بیمارستان پزشکان احساس فشار مالی از Coronavirus بحران

مراقبت های بهداشتی کارگران اداره یک درایو-از طریق سایت برای Covid-19 تست در بیمارستان Beaumont در بلوط سلطنتی, Mich., در 19 مارس ، Beaumont سیستم از دست دادن حدود 70 میلیون دلار در ماه است.

عکس: پل Sancya/آسوشیتد پرس

HCA بهداشت و درمان , Inc., یکی از این کشور بزرگترین بیمارستان اپراتور بسته شده است درمانگاه سرپایی و امکانات و کاهش ساعت کارکنان. خانواده-پزشکی عمل در دالاس furloughed یک سوم از کارکنان خود را. عمده 48-بیمارستان غیر انتفاعی سیستم قرار داده خواهد شد 700 کارگران موقت را ترک کنند.

در میان یک بیماری همه گیر است که بیمار هزاران نفر در ایالات متحده در بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان در حال دست و پنجه نرم کردن با عوارض ناخواسته اثر: فشار مالی است که می تواند نایاب بهداشت و درمان-مراقبت از منابع مورد نیاز برای پاسخگویی به محلی موج در موارد و تهدید عملیات برخی از مالی مبارزه بیمارستان.

Coronavirus قریب به اتفاق بیماران بیمارستان ها در شهرها از جمله نیویورک و نیواورلئان و دیترویت. به دیگران بریس برای شبیه خوشه آنها همچنین شاهد افت شدید آف در به طور منظم بازدیدکننده داشته است دکتر اورژانس-اتاق ورود و سودآور عمل جراحی که حیاتی ترین بیمارستان های خط پایین.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تغییرات مورد نیاز را به آمریکا نظام سلامت بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به گسترده عفونی-بیماری شیوع? پیوستن به مکالمه زیر.

بیمارستان در حال سوختن از طریق پول نقد حتی به عنوان غیر انتفاعی اپراتورهای دیده می شود ذخایر خود را در پرتفوی سرمایه گذاری منجر به ترغیب سازمان های اعتباری برای قرار دادن این بخش در یک چشم انداز منفی—با وجود انتظار هجوم پول از یک تازه تصویب فدرال بسته کمک.

“وجود دارد این دوره انتظار برای موج ضربه است که بسیاری از بیمارستان ها آماده هستند به آب و هوا” گفت: Chas Roades مدیر اجرایی Gist, بهداشت و درمان, یک شرکت مشاوره ای. “از آنجا که درآمد رفته راه را به پایین آنها نیاز به کاهش هزینه ها در راه است که ممکن است آنها را کمتر آماده هنگامی که موج نمی رسید.”

فرمانداران در حداقل 17 متحده را متوقف و یا خواست بیمارستان ها برای جلوگیری از روش انتخابی در هفته های اخیر. بیمارستان خود را لغو اعمال جراحی برای روشن شدن فضا برای انتظار coronavirus بیماران و حفظ کمیاب تجهیزات حفاظتی. بسیاری از بیماران تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از تنظیمات پزشکی و اطاعت از دولت stay-at-home سفارشات.

ویلیامسون W. Va., در خطر از دست دادن آن تسهیلات Williamson, بیمارستان یادبود فقط به عنوان ویروس است که انتظار می رود به گسترش است. بیمارستان روز دوشنبه گفت: این امر درهای خود را در ماه آوریل پس از درآمد کاهش یافته و در حدود 45 درصد در ماه مارس است. بازدیدکننده داشته است به آن اتاق اورژانس کاهش یافت و حدود یک سوم در حالی که روز بستری کاهش یافته است حدود دو سوم گفت: ژن پرستون, مدیر اجرایی موقت از 76 تخت بیمارستان.

بیمارستان است که عامل ورشکستگی بود اما امن تامین مالی در نظر گرفته شده به آن را باز نگه دارید تا زمانی که یک خریدار در زمان بیش از, اما فشار جدید بدان معنی است که پول به اندازه کافی نخواهد بود, او گفت:.

کاخ سفید پروژه تا 240,000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر می اندازد جهانی قرارداد ساخت به بی نظمی و یک نظرسنجی: حمایت گسترده ای را برای تهاجمی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: تام برنر/ایسنا

ویلیامسون یادبود نشده است درمان هر بيمار مبتلا به Covid-19—بیماری های دستگاه تنفسی ناشی از رمان coronavirus—اما آقای پرستون گفت که او نگران است که اگر آن را خاموش ساکنان محلی که با آن آلوده ممکن است تاخیر به دنبال درمان یا نیاز به انتقال به بیمارستان دورتر.

روز شنبه, Williamson, بهداشت و سلامتی, مرکز یک کلینیک محلی گفت: این امر خرید بیمارستان با هدف بستن قرارداد در مارس 30. داناون بکت اجرایی این درمانگاه گفت: این امید به خاطر عمل بیمارستان بدون فاصله اما “آن را خیلی زود به بگویید” اگر که امکان پذیر خواهد بود.

بزرگتر اپراتورها نیز تحت فشار است. بن Secours رحمت سلامت, یک سازمان غیر انتفاعی با بيمارستان در هفت متحده گفت: این امر کردند 700 اداری کارگران و یخ دستمزد برای کارکنان اداری. “ما در مواجهه با سخت گیری بیش از کوتاه مدت” بن Secours در بیانیه ای گفت.

HCA بهداشت و درمان می گوید آن است که به دنبال جلوگیری از اخراج و یا furloughs, مهار هزینه ها و قرار دادن پروژه های سرمایه ای. آن را در حال حرکت است idled کارگران به مشاغل دیگر. شرکت پرداخت خواهد شد کسانی که نمی توانند مستقر 70% از پایگاه خود پرداخت تا هفت هفته است.

“این برای ما مهم برای حفظ نیروی کار ما” گفت: اجرایی سام Hazen. بیش از 40,000 کامل و کارگران پاره وقت خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت خرابی. مدیران ارشد نیز پرداخت 30 درصد کاهش دهد از طریق همه گیر این شرکت گفت: آقای Hazen اهدا خواهد شد دو ماه پرداخت به سختی صندوق برای کارگران است.

پوشش بیشتر

  • چه پرستاران ببینید: برانکس بیمارستان قرقره به عنوان Coronavirus مرداب نیویورک
  • بیماران و پزشکان مقابله با پزشکی سهمیه بندی در Coronavirus عصر
  • بیمارستان ظرفیت عبور نقطه اوج در ایالات متحده Coronavirus نقاط داغ
  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus

درآمد دست می آید به عنوان هزینه های سر به فلک کشیده است در منابع که در کمبود نیروی کار اضافی و دیگر فرآورده های انتظار—و در برخی موارد متوجه شدم—افزایش Covid-19 بیماران در بیمارستان مدیران گفت. که قرار است در بيمارستان “اقتصادی گیره” آقای Hazen گفت.

$2 تریلیون فدرال بسته محرک اقتصادی به قانون امضا جمعه گذشته تنظیم شده است به ارائه کمک های اولیه از جمله 100 میلیارد دلار از صندوق برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. بیمارستان ها می گویند آنها نمی دانند چگونه پول خواهد بود divvied و یا چگونه به سرعت آن را به بیمارستان.

سهشنبه, انجمن بیمارستان های آمریکا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله پس از فشار حدود 23 میلیارد دلار با ارسال بيمارستان $25,000 برای هر یک از تخت خود را بیشتر برای کسانی که در coronavirus نقاط داغ. بسته بندی در تمام نقاط لایحه AHA برآورد بیمارستان ها می تواند در نهایت دریافت 120 میلیارد در فدرال کمک.

یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: دولت “است که در ادامه به اقدامات سریع و اقدام قاطع برای مبارزه با Covid-19 و محافظت از آمریکایی ها است.”

در سه رودخانه بیمارستان در Brewster بشویید. مدیران در حال انتظار برای کمک دولت برای جبران 42 درصد کاهش در درآمد در ماه مارس با توجه به رکود در اتاق اورژانس ترافیک و اولیه-مراقبت از بازديد و متوقف روش انتخابی. کمک از دولت است که امکان سه رودخانه به کارکنان پرداخت برای چند هفته آینده در حالی که پتانسیل پیشرفت از مدیکر ممکن است صندوق یک ماه دیگر عملیات. بیمارستان نمی دانید که چگونه از آن خواهد شد به اشتراک گذاری از $100 میلیارد فدرال صندوق امداد.

در حال حاضر سه رودخانه را در کتاب نشان می دهد حدود 900,000 در صورتحسابها و مدیران شده است قرار دادن کردن فروشندگان است.

“به این اتفاق می افتد و این اتفاق به سرعت در حال است ویرانگر شده است” گفت: Scott Graham, مدیر اجرایی 25-تخت تسهیلات و دیگری در نزدیکی بیمارستان.

Beaumont سلامت مستقر در Southfield, Mich., در عمل هشت بيمارستان در اطراف دیترویت و میشیگان جنوب شرقی و سرعت سوختن از طریق نقدی گفت: John Fox, غیر انتفاعی سیستم اجرایی. آن را در حدود 12 میلیون دلار برای تامین مالی عملیات روزانه و تا به حال به اندازه کافی ذخایر قبل از همه گیر به شناور باقی می ماند برای حدود 200 روز. در حال حاضر Beaumont از دست دادن حدود 70 میلیون دلار یک ماه پس از توقف انتخابی در ماه مارس است.

ضمن سیستم ramped تا هزینه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است. بعد از ظهر سه شنبه, Beaumont تا به حال حدود 900 بیمارستان بیماران مبتلا به عفونت کروناویروس.

آن ذخایر نقدی شده اند بیشتر تخلیه غلت بازارهای آقای فاکس گفت. سازمان های غیر انتفاعی نمی بازگشت پول نقد به سهامداران و در عوض پور سود به پروژه های سرمایه ای و سرمایه گذاری در اوراق بهادار. Beaumont در پرتفوی سرمایه گذاری بود پایین 10 ٪ در سال به تاریخ مارس 27.

رتبه Fitch در روز دوشنبه گفت که بازار به حال پاک حدود 30 روز از عامل نقدی ميانه غیر انتفاعی-بیمارستان گیرنده در آن اعتباری نمونه کارها. بسیاری از بیمارستان ها به احتمال زیاد نقض شرایط برای بدهی تحت پوشش خدمات تعیین شده توسط وام دهندگان در بازار اوراق قرضه شهرداری راه اندازی یک “نرم” به طور پیش فرض در اولین یا دومین سه ماهه Fitch در بیمارستان تحلیلگر کوین Holloran گفت. با اینحال بیمارستان ها به طور گسترده ای انتظار می رود به پرداخت به دارندگان اوراق قرضه در زمان او گفت: اجتناب از “سخت” به طور پیش فرض است که می تواند سرعت بخشیدن به بازپرداخت.

عمده اعتباری-رتبه بندی شرکت ها کاهش چشم انداز خود را برای بیمارستان به منفی در روزهای اخیر به عنوان تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر نکنه بيمارستان سود و اقتصاد به طور کلی.

فدرال کمک به احتمال زیاد سقوط کوتاه از ساخت تا این صنعت پر تلفات گفت: Gary Taylor یک تحلیلگر با جی پی مورگان چیس & Co. بر اساس یک بررسی رسمی از بیمارستان صاحبان هفته گذشته آقای تیلور تخمین زده می شود که درآمد پایین 40% به 60% با تیز قطره در اتاق اورژانس بازدید و بستری فولاد جلد است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“به طور کلی سطح فعالیت پایین تر از ما تا کنون دیده ام” او گفت:. “این واقعا یک وضعیت بی سابقه ای.” از طرف دیگر او اضافه کرد: بیمه سلامت می تواند یک سود مالی از این محروم مانده روش به عنوان لغو آنها را صرفه جویی در پول است.

هر چند بسیاری از ممکن است موکول به عمل جراحی می شود اغلب کسانی که بیشتر ضروری به بیمارستان’ درآمد از جمله لگن و زانو, تعویض و همچنین روش های دیگر انجام شده بر روی بیماران با بیمه های خصوصی.

Coronavirus موارد اغلب کمتر سود آور تا حدودی به دلیل بسیاری از Covid-19 بيمار خواهد بود در مدیکر که اغلب کمتر از کارفرما قصد دارد با وجود تازگی تصویب رای دادن دست انداز برای این بیماران گفته تحلیلگران. مراقبت های لازم برای coronavirus عفونت نیز می تواند فشرده و پر هزینه است.

بررسی های اخیر توسط تحلیلگران در بارکلیز PLC دریافتند که پزشکان با دیدن بازديد افت حدود 50 درصد به طور متوسط. هر چند برخی از آنها جایگزین کنترل از راه دور پزشکی از راه دور مشاوره که ممکن است به اندازه کافی برای جبران کاهش آنها نوشت.

در دالاس Chrisette دارما صاحب جنوب, پزشکی خانواده و همکاران و هشت پزشک خانواده پزشکی عمل furloughed یک سوم از 27 نفر از کارکنان هفته گذشته صرفنظر از پول نقد به آنها کمک مالی. عمل در حال حاضر حدود 50 تا 70 بازدید در روز کمتر از نصف آن معمولی حجم پیشرو درآمد به رها کردن 75%, او گفت:.

بسیاری از بازدیدکننده داشته است در حال حاضر رخ می دهد از راه دور, و بیمه گر بازپرداخت نیست و در عین حال روشن است. دکتر دارما است که به دنبال در مورد اینکه آیا او می تواند کمک کند از طریق یکی از جدید فدرال برنامه های او گفت: “ما زنده در نماز.”

نوشتن به آنا وایلد Mathews در [email protected] و ملانی ایوانز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im