هفته گذشته او تصمیم گرفت به شیر خود را در تمپا فلوریدا-شرکت بر اساس تخصص در چاپ 3D به دنده محافظ برای کارگران خط مقدم. اول کوچک حمل و نقل در حال حاضر فقط روز دور.

“من یک دستگاه پزشکی مهندس حرفه. این طرح همیشه به حرکت به عقب به دستگاه های پزشکی طراحی” در کنار کسب و کار مصنوعی اجساد برای آموزش و پرورش دکتر Sakezles می گوید. اما این محصول است. نه این لحظه در زمان.

“ما شاهد دست اول زیبایی از آمریکا نظام حق در اینجا. ما تمام اعضای خانواده. من یک قسمت کوچک از آن,” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

در واقع غیر منتظره تغییر برای SynDaver است که یک قطعه در یک گسترده ای آمیزه ای از انطباق با شرکت ها در سراسر آمریکا و در سراسر جهان. در حالی که با تمرکز بر پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی که به شدت در تامین کوتاه مدت تقریبا در همه جا یک نوع “جنگ اقتصاد” در حال ظهور است که در مبارزه با COVID-19 ویروس. آن را یک “MacGyver” لحظه ای برای هر کس از فروشگاه-طبقه تکنسین های برای دانشجویان دانشگاه.

اما همانطور که در زمان درگیری نظامی های لجستیکی مطالبات گسترده هستند – بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا دولت فدرال باید ایفای قوی تر نقش هدایت تولید و توزیع کلیدی منابع.

با از جان گذشته درخواست افزایش از فرمانداران دولت ایالات متحده در حال ورود به چه ممکن است تبدیل به یک دوره حداکثر استرس در پربار سیستم مراقبت های بهداشتی در سخت-آمار مناطق مانند نیویورک و فلوریدا و لوئیزیانا. بسیاری از کارشناسان می گویند که با وجود تلاش های گذشته دولت برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و در بسیاری از وظایف اساسی در یک راهکار موجود است که شامل هماهنگی تامین اضطراری.

“در بسیاری از نبوغ. … هر کس می خواهد برای کمک کند و همچنین می خواهد به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن” می گوید: David Kendall, یک سیاستگذاری سلامت متخصص در مرکز و چپ اتاق فکر راه سوم است. اما “دولت فدرال نیاز به کمک به سازماندهی که زنجیره تامین و مطمئن شوید که همه چیز را گرفتن توزیع کارآمد و نسبتا.”

در شهر نیویورک از 3200 مرگ شده اند نسبت به COVID-19. در مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان است decrying کمبود COVID-19 انجام شد. و بسیاری از فرمانداران در حال تاسف خوردن نیاز خود را به صورت پیشنهاد در برابر یک دیگر برای تامین آنها باید برای سال شده است با اصرار دولت فدرال برای ارائه به آنها.

تد Brummond/دانشگاه میشیگان/AP

مهندس مکانیک تایلر Heckenlively با این نسخهها کار بر روی ساخت یک بیمارستان ماسک با استفاده از یک چاپگر 3D در دانشگاه وایومینگ در Laramie, مارس 27 سال 2020 است. مدرسه makerspace در حال کمک به تولید از چهره سپر و همچنین فولاد ماسک.

“آنها این را Airbridge” برای به دست آوردن منابع حیاتی اما برگ برنده دولت است که با استفاده از شرکت های خصوصی به عنوان توزیع کنندگان, J. B. پریتزکر دموکراتیک فرماندار ایلینوی گفت: “PBS NewsHour” دوشنبه. “ما در حال مناقصه متاسفانه برای همه این موارد از تجهیزات در برابر دولت فدرال و در مقابل کشورهای دیگر و در برابر کشورهای دیگر است.”

برخی از شرکت ها مانند Medtronic جهانی ساز از فن های مورد استفاده در بیمارستان ها باید به طور مشابه گفت: آنها می خواهم فدرال راهنمایی در مورد که در آن به ارسال منابع محدود در ایالات متحده آمریکا

کارشناسان در هر دو انتهای طیف سیاسی استدلال می کنند که یک بیماری همه گیر است نادر و فشار بحران ملی که برای تماس های قوی فدرال نقش نه فقط دولتی یا خصوصی بازار پاسخ.

“رئیس جمهور نمی خواهم خود را به این. بنابراین او نمی خواست به اتهام. او غریزه در آغاز این دولت مشکل می گوید:” کاترینا Mulligan, مدیر عامل ملی و امنیت بین المللی در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی از پیشرفت در واشنگتن است.

مخلوط سیگنال های ساییده شده اعتماد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل عنوان به احتمال زیاد شدت COVID-19 تهدید برای آمریکا است. از ماه فوریه او و دولت او را با ارسال سیگنال های مختلط به شرکت های بزرگ و همچنین عمومی – اغلب سرزنش متحده برای عدم ساخته شده خود را ذخیره اقلام ضروری.

خود را در ضربه زدن son-in-law, Jared کوشنر برای نظارت بر اقدامات کلیدی نیز ساییده شده اعتماد عمومی در مورد اینکه آیا ملی انبارهای تجهیزات پزشکی در حال مستقر بر اساس متحده نیاز دارد و یا شاید تا حدی بر نگرانی های سیاسی.

“دولت فدرال باید آغاز دفاع تولید عمل می کنند (DPA) صنعتی اقدامات زمانی که این ویروس برای اولین بار ظاهر در ووهان به پرچین در برابر امکان اورژانس پزشکی ما در حال حاضر صورت می گوید:” مکنزی Eaglen یک متخصص امنیتی در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه از طریق ایمیل. فدرال مسئولیت شامل ارزیابی تامین نیازهای او می افزاید و داشتن “قراردادهای خرید در محل قرار داده برای افزایش تولید به اجرا زمانی که مورد نیاز است.”

DPA دوستیابی از جنگ کره در سال های 1950 اجازه می دهد تا دولت فدرال برای هدایت صنعت آمریکا به دلایل امنیتی از جمله با نیاز شرکت ها به اولویت بندی قراردادهای دولتی بیش از کسانی که با مشتریان دیگر.

آقای ترامپ استفاده کرده است که قبل از عمل از جمله برای امداد رسانی و همچنین به عنوان مواد برای پنتاگون سلاح. اما در پاسخ به کروناویروس که آیا به دلیل کسب و کار لابی و یا نمایش خود را, او در ابتدا تمایلی به استقرار این ابزار. در روزهای اخیر او به استناد قانون به تقاضا است که جنرال موتورز تولید هواکش برای بیماران در بخش مراقبت های ویژه و تولید کننده 3M را بیشتر N95 ماسک برای کارگران بیمارستان.

همراه با یک upwelling اقدام توسط بخش خصوصی در پاسخ به آشکار نیازهای این به معنی افزایش تولید آغاز شده است. این “زمان جنگ” قیاس است که تقریبا جهانی استناد و در عین حال منابع ramping تا خیلی دیر به دیدار با برخی از نیاز در سخت ضربه متحده به ویژه در شرق.

ضرورت مادر اختراع است

هنوز پاسخ از شرکت های بخش خصوصی شده است قابل توجه و گسترده است. جنرال موتورز بود شروع به ساخت هواکش حتی قبل از DPA بود استناد كرد. شرکت های دیگر نیز ورود به آن بازار است. و یک مسابقه به نام CoVent-19 چالش های سازمان یافته با پشتیبانی از بیمارستان عمومی ماساچوست و پزشکان و با هدف تحریک اختراع آتش سریع راه موجود هواکش خدمت دو نفر به جای یکی.

امیرحسین ماست برای جنرال موتورز/ایسنا

کارگران پاک کردن مبلمان از یک طبقه در داخل یک جنرال موتورز ساختمان در Kokomo Indiana, مارس 28 سال 2020 است. جنرال موتورز با همکاری Ventec زندگی سیستم های تولید هواکش.

اقدامات مشابه اتفاق می افتد در تلاش برای همه چیز از بیمارستان لباسهای به واکسن. و البته به صورت ماسک یا ماسک صورت و سپر.

“شرکت هایی مانند معدن می تواند به سرعت حرکت می کند برای کمک به. … ما کاملا rising برای پاسخگویی به نیاز می گوید:” دکتر Sakezles.

در برخی از راه می گوید: کریس ادواردز از آزادیخواه موسسه Cato آنچه مورد نیاز از سوی دولت در حال حاضر روشن است و ارتباطات خارج از صنعت است.

“این به طور گسترده ای به توافق رسیدند که در حال حاضر FDA واقعا screwed تا با تلاش برای حفظ انحصار در coronavirus تست” آقای ادواردز استدلال می کند. در حال حاضر با سازمان غذا و دارو با داشتن آرام و قوانین آن وجود دارد, وعده, کاهش, که مهم کمبود به عنوان شرکت های پاسخ به تقاضا ،

زمان جنگ محور

در تاریخ ایالات متحده در زمان جنگ اقتصاد را درگیر مشابه چشمگیر محور در صنعت. هنوز هم تولید کنندگان نمی توانند به نوبه خود بر روی یک سکه.

در جنگ جهانی دوم آن را در زمان Ford Motor Co. یک سال و نیم از عرضه اولیه قرارداد به تولید واقعی از B-24 بمب افکن است. اما رئیس جمهور فرانکلین روزولت با یک چشم بر جنگ در اروپا و آسیا به نام به حال برای یک نظامی تولید درایو در ماه مه 1940 به مدت طولانی قبل از پرل هاربر.

“هشت ماه پیش 10 هفته پیش” امنیت کارشناس خانم مولیگان می گوید: یک بررسی متحده می توانست نشان “دقیقا آنچه ما کمبود شد و به احتمال زیاد ، و ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از تولید عمل به جای یک غول دستور دولت.”

در حال حاضر به جای تولید افزایش است ساختمان در کمتر مد منظم. اما آن اتفاق می افتد. و برای بسیاری از شرکت ها آن را ارائه یک حس از هدف و پتانسیل درآمد در زمانی که “ماندن صفحه اصلی” سفارشات را کاهش خود را کسب و کار عادی.

ABC تصویربرداری در Alexandria, Virginia است که در سراسر کشور شرکت چاپ با یک خط تولید جدید: چهره سپر در کنار کتاب و فروشگاه را نمایش می دهد.

خدمات عمومی الهام بخش بود. به عنوان Medi Falsafi شرکت رئیس جمهور می گوید, همسرش, Luda پیشنهاد آنها را برخی از چهره سپر و اهدای آنها به بیمارستان محلی که در آن فرزند خود را متولد 17 سال پیش.

دستور آغاز شده نورد در. در حال حاضر او دارای یک کل COVID-19 خط: آگهی ها و چسب “اینجا ایستاده” کن برای فروشگاه های مواد غذایی پلکسی گلاس سپر برای پرداخت خطوط و موقت دیوارها به صورت موقت بیمارستان.

شرکت بقا هنوز آویزان است و با یک موضوع. پس از نیاز به غیر روحانی کردن 250 کارکنان, کارکنان باقی مانده از 200 نفر در حال کار در کاهش حقوق. اما “آن بوده است چیزی که با ارزش” به محوری به سمت اضطراری ملی می گوید: آقای Falsafi. “کمک به مردم فوق العاده است.”

نویسنده کارکنان فرانسین Kiefer کمک به این داستان از کالیفرنیا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>