هتل mein dangal: ضربه گیر صنعت هتل می شود افزایش از راجستان MLAs 😜

ضربه سخت Covid و مستند برخی از بخش های صنعت هتل در حال ذخیره شده توسط راجستان MLAs. با وجود Covid نقاط MLAs در صورتی شهرستان هستند در صورتی بهداشت. کنگره MLAs وفادار به سانتی متر Ashok Gehlot در حال تسلیم در فیرمونت هتل در جیپور در حالی که کسانی که متعلق به شورشی Sachin خلبان اردوگاه را چک به یکی دیگر از هتل ITC Grand بهارات در Manesar. از آنجا که اکثر MLAs بررسی و چک کردن احزاب سیاسی در قطره از نمونه کارها, آنها همچنین تمرین در چک کردن در و خارج از هتل.

MLAs از ارزش در طراحی های بازی تاج و تخت, و ارائه, شخصی, اتاق, خدمات توسط رهبران آنها. یکی MLA در فرمانت بود تصویر خوردن اسراف صبحانه با jalebis و میوه ها در عین حال MLAs هنوز تشنه قدرت. در Manesar, هتل, هر MLA گزارش شده است که در حال محافظت شده توسط لی لی تنها در مورد طرف دیگر می اندازد googly.

راجستان بود و پس از آن شناخته شده اسب سواری maharajas. اما در حال حاضر دولت است که به سرعت تبدیل شدن به شناخته شده برای آن اسب تجاری در MLAs. در فیرمونت MLAs در حال انجام یوگا و تماشای فیلم است. فیرمونت کمپ به تازگی به تماشای فیلم Sholay که Gabbar Singh معروف خط “kitne admi thhe?” این خط در حال حاضر می تواند تغییر به “kitne MLA hai?”

در حالی که فرمانت قرار است به یک “کنگره هتل” را ITC Grand بهارات است به نام “BJP هتل”. پس سیاست یک جنگل ما می تواند زودتر شوخی جنگل mein منگل معنی بار خوشحال بود ممکن در جنگل. امروز می توان گفت هتل mein dangal معنی که درگیر در سیاست حزب مطمئن شوید که شما را رزرو هتل. سیاست یک بار مورد بحث در مخالفت با نظرات امروز سیاستمداران باید یک اتاق با یک نظر.

نقطه از یک جامعه سنتی جادوگران jadugar Gehlot امیدوار است خلبان سقوط به زمین. خلبان امیدوار بودم برای خوش تیپ برخاست اما Gehlot گفت: خلبان آن را به اندازه کافی خوش تیپ و خوب انگلیسی صحبت می کنند. خلبان خود را بصورتی پایدار و محکم امتناع از صحبت کردن به زبان انگلیسی یا هندی در حال حاضر به این دلیل که او در حال انتظار برای دیدن اگر بالا فرمان’ پیاده روی بحث. این Gehlot اردوگاه MLAs نیز برگزار dharna در راج Bhavan چرا که حتی در اجتماعی دور بار dharna se darna kya? پس از تمام وقتی که می آید به قوانین زیر, سیاستمداران در حال حاضر به دست گله ایمنی.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de