ساعت قبل از انتخابات باز, فرماندار ویسکانسین به دنبال انتخابات تاخیر

Madison, Wisconsin

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers روز دوشنبه منتقل شد و به تعویق انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باعث یک چالش دادگاه و اضافه کردن به سردرگمی در مورد اینکه آیا رای دهندگان قادر خواهد بود به سر به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

منظور اجرایی از آقای Evers, یک دموکرات خواهد تاخیر در شخص رای گیری تا 9 ژوئن. اما جمهوری خواهان تقریبا بلافاصله گفتند که از دولت دیوان عالی کشور برای جلوگیری از سفارش تماس آقای Evers ” تصمیم “یک قانون اساسی نفس بیش از حد.”

مانور چپ سرنوشت انتخابات در هوا کمتر از 19 ساعت قبل از انتخابات بودند میله میله برای باز کردن. کشورهای دیگر که قرار بود به رای دادن در این ماه به تعویق افتاد خود انتخابات تا ماه مه یا ژوئن اما جمهوری خواهان در ویسکانسین حاضر به تاخیر بیاندازد.

در سطح ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز و ویسکانسین نتایج به احتمال زیاد برای تعدیل مارس خود به نامزدی حزب دموکرات. اما جنجال و هیاهو در یکی از حساس ترین انتخابات عمومی میدانهای تأکید چالش رای گیری در طول یک بیماری همه گیر که مقامات بهداشت عمومی در حال تضعیف گروه از جمع آوری برای تقریبا هر دلیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آقای Evers خود پرسید که آیا او دارای قدرت برنامه ریزی مجدد انتخابات اما گفت که این وضعیت مشکلات از جمله افزایش COVID-19 مرگ و میر ناشی از 56 روز جمعه به 77 روز دوشنبه روشن ساخته است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت به جلو حرکت کند. آقای Evers گفت که او با انگیزه حفاظت از بهداشت عمومی و نه سیاسی.

“مردم ویسکانسین اکثر آنها را صرف همه ساعات بیداری خود را به فکر کردن در مورد در حال جمهوریخواهان یا دموکرات گرفتن دست بالا در اینجا” آقای Evers گفت. “آنها می گویند آنها می ترسم. آنها ترس از رفتن به پای صندوق های رای. آنها ترس برای آینده خود را. در پایان روز کسی به ایستادن برای آن دسته از مردمی است.”

جمهوری خواهان در حال انتظار برای آنها پرونده به دیوان عالی ویسکانسین است که در کنترل 5-2 توسط قضات محافظه کار. یکی از آنها این است که در انتخابات روز شنبه است و نه شرکت در انتخابات قانونی مربوط دعوا مجسم محافظه کار اکثریت به 4-2.

جداگانه قانونی مبارزه با رای غایب بود و در انتظار قبل از دیوان عالی ایالات متحده.

با توجه به انتظار “حرکت سریع” اقدام قانونی ویسکانسین کمیسیون انتخابات گفت: انتخابات محلی کارمندان آن باید اقدام با برنامه ریزی به عنوان اگر انتخابات هنوز هم رخ می دهد در روز سه شنبه.

آقای Evers و جمهوری خواهان در ابتدا توافق کردند که آن را ضروری است برای انتخابات به ادامه چرا که هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. نیز وجود دارد یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات.

آقای Evers ” منظور اجازه می دهد مقامات محلی به ادامه خدمت تا ژوئن انتخابات.

اوهایو دیدم شبیه یازدهم-ساعت سراسیمگی روز قبل از اولیه آن در ماه گذشته. پس از دولت فرماندار و وزیر امور خارجه موفق به متقاعد کردن قاضی به تغییر تاریخ انتخابات, دولت بهداشت و درمان مدیر در پا و دستور رای گیری تعطیل. قانونگذاران مجموعه جدید تقریبا تمام ایمیل اولیه برای مارس 28 جرقه جدید چالش های قانونی از رای گیری گروه های حقوق اما یک قاضی فدرال در روز جمعه گفت: این انتخابات می تواند به جلو بروید.

ویسکانسین دولت دموکراتیک بهداشت ، جان Erpenbach گفت: جمهوری خواهان می خواهند به سرکوب مردم در انتخابات به ویژه در حزب دموکرات-سنگین میلواکی چرا که به نفع جمهوری خواهان و محافظه کار دیوان عدالت دن کلی است که به دنبال یک سال 10 مدت است.

“دموکرات ها همواره خوب در مورد گرفتن رای گیری در روز” آقای Erpenbach گفت. “اگر شما به دنبال در روزنامه ها, تماشای تلویزیون, شما می دانید در حال حاضر این خطرناک است.”

آقای Evers است که در میان فرمانداران که با صدور اقامت در خانه نظم و بسته تمام غیر ضروری کسب و کار. ده ها تن از مکان های رای گیری بسته شده اند.

“انتخاب شما این است که بروید و رای در فرد و از شانس پیمانکاری COVID-19 یا در خانه بمانند” آقای Erpenbach گفت. “چه شما فکر می کنید مردم در حال رفتن به انجام این کار؟”

دولت ملی و دموکراتیک احزاب همراه با یک میزبان از دیگر لیبرال و رای دهندگان گروه های حمایت از ثبت فدرال پرونده های حقوقی به دنبال تاخیر در انتخابات و تغییرات دیگر. یک قاضی دادگاه فدرال فقط در هفته گذشته دست دموکرات ها جزئی برنده اجازه می دهد به صورت غیابی محسوب می شود از طریق آوریل 13, تاخیر در گزارش از نتایج انتخابات تا پس از آن. اما قاضی و بعد یک دادگاه تجدید نظر فدرال کاهش یافته است برای به تعویق انداختن انتخابات است.

جمهوری خواهان باید به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالات متحده درخواست که آن را اجازه نمی دهد غیابی محسوب می شود فراتر از شنبه. آنها استدلال می کنند که نتایج قسمی می تواند به بیرون درز کرد. دادگاه با توجه به اینکه به اقدام است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه رکورد بالا 1.2 میلیون رای غیابی درخواست کرده اما در مورد 500,000 تا به حال هنوز به بازگشت. بسیاری از رای دهندگان که درخواست برگه های رای گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت آنها از جمله دموکراتیک مجمع رهبر اقلیت گوردون Hintz.

دموکرات ها می ترسند که اگر دیوان عالی کشور معکوس قاضی حکم و کاهش کوتاه مقدار زمان آن برگه های رای را می توان بازگشت و هنوز شمارش هزاران نفر از رای دهندگان خواهد بود از حقوق خود محروم و باید رای خود را شمارش.

هزاران نفر از نظرسنجی کارگران گفته بود که نمی خواهد کار منجر میلواکی برای کاهش آن برنامه ریزی شده تعدادی از رای گیری سایت از 180 فقط پنج. بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام شدند به کارکنان پای صندوقهای رای است. آنها همچنین توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست, به رای گیری سایت در سراسر کشور. در Madison, شهرستان, کارگران احداث پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

جورج Dunst از مدیسون که داوطلب در محلی نظرسنجی سایت برای نزدیک به هر انتخابات پس از بازنشسته شد گفت: او را روز سه شنبه. “مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی شما وجود دارد برای رفتن به قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “چه کسی می داند که می آید به رای گیری محل؟”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مردم گزارش از نیویورک است. نویسندگان AP تاد ریچموند از مدیسون, Wis., و جولی Carr Smyth از کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im