واشنگتن

بازیگری استثنایی با حل و فصل در یک زمان فوق العاده ای از خانه با عجله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک 2.2 تریلیون دلار بسته نجات جمعه حول یک زندگی حافظ به اقتصاد ایالات متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی چپ آور توسط coronavirus بیماری همه گیر.

خانه تایید جارو اندازه گیری توسط یک صدا رای به عنوان قوی اکثریت هر دو طرف صف در پشت اکثر عظیم اقتصادی امداد بیل در کشور ، آن را به کشتی پرداخت تا $1,200 به میلیون ها نفر از آمریکایی ها تقویت مزایای بیکاری ارائه وام و کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ و خیط و پیت کردن میلیاردها بیشتر به دولت های محلی و ملت همه اما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

“امروز ما همه اذعان ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی” گفت: مجلس نانسی پلوسی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که امضای این لایحه بلافاصله.

با عزم استثنایی در زمان فوق العاده ای این خانه در روز جمعه بحث 2.2 تریلیون دلار بسته حول یک زندگی حافظ به اقتصاد ایالات متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی چپ آور توسط coronavirus همه گیر و حتی به عنوان یکی maverick جمهوری خواه تهدید رهبران’ برنامه ای برای عبور سریع.

دموکرات و جمهوری خواه شد مشغول به کار در پشت سر هم و امیدوار به سرعت عبور و اندازه گیری با صدا رای به جای اعضای پراکنده در سراسر کشور و تمایلی به خطر پرواز بازگشت به کاپیتول. وجود دارد دست عفونی در انتهای هر راهرو در اتاق که در آن بسیاری از قانونگذاران نشسته پراکنده و جدا از یکدیگر است.

بدون شک وجود دارد خانه را قریب به اتفاق نهایی کنگره تصویب به بزرگترین اقتصادی نجات قانون در تاریخ ایالات متحده است. برای اکثر دموکرات ها که دیدم یک مالیات دهندگان به سادگی کسب و کار و جمهوری خواهان در نظر گرفته که آن را ladened با اتلاف شد به اندازه گیری برای خوب بیشتر از نگه داشتن اقتصاد زنده است.

اما آزادیخواه تشکر. توماس Massie R-Ky., بود و تهدید به سرعت اقدام خواستار تماس رول رای دادن. که نیروی بسیاری از نمایندگان مجلس برای سفر به واشنگتن به بازیگران در اعتراض خاصی برای تصویب به هر حال و آن خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران از هر دو طرف.

آقای ترامپ که برخی به ثبت نام در قانون توییتی که نماینده Massie است “یک سوم رای grandstander وجود دارد” و گفت که او باید ضرب در خارج از ایران. “او یک فاجعه برای آمریکا و برای ایالت کنتاکی!” آقای ترامپ نوشت.

آقای Massie که مخالف عظیم ایران بود و در اتاق در طول بحث چت گاهی اوقات با دیگران و چک کردن تلفن خود را. او در پاسخ به خبرنگاران تلاش های مکرر برای رسیدن به او. ارسال در توییتر وی با ذکر یک بخش از قانون اساسی است که نیاز به یک اکثریت نمایندگان مجلس – برخی از 216 از آنها – به حضور و رای دادن به انجام کسب و کار.

بحث بیشتر بود آشتی جویانه با اعضای هر دو طرف ستایش اندازه گیری به عنوان یک نجات برای ویران ملت است. این lecturns در اتاق را به خوبی پاک شد پایین بین بسیاری از سخنرانی ها.

“در حالی که هیچ کس نمی خواهد با قبول این, نجات, لایحه, ما با یک چالش به ندرت دیده می شود در آمریکا در تاریخ است. ما باید در حال حاضر و یا تلفات در زندگی و معیشت خواهد بود به مراتب بیشتر است” گفت: Rep., Kevin بردی R-Texas.

“ما هیچ وقت به هیجان گفت: Rep. جرالد Connolly, D-Va. “ما هیچ وقت در ایدئولوژیک یا خرده حزبی دعوا. کشور ما نیاز ما را به عنوان یکی.”

اما هنوز هم وجود دارد طغیان.

اول تشکر. هیلی Stevens, D-Mich., ملبس به صورتی دستکش و فریاد زد فراتر از او اختصاص داده شده یک دقیقه و گفت او صحبت “نه برای شخصی توجه اما [برای تشویق شما] به این بیماری جدی است.” بسیاری از آنچه او گفت نمی تواند شنیده بالاتر از جمهوری خواه فریاد.

متعدد عالی رتبه جمهوری خواهان به نام آقای Massie در تلاش برای متقاعد کردن او به اجازه رای دادن صدا در ادامه با توجه به بالا خانه ایران aide. آنها شامل خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و تشکر. علامت مراتع R-N. C., چه کسی به آقای ترامپ انتخاب کرده است خود را به عنوان رئیس جدید کارکنان. دستیار صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی.

رهبران دموکرات خواست قانونگذاران که “مایل و قادر” برای آمدن به کنگره برای انجام این کار. و اعضای هر دو طرف به وضوح ناراحت با آقای Massie.

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” Rep. پیتر کینگ R-n. y. نوشت در توییتر. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

داکوتای جنوبی ایران در کنگره گرد و خاکی جانسون نوشته شده selfie از خود و سه نفر دیگر از نمایندگان مجلس از غرب میانه بالا سفر به واشنگتن در غیر این صورت خالی هواپیما.

روز جمعه خانه جلسه به دنبال فوق العاده 96-0 سنا رای اواخر روز چهارشنبه. این لایحه امداد به سختی می تواند به زودی به اندازه کافی.
رئیس فدرال جروم پاول گفت: “اقتصاد “به خوبی ممکن است در رکود اقتصادی” در حال حاضر دولت گزارش تکان دهنده از 3.3 میلیون نفر پشت سر هم از این مدعیان بیش از چهار برابر رکورد قبلی. آمریکا مرگ و میر از این ویروس رز به 1300.

بعید است به پایان فدرال پاسخ. مجلس نانسی پلوسی گفت: مسائل مانند بیشتر سخاوتمندانه مواد غذایی تمبر پرداخت کمک به دولت های ایالتی و محلی و خانواده را ترک ممکن است بازبینی پس از آن در قانون.

این قانون را به 1200 دلار پرداخت های مستقیم به افراد و راه را برای یک سیل از یارانه, وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای رو به انقراض در اقتصادی shutdown باعث شد که آمریکایی ها خود جدا توسط ده ها میلیون نفر. این کوتوله های قبلی واشنگتن تلاش را در بحران اقتصادی و بلایای طبیعی مانند سال 2008 وال استریت نجات و رئیس جمهور باراک اوباما در سال اول بهبود اقتصادی عمل می کنند.

اما عناصر کلیدی در حال تست نشده مانند کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و پیچیده از برنامه های اعطای وام به کسب و کارهای بزرگتر.

سیاستگذاران نگران است که بوروکراسی مانند مدیریت کسب و کار کوچک ممکن است به ضعف و ترس و محافظه کاران جدید سخاوتمندانه بیکاری را منصرف بیکاری مردم را از بازگشت به نیروی کار است. جدید 500 میلیارد دلار یارانه برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای بزرگتر اثبات نشده است و همچنین.

این لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار به علاوه سالانه بودجه فدرال. به 2.2 تریلیون دلار برآورد شده است کاخ سفید بهترین حدس می زنم از هزینه های آن را شامل.

این قانون را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

بیمه بیکاری خواهد بود ساخته شده به مراتب بیشتر سخاوتمندانه با 600 $در هر هفته یش را بر روی به طور منظم دولت بیکاری پرداخت از طریق پایان ماه ژوئیه. متحده و دولت های محلی را دریافت 150 میلیارد دلار در متمم بودجه برای کمک به آنها ارائه اولیه و خدمات اورژانس در طول بحران.

این قانون همچنین ایجاد یک $454 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع امید اهرم تا $4.5 تریلیون دلار در اعطای وام به مضطرب کسب و کار متحده و شهرداری ها. همه خواهد بود تا به وزارت خزانه داری را اختیار هر چند کسب و کار توسط کنترل تهمت یا فوری اعضای خانواده و با اعضای کنگره خواهد بود فاقد شرایط لازم.
نیز وجود دارد 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار COVID-19 caseloads.

جمهوری خواهان با موفقیت فشرده برای حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از کارگران چک تا $10,000. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد و در

$200 میلیارد دلار هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

اضافی 45 میلیارد دلار خواهد صندوق اضافی امداد از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ به تلاش و خدمات اجتماعی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im