بیماران بسته بندی تب بخش Tongji بیمارستان در ووهان در روز جمعه.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

ووهان چین—بیماران رو به داخل وریدی میگذرد ایستاده بود در اتاق انتظار به دلیل کرسی کامل بودند. یک منبع انبار فاقد کافی لباس محافظ و عینک ایمنی برای کارگران پزشکی. و با عمومی-سیستم های حمل و نقل بسته ساکنان مانند وانگ Hongyan متوسل به گذر گاه تب زده اعضای خانواده به بیمارستان توسط موتورگازی.

خانم وانگ 70 ساله بود به طوری ضعیف او سقوط کردن دوچرخه در طول یک میانه-of-the-night سفر. “من فقط می خواهم به صرفه جویی در زندگی خود” او روز جمعه گفت که او در کنار او نشسته مرد متاهل که slouched در یک اتاق انتظار صندلی به عنوان او دریافت مایعات وریدی.

اختلال نفوذ در ووهان مرکزی شهرستان چینی از 11 میلیون نفر در قلب شیوع کروناویروس که چین در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. امکانات جدید در حال شروع به دریافت بيماران از جمله یک بیمارستان ساخته شده از ابتدا اگر چه آنها هنوز برای کاهش فشار موجود در سیستم بیمارستان.

مقامات بهداشت گفت: coronavirus کشته شدن یکی دیگر از 73 نفر در چین در روز پنج شنبه مطابق با چهار واحد-روز بالا و افزایش مرگ و میر به 636. آنها همچنین تایید کرد 3,143 موارد جدید عفونت آوردن مجموع به 31,161.

مربوط تصویری

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

به مدت دو هفته در حال حاضر حتی شهرستانها عمده در چین به مراتب از ووهان شده اند به طرز مرموزی آرام به عنوان مقامات تمدید قمری تعطیلات سال جدید و از مردم خواست تا در خانه بماند و از محل کار در تلاش برای توقف سرایت. بسیاری از رستوران ها و کسب و کار در سراسر کشور مانده اند بسته شده است.

هیچ جا به تغییر شرایط به طرز چشمگیری بیشتر از در قفل شده-پایین شهر ووهان و اطراف آن هوبئی استان است. این منطقه با حدود 60 میلیون نفر معادل ترکیب جمعیت ایالات متحده از کالیفرنیا و نیویورک است که در آن اکثریت قریب به اتفاق از شیوع را تایید موارد و مرگ و میر رخ داده است. مقامات تعطیل حمل و نقل عمومی در شهرستانها و ممنوع ساکنان از خروج از منطقه است.

مرگ یک جوان ووهان دکتر که تا به حال گرفته شده در توسط مقامات پس از افزایش هشدارها در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس موجب سراسر کشور دیوانگی جمعه. در پاسخ دولت مرکزی گفت: این امر ارسال یک تیم برای بررسی.

در هفته های اخیر استان های خارج از هوبئی فرستاده اند تیم پزشکی به کمک کارکنان بیمارستان برای درمان کسانی که مبتلا به بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. متعلق به دولت شرکت های ساخت و ساز و نظامی چینی را با عجله به ساخت تاسیسات جدید. دو نفر از آنها با نام تجاری جدید سازه های پیش مونتاژ در حومه شهرستان.

حداقل 11 دیگر امکانات عمومی repurposed شده است به طور موقت از بیمارستان های مقامات محلی به دنبال از بین بردن برخی از فشار بر روی نظام سلامت است.

اما بازدیدکننده داشته است به ووهان امکانات پزشکی در روزهای اخیر نشان داده اند یک سیستم هنوز هم کشیده فراتر از آستانه. برخی از بیمارستان ها که چینی رسانه های دولتی گفت: آماده خواهد بود برای دریافت بيماران هنوز هم تحت ساخت و ساز هنگامی که وال استریت ژورنال بازدید کردند. در یک مرکز کنوانسیون در حال تبدیل به یک بیمارستان صحرایی کارگران در روز سه شنبه بودند اتصالات تخت در وسط شب, سیم کشی برق و جارو دور سطل زباله.

مقامات چینی در حال عجله برای ساخت بیمارستان برای کمک به درمان coronavirus بیماران. راهرو Tongji بیمارستان.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

در ووهان موجود بیمارستان و وضعیت وخیم باقی مانده در روز جمعه. خارج Tongji بیمارستان یک زن نشسته در هوای 45 درجه و آب و هوا را به داخل وریدی مایعات. داخل اتاق انتظار, IV-مایع کیسه های towered بیش از ده ها تن از ماسک ماندگاری بیماران در برخی ایستاده است. هنوز هم دیگران دراز حرکت بر روی تختخواب تاشو در راهرو متصل به مخازن اکسیژن. خزیدن در اطراف آنها بودند و پرسنل پزشکی محافظت سر تا پا با یکبار مصرف لباس های آبی و سفید و دستکش و عینک و کفش را پوشش می دهد.

در میان کسانی که در اتاق انتظار بودند خانم وانگ و شوهرش که فرار آسیب جدی از موتورگازی می گیرند. هنگامی که شوهرش IV کیسه خالی او گریه می کند برای یک پرستار به رها کردن او پرستار بود و مشغول رسیدگی به بیمار دیگر.

مقاله مرتبط

  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

خانم وانگ 66 سال, گفت شوهرش روز جمعه دریافت نتایج یک coronavirus تست گرفت و در روز سه شنبه. از آن بیرون آمد منفی اما او گفت که او تا به حال تمام علائم: سرفه و تب و عفونت ریه است. او گفت: خود X-ray نشان داد او نیز در حال آلوده ریه, اما او نمایش داده می شود هیچ نشانه ای ندارند. او گفت: دو نفر از آنها برنامه ریزی شده به صرف پنج شنبه شب در این بیمارستان به دلیل آن را بیش از حد دشوار است برای گرفتن خانه 40 دقیقه رانندگی دور. کارکنان مسکونی خود را ترکیب کرده بود حاضر به دادن سواری به مردم با تب است. “ما خواهش کرد که مردم به ما” خانم وانگ گفت.

در بیمارستان دانشگاه, قرمز, چادر به عنوان یک منبع انبار برای Tongji و دیگر مراکز پزشکی. نمرات باز نشده جعبه های مقوایی بودند انباشته وجود دارد اما یک کارگر گفت: آنها هنوز هم به اندازه کافی ندارد محافظ مناسب عینک و کفش را پوشش می دهد. “از آنجا که آنها یک بار استفاده کنید استفاده بزرگ است,” او گفت:.

برخی از ووهان بیمارستان تا به حال کمبود هر دو پرسنل پزشکی و لوازم به ویژه اکسیژن برای بیماران در وضعیت بحرانی گفت: پنگ پنگ رئیس ووهان ریه بیمارستان در یک روز جمعه در کنفرانس خبری.

دولت چین از ایشان تشکر هر دو کشورهای خارجی و شرکت ها برای کمک های پزشکی. کشورهای اتحادیه اروپا در حال حاضر متعهد حداقل 12 تن از تجهیزات پزشکی به چین پس از نخست وزیر چین لی کچیانگ خواسته بلوک برای کمک به آخر هفته گذشته در حالی که Alibaba Group Holding Ltd. چین بزرگترین خرده فروش آنلاین آغاز شده آنچه در آن خواستار یک کانال سبز ابتکار به پیگیری سریع تحویل تجهیزات پزشکی به مناطق آسیب دیده.

در بیمارستان مرکزی از ووهان به خوبی wishers چپ گل Li Wenliang دکتر که فوت اوایل جمعه پس از آلوده شدن با کوروناویروس.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

در بیمارستان مرکزی از ووهان به خوبی wishers تحویل داده بود دسته گل به یک ورودی برای Li Wenliang دکتر که مرده بود در اوایل صبح روز جمعه از ویروس. “قهرمانان نمی میرند, با تشکر از شما” خواندن یک نوشته چینی پیام. یک deliveryman surnamed Guo که تا به حال بدست نزدیک به یک دوجین از دستورات بیرون آمد و پس از اقامت در داخل خانه پس از سال جدید قمری, احساس, آن را تنها راه به افتخار دکتر. “عبور خود را آنقدر غم انگیز,” او گفت:.

در اطراف گوشه مقامات تبدیل شده بود به بخش اورژانس به یک تب بند به مدیریت coronavirus بیماران. یک مرد با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و عینک آفتابی ایستاده بود کنار 66 ساله بود که باد بینی او بر روی زمین است. او گفت که او تایید شد به کروناویروس در چهارشنبه, اما آنها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت در داخل برای درمان. ترس او نیز می تواند بیماری را حمل او گفت: او بوده است منزوی خود را در آپارتمان های مختلف و از همسر و فرزند.

در اتحادیه بیمارستان یک خط بیش از دو دوجین ماسک – زمستانی-کت-چادری انتظار مردم برای دریافت آزمایش کشیده بیرون. Xia Shengqi گفت که او تا به حال برونشیت شده بود و سرفه از اوایل ژانویه اما نمی پوشیدن ماسک بر روی قبلی بیمارستان بازدیدکننده داشته است چرا که او نمی دانست که در مورد ویروس. “ما نمی آن را به طور جدی قبل از اینکه گفت:” 26 ساله آقای Xia که در خط برای بیش از یک ساعت.

مردم خط در خارج از اتحادیه بیمارستان در ووهان برای آزمایش برای coronavirus.

عکس: وال استریت ژورنال

زن در مقابل او 32 ساله لیانگ Xiu, پرسید که چرا او منتظر تا زمانی که خود را در هفته چهارم از بیماری تست کنید. “من فکر کردم آزمون گران شد قبل از” آقای Xia گفت. او به تازگی شنیده می شود که دولت آن را به رایگان.

خانم لیانگ گفت: او دچار درد قفسه سینه است اما به اعتقاد او تا به حال بدست بهتر است چرا که او جوان بود. او متاثر از خبر مرگ ووهان دکتر که او اشاره کرد جوان بود به عنوان به خوبی. “چگونه او را برای زنده ماندن ؟” او گفت:.

خانم لیانگ گفت که او معتقد است بیماران نیاز به تکیه بر خود و نه از دولت. “آنها باید به ما هشدار داد که قبلا” او گفت:. “این نمی توانست مثل این.”

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com و همسرش, خواستگاری در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو