داغ کالا: چگونه کاغذ توالت شد یک آیکون از ثبات

به عنوان اقامت در خانه دستورالعمل جاروب ملت در ماه گذشته رول کاغذ توالت پرواز کردن قفسه ها در حالی که مردم فکر آنچه نمی خواهید برای اجرا ، در حال حاضر داخل بافت یکی از مهمترین و به دنبال پس از محصولات.

اگر چه کاغذ توالت ممکن است فورا در دسترس در فروشگاه های خرده فروشی و یا در آمازون این بدان معنا نیست که تمام کاغذ توالت از بین رفته است. حمل و نقل هنوز هم در حال آمدن به فروشگاه به طور منظم.

به آدرس کمبود بسیاری از خرده فروشان باید مجموعه ای از محدودیت ها چقدر یک فرد خریدار می تواند خرید در یک زمان. با ساختمان های اداری تا حد زیادی بسته تامین کنندگان نیز کار را برای منحرف کردن منابع به معنای عمومی حمام و سرویس بهداشتی به مشتریان مسکونی.

چرا از آن است که ما ذخیره کردن کاغذ توالت در زمان بحران ؟

این ممکن است چیزی برای انجام با حس شرم فرهنگی و حفظ حریم خصوصی در سراسر toileting می گوید: ریچارد Smyth که نوشته است یک کتاب در تاریخ کاغذ توالت. اما بیش از آن که او می گوید: “برای بسیاری از مردم در غرب از آن می ایستد برای تمدن.”

عجله در توالت مقاله ارائه شده کافی کمدی علوفه به روشن کردن خلق و خوی به عنوان ترس در سراسر رمان coronavirus چرخش. ارجاع به یک کاغذ توالت کمبود نابود و لگدمال شده است در تعداد بی شماری از memes, رسانه های اجتماعی ایستاده روال و حتی وانت خطوط در نرم افزار دوستیابی. اما آن را ناشی از یک نگرانی بسیار واقعی در میان مصرف کنندگان است. برای بسیاری از این حمام اصلی گرفته شده در آستین ، نسبت به عنوان چیزی از یک لنگر یک نشانگر شخصی و اجتماعی ثبات است.

به عنوان اقامت در خانه دستورالعمل جاروب ملت در ماه گذشته رول از حمام بافت پرواز کردن قفسه ها در حالی که مردم فکر آنچه نمی خواهید برای اجرا ، افزایش ناگهانی در تقاضا برای کاغذ توالت مطرح شده سوال در مورد اینکه چرا ما ارزش کاغذ توالت بسیار – و آنچه که آینده خود را در زندگی ما ممکن است مانند نگاه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

که در آن همه کاغذ توالت رفته ؟

اگر چه کاغذ توالت ممکن است فورا در دسترس در فروشگاه های خرده فروشی و یا در آمازون این بدان معنا نیست که تمام کاغذ توالت از بین رفته است. حمل و نقل هنوز هم در حال آمدن به فروشگاه به طور منظم.

بر خلاف دیگر محصولات مصرفی در تقاضای بالا در حال حاضر کاغذ توالت است که عمدتا تولید شده در داخل کشور در ایالات متحده است. و پراکتر و گمبل به عنوان مثال گفت: تولید در ایالات متحده گیاهان است که در یک رکورد.

بخشی از مشکل برای تولید کنندگان این است که در حالی که تقاضا برای کاغذ توالت بالا است در حال حاضر آن است که به احتمال زیاد به شاقول به سطوح بسیار پایین به زودی به عنوان مصرف کنندگان کار و راه خود را از طریق انبوهی از کاغذ توالت در حال حاضر ساکن در پستو و زیرزمین و گاراژ.

به طور معمول تقاضا برای کاغذ توالت افزایش می یابد و در مرحله با رشد جمعیت و در دراز مدت است که بعید است به تغییر. این علائم تنفسی همراه با COVID-19 نیست به طور معمول تماس بگیرید, برای افزایش استفاده از کاغذ توالت. بنابراین شرکت ها در حال کار به تعادل نیاز برای پاسخگویی به تقاضای فعلی بدون عظیم ایجاد مازاد پایین خط.

برای کاهش این مشکل بسیاری از خرده فروشان باید مجموعه ای از محدودیت ها چقدر یک فرد خریدار می تواند خرید در یک زمان. با ساختمان های اداری تا حد زیادی بسته تامین کنندگان نیز کار را برای منحرف کردن منابع به معنای عمومی حمام و سرویس بهداشتی به مشتریان مسکونی.

چگونه کاغذ توالت ضروری تبدیل شده?

اگر چه کاغذ توالت است که تا حد زیادی به عنوان یک ضرورت در سراسر جوامع غربی امروز که نیست همیشه مورد بوده است. در واقع آن را نمی گرفتن حق دور.

قبل از مصرف محصول طراحی شده برای کار انسان استفاده از انواع موارد دیگر از جمله برگ, خزه, سنگ, و ذرت cobs. رومیان تا به حال یک اسفنج روی چوب موجود در جمعی سرویسهای بهداشتی مجهز.

به عنوان مدرن کاغذ کالا در سراسر جهان در قرن 19 مردم شروع به پاره کردن صفحات روزنامه ها و یا کاتالوگ. سپس در سال 1857 نیویورک تاجر طراحی کاغذ محصول به طور خاص برای دستشویی استفاده کنید.

آن را در ابتدا به عنوان یک “قات محصول می گوید:” ریچارد Smyth نویسنده کتاب “بوم علوفه: جذب تاریخچه کاغذ توالت.” اکثر آمریکایی ها هنوز هم استفاده می شود outhouses و نبود یک مکان در بازار برای کاغذ توالت. اما به عنوان مصرف گرایی افزایش یافت و داخلی خیط و پیت کردن توالت شد هنجار کاغذ توالت شد همه جا.

چرا ما ذخیره کردن کاغذ توالت در زمان بحران ؟

در واقع این اولین بار نیست که شده است وجود دارد این نوع راش بر روی کاغذ توالت. در سال 1973 در پی سقوط بازار سهام یک شایعه است که وجود دارد کمبود باعث شد میلیون ها نفر از آمریکایی خریداران شروع به احتکار کاغذ توالت.

وجود ندارد در واقع کمبود هنگامی که آن را همه آغاز شد. اما بسیار شبیه لخت فروشگاه قفسه های امروز, پیشنهاد تنهایی که یکی ممکن است مجبور به رفتن بدون کاغذ توالت باعث خرید ولگردی و قانونی شکنی که ایجاد کمبود.

اما چرا کاغذ توالت?

این ممکن است چیزی برای انجام با حس شرم فرهنگی و حفظ حریم خصوصی در سراسر toileting آقای Smyth می گوید. “من فکر می کنم مردم آن را به عنوان پایین سنگ. اگر شما در حال رفتن به توالت و شما لازم نیست که کاغذ توالت که بالاترین شما می توانید بروید.”

بعلاوه آقای Smyth می افزاید: در دهه های بازاریابی کمک کرده به این معنا که کاغذ توالت ضروری است به زندگی به عنوان ما آن را می دانم. “برای بسیاری از مردم در غرب از آن می ایستد برای تمدن.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de