چگونه یک رویای کودکی به حقیقت

ابتدا با “زیبایی سیاه” بیشتر کودکان اسب کتاب شامل یک شب دراماتیک سوار – به بهانه کمک به هشدار از فاجعه قریب الوقوع برای فرار از ستمکاران. به عنوان یک اسب دیوانه کودک من یک خبره از آن شب ، آن نیست فقط سرعت و خطر آن پیوند با اسب. من تنها می تواند از خواب چه چنین سوار خواهد بود تا یک شب تابستان بسیاری از سال بعد.

پسر عموی من Emma و جدید بود به مزرعه در Herefordshire, انگلستان تابستان دختر من و من وارد بماند. آنها رشد و جو نگه داشته و یک گله گوسفند به علاوه چند گاو.

اما و من تصمیم ما سه نفر حق سنین برای اسبان. ما در حال حاضر یک, اما دوران کودکی تسویه حساب, پای گیلاس, در حال حاضر بارش برف-سفید پشمالو به عنوان یک شتر و روحیه به عنوان همیشه. اما تا به حال به واقع دیگر اسب و اسب در یک میدان دو مایل دور. کرم اسب پالومینو به شدت ساخته شده است. چشمک زدن اسب بود روشن بای و ظریف است. در بررسی آن به نظر می رسد که آنها gorging خود را در مرتع و کشاورز که متعلق به آنها بود و تنها بیش از حد خوشحال به آنها را گرفته و دست خود را برای تابستان. یک چهارم تسویه حساب Hansel شد full-blooded Dartmoor. او حمل به ما در اسب مناسب تریلر که وارد مزرعه یک روز صبح. او یک قهوه ای تیره با یک دم که فرا روی زمین و یک کاکل سقوط کرد که بیش از چشمان او. او نیز خیلی دور است که ما تا به حال به استفاده از یک احساس زین با یک crupper به نگه داشتن آن را از کشویی به جلو است. هیچ چیز دیگری مناسب است.

کودکان به نظر می رسید blasé در مورد اسبان. من البته هیجان زده شد دوباره هر روز صبح به دیدن آنها چرا در زمینه: طلایی, کرم تیره هانسل و روشن چشمک زدن و برف سفید پای گیلاس. بعد از صبحانه من مارشال کودکان برای تمیز کردن رویه گرفتن اسبان و کراوات آنها را در مزرعه به طور مرتب. جوانترین فرزند بیشتر متمایل مسواک زدن تپل Hansel به عنوان بالا به عنوان او می تواند رسیدن به.

شب گاو رو در خارج وجود دارد یک ماه کامل. اتاق خواب شد و تقریبا نور به عنوان روز وقتی که اما من بیدار شد.

“گاوها از,” او گفت:. “آنها پایمال جو. ما باید به آنها را گرد!”

من از تخت پرید. این بود که یک صحنه از کتاب نیمه شب سوار به صرفه جویی در چیزی. من انداخت روی شلوار جین و یک تی شرت ژاکت. اما در حال حاضر در مرتع تکان دادن جو در یک سطل. اسب بودند در نیمه راه پایین تپه مفتول در کویل سایه. در تند از جو Hansel به یک نرم whicker و به دنبال کرم مماشات نسبت به ما.

آنها راندند سر خود را در سطل سنجاق پشت گوش و گزنده در هر یک از دیگر. ما تضعیف کمر بیش از گردن خود این بیت را در دهان خود را headcollars بیش از گوش خود را. ما رهبری آنها را از طریق دروازه و نصب شده, سکس بدون کاندوم, اما در کرم و من در Hansel.

در زیر نور مهتاب زمینه شد, طلایی جو مانند برخی از افسانه ای دانه آن هماهنگی تجاوز توسط یک پایمال مسیر. این سیار گاو که نشسته اند در پایان دور. توسط silent توافق اما و من هر سوار کردن یک طرف از میدان. هانسل منفجر آرام از طریق سوراخهای بینی خود را. او به نظر می رسید تعجب زده می شود در یک مهتابی میشه ولی مایل. همانطور که ما در بسته در گاو آنها تبدیل شده و به ما خیره شد. کرم snorted با صدای بلند و پرتاب خود را یال نقره ای. هانسل مهر یک چارپایان. گاو شلوغ و عصبی با هم.

“ما در سراسر پشت سر آنها” اما نامیده می شود. یک انسان با صدای به صدا عجیب و غریب آخرتی.

با اما و من در آینده پشت سر آنها در یک گیره جنبش گاو منتقل ناشیانه رو به جلو است. سرب گاو قرمز و سفید هرفرد شروع به پایین پایمال مسیر را از طریق جو. دیگران به دنبال.

اما و من برگزار شد تا آنها تقریبا در انتهای این زمینه است. سپس wheeling, ما cantered امتداد
محیط. ما را متقاعد گاو نسبت به باز کردن دروازه این زمینه است. یک بار آنها را شنیده سم اسب های ما اعتصاب بتن آنها از طریق پیچ.

اما و من متوقف بر ما مانت در وسط مزرعه. پشت سر ما چوب-قاب خانه رعیتی خواب جلوتر از ما در این زمینه افزایش شدت به کرک جنگل. همه چیز غرق در مهتاب. آن چند لحظه قبل از ما تضعیف پایین ایستاده بود و دوباره در شرایط عادی زمین.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>