داغ همه گیر بازار: موسیقی حق امتیاز

سونیا لی انجام در ماه مه امضا با تخصص موسیقی-امور مالی شرکت است که ارائه می دهد پیشرفت های نقدی در ازای یک درصد از آینده حق امتیاز.

عکس: هیلی Gjertsen

زمانی که سونیا لی تاریخ تور لغو شد در این بهار, پاک کردن خیلی از او انتظار می رود درآمد نشویل خواننده و ترانه سرا نگاه به اهرم یکی از با ارزش ترین کالاهای: آهنگ های او.

خانم لی است که در میان بسیاری از نوازندگان که قادر به تور خود در سال جاری به دلیل شیوع کروناویروس در حال بهره برداری کاتالوگ خود را به صورت درآمد. این بیماری همه گیر است و گرم کردن بازار برای موسیقی حق امتیاز بود که در حال حاضر صعودی با تشکر از انفجار در جریان است.

“زمانی که من به انگلستان تور برنامه لغو شد در ماه مارس آن را مانند یک فروشي به عنوان من مطمئن هستم که آن را به همه ما که تکیه تور برای اکثر ما درآمد” به گفته خانم لی 41 سال است. “که در آن نقطه شما نگاه خود را حق امتیاز برای تعیین جایگزین می تواند برای دسترسی به پول به اندازه کافی برای دریافت از طریق این زمان.”

خانم لی که علاوه بر ضبط حرفه ای نوشته شده است, آهنگ ضبط شده توسط Zac Brown Band و دیگران یافت تاسیسات با صدای حق امتیاز یک تخصص موسیقی-امور مالی شرکت است که ارائه می دهد نوازندگان پیشرفت های نقدی در ازای یک درصد از آینده حق امتیاز.

با تجمعات محدود در طول coronavirus همه گیر هنرمندان با تجربه راه های جدید برای انجام برخی از این را نشان می دهد در حال حاضر جذب میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: حماسه بازی

سرمایه گذاران موسیقی به عنوان حق امتیاز نسبتا امن و پایدار دارایی در میان زمان نوسانات بازار. مدیران که نظارت بر معاملات برای قرض گرفتن در برابر خرید و فروش, موسیقی, حقوق و خانواده سلطنتی جریان می گویند تلفن های خود را هرگز شلوغ; آنها در حال بسته شدن رکورد تعداد معاملات. نرخ بهره پایین در ترکیب با یک دارایی است که تولید بازده تا حد زیادی untethered از اقتصاد گسترده تر در حال ساخت موسیقی یک سرمایه گذاری جذاب است.

“ما شاهد افزایش تقاضا برای دیدار با افزایش فروشندگان حاضر” گفت: Gary جوان از بنیانگذاران خانواده سلطنتی ارز یک بازار برای خرید و فروش موسیقی حق امتیاز. “ما مطمئن بودیم که اگر قرار بود به اتفاق می افتد.” او گفت: سرمایه گذار جدید sign-ups—عمدتا افراد—بیش از دو ماه گذشته چهار برابر بیشتر از آنها که تا کنون بوده است.

مسن فروشگاه بازدید فرمانده قیمت بالاتر از آنها قبل از Covid-19 چرا که آنها به طور کلی به عنوان امن ترین شرط بندی تشکر به سابقه طولانی و دیده خاص افزایش جریان در طول های اخیر همه گیر. جدیدتر بازدید در حال برگزاری مداوم آقای جوان اضافه شده است.

ضبط صدا حق امتیاز به REO Speedwagon آلبوم “سلام خیانت” که شامل 1980 پاپ-راک آمار “Keep On Loving You,” اخیرا به حراج گذاشته شده برای $179,500. حق امتیاز نشر به ریحانا آهنگ “don’t Stop the Music” بسته در $203,000.

صنعت موسیقی

  • Tencent طول می کشد سهام در Warner Music Group (12 ژوئن)
  • Coachella عمده جشنواره موسیقی Holdout نیز لغو می شود و در میان همه گیر (10 ژوئن)
  • برچسب موسیقی تعلیق کار در خاموشی روز سه شنبه در حمایت از جورج فلوید تظاهرات (ژوئن 1)

برای بسیاری از مدیران درگیر در این معاملات روند پشتیبانی از یک نقطه فروش آنها تحت فشار بوده اند ،

“یکی از بخش های کلیدی به پایان نامه های ما این است که این آهنگ در حال uncorrelated به آنچه اتفاق می افتد در بازار گفت:” مرک Mercuriadis مدیر اجرایی موسیقی-شرکت سرمایه گذاری Hipgnosis آهنگ ها صندوق Ltd.

سهام این شرکت فهرست شده در بورس سهام لندن دو سال پیش در حال معامله در یک رکورد تا 7 ٪ از زمان آغاز سال است. Hipgnosis که اقدام به خرید حقوق به آمار آهنگ ها از جمله برخی ثبت شده توسط لیدی گاگا و Bruno Mars گفت: این انتظار رشد درآمد از افزایش جریان موسیقی به بیشتر افسرده درآمد از آهنگ ها در کسب و کار مانند سالن های ورزشی و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی که در حال حاضر بسته شده است.

“هنگامی که شما نگاه در ‘don’t Stop Believin’ یا ‘Livin’ on a Prayer’—مصرف این آهنگ رفته از طریق سقف در طول همه گیر” گفت: آقای Mercuriadis با اشاره به احساس خوب بازدید از شرکت صاحب بخشی از.

این شرکت گفت: سرمایه گذار در اسناد آن است که در بحث های فعال در یک خط لوله با کسب ارزش بیش از 1 میلیارد پوند ($1.2 میلیارد دلار).

طی سه تا پنج سال افزایش درآمد از موسیقی-جریان خدمات مانند Spotify تکنولوژی SA و Apple Inc.’s اپل موزیک منجر به افزایش در ارزش موسیقی-حقوق مالکیت. سهام Warner Music Group Corp. ساخته شده اولین خود را در بازار ماه گذشته و در حال حاضر ارزش سومین برچسب و ناشر در بیش از 15 میلیارد دلار است. Vivendi SA فروش 10 درصد از سهام خود در گروه موسیقی جهانی به غول اینترنت چینی Tencent Holdings Ltd. برای €3 میلیارد دلار ($3.37 میلیارد دلار) در اواخر سال گذشته ارزش نهادن به بزرگترین موسیقی شرکت در بیش از 33 میلیارد دلار.

ترانه سرا کاتالوگ در همین حال فرمانده شده تقسیم عددی بر مضرب 10 تا 18 بار سالانه حق امتیاز را در مقایسه با هشت تا 13 بار قبل با توجه به افراد درگیر در این معاملات.

“جهان در نهایت به رسمیت شناخته شده موسیقی حقوق به عنوان یک صدا دارایی های جایگزین گفت:” لری mestel می, مدیر اجرایی موسیقی ناشر اولیه موج که او گفته است 500 میلیون دلار از معاملات در این خط لوله در نیمه نشات گرفته قبل از Covid-19 نیمی به عنوان یک نتیجه از مشکلات مالی ناشی از این بیماری همه گیر.

“بازار بسیار قوی بود قبل از Covid برای معاملات” آقای mestel می گفت. “آن را حتی قوی تر به دلیل هنرمندان محدودی در راه ساخت پول است.”

سونیا لی home studio. غایب تور او گفت: “شما نگاه خود را حق امتیاز برای تعیین جایگزین می شود.’

عکس: سونیا لی

بر خلاف شرکت به دنبال خرید دارایی های آشکار صدا Royalties—این شرکت که با خانم لی ساخته شده اخیر معامله—تشویق هنرمندان برای حفظ حق نشر است که می تواند سودآور ارزش بلند مدت.

هنرمندان می توانند بین 5000 $و $10 میلیون یا بیشتر. معاملات به طور معمول محدوده از شش ماه تا پنج سال و شامل هزینه بر اساس طول, آیا هنرمند است که قرض گرفتن در برابر یک آهنگ و یا فروشگاه و سن و عملکرد تاریخی از آهنگ.

“مهم نیست که چقدر یک هنرمند را بدست آورده و از دست دادن هر بخشی از درآمد انتظاری طول می کشد عوارض خود را” صدای حق امتیاز مدیر عامل الکس Heiche گفت. “شما تمایل به انتظار و ساختن یک زندگی در اطراف یک مقدار مشخصی از درآمد.”

نوشتن به آن استیل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>