بیمارستان ها سهمیه بندی Remdesivir

یک تکنسین آزمایشگاه بازرسی از یک ویال از remdesivir در علوم جلعاد تسهیلات در La Verne, کالیفرنیا.

عکس: gilead sciences/ایسنا

سهام محدود از مواد مخدر برای اولین بار نشان داده شده است برای درمان Covid-19 است پس از رسیدن به بیمارستان و محل رانندگی عامل در اینکه آیا بیمار می شود هر متحده به عنوان استان ها و بیمارستان ها با استفاده از روش های مختلف برای تخصیص سهام خود را.

Gilead Sciences , Inc. مطلا کردن -0.22% است ramping تا تولید مواد مخدر remdesivir که نسبتا سرعت بهبودی برای بیماران بستری در فدرال مطالعه—اگر آن شناخته شده نیست که آیا این دارو می تواند به جلوگیری از مرگ و میر ناشی از این بیماری است که ناشی از کروناویروس جدید. این شرکت اهدا اوایل منابع به دولت فدرال در ایالات متحده آمریکا است که اختصاص آن به متحده است.

غذا و دارو ضوابط remdesivir استفاده از زیر آن مه 1 اضطراری مجوز در حال گسترده پزشکان می گویند و کمی تحقیقات منتشر شده نقاط که ممکن است سود بیشتر است. ایالت ها و استان ها که اختصاص به مواد مخدر به بیمارستان هستند به طور گسترده ای ابداع روش های مختلف اعطای کمیاب عرضه است. بیمارستان ها بیش از حد استفاده از روش های مختلف برای تصمیم گیری که برای درمان. این بدان معناست که یک بیمار که واجد شرایط در یک منطقه ممکن است بسته می شود در دیگری.

“ما در یک وضعیت کمبود و ما باید برای پیدا کردن یک راه عادلانه برای تخصیص این منابع کمیاب” گفت: Doug سفید دکتر و ethicist در دانشگاه پیتسبورگ.

دکتر داگ سفید می گوید: “ما در یک وضعیت کمبود و ما باید برای پیدا کردن یک راه عادلانه برای تخصیص این منابع کمیاب.’

عکس: دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی

بیمارستان های وابسته به دانشگاه پیتسبورگ تصمیم می گیرید که می شود این دارو توسط قرعه کشی—هر چند نه کاملا تصادفی یکی. این طراحی شده است برای کمی افزایش شانس بیماران از لحاظ اقتصادی مضطرب محله. “تصادفی قرعه کشی خواهد شد به سادگی به انتشار و نابرابری” دکتر گفت: سفید, که کمک به توسعه سیستم.

را نیز افزایش می دهد شانس برای کارگران ضروری مانند رانندگان اتوبوس کارگران کشاورزی و مواد غذایی-فروشگاه کارمندان, او گفت:.

غرب ویرجینیا در بیمارستان خواهد شد استفاده از این دارو برای بیماران چاه کن همیشه ته چاهه. UW پزشکی در سیاتل است که نیاز به ناشناس بیمار برنامه های کاربردی برای جلوگیری از امکان تعصب.

تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین استفاده از remdesivir آخرین مثال از سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به جیره بحرانی کالا و خدمات در میان همه گیر. برای مقابله با کمبود و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور معمول تکیه بر برنامه ریزی برای نحوه اخلاقی استقرار منابع که در آن بالاترین اولویت نیست رفاه هر بیمار بلکه جامعه گفت: Robert Truog مدیر دانشکده پزشکی هاروارد و مرکز اخلاق زیستی. اما به حداکثر رساندن منافع می تواند در تضاد با خود استفاده منصفانه, او گفت:.

UPMC سیستم بیمارستان و بیمه بهداشت و درمان وابسته به دانشگاه پیتسبورگ به اندازه کافی ندارد remdesivir برای تمام بیمارانی که واجد شرایط برای درمان. “نه توسط یک شات طولانی” دکتر سفید گفت.

متحده در زمان بیش از اعتبارات به بیمارستان های خاص پس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی مواجه انتقاد اولیه آن توزیع شده است. HHS را حمل 80 درصد از جلعاد اولیه اهدای مورد 607,000 دوز متحده در پایان هفته آژانس گفت.

یک HHS سخنگوی این هفته گفت که دولت انتظار دارد به دریافت بیش از 330,000 دوز اضافی از جلعاد اما این شرکت کاهش یافته و برای تایید هر گونه افزایش کمک مالی. “ما در حال بررسی بروز بیماری ها و بحث و گفتگو با دولت ایالات متحده مقدار remdesivir به طور بالقوه مورد نیاز از طریق پایان ماه ژوئن” جلعاد سخنگوی کریس ریدلی گفت.

در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بیماران مبتلا Covid-19 که داده شدند remdesivir بهبود چهار روز سریع تر از کسانی که با توجه به دارونما. این اولین دارو برای نشان دادن موفقیت در اواخر مرحله کارآزمایی بالینی در برابر این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1.58 میلیون کشته و بیش از 94,700 در آمریکا, اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

Shireesha Dhanireddy های عفونی-بیماری دکتر می گوید: از Covid-19 دارو: ‘آن را یک منبع نامحدود است.’

عکس: دانشگاه دانشکده پزشکی

که مطالعه و دیگری به رهبری FDA برای پاک کردن مواد مخدر به صورت اضطراری استفاده برای بستری بیماران مبتلا به کم خونی اکسیژن و یا کسانی که هم نیاز به فن برای نفس کشیدن و یا اکسیژن از طریق ماسک ماسک یا لوله بینی.

را پوشش می دهد که تقریبا تمام بیماران بستری در بیمارستان ها برای Covid-19 باشد ، از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی remdesivir به درمان آنها همه پزشکان به نام برای موسسه ملی سلامت که شامل NIAID انتشار به مطالعه دقیق داده که آنها می گویند کمک خواهد کرد که به اولویت بندی که باید دریافت دارو.

پزشکان انتظار دارند که تجزیه و تحلیل گرانول مطالعه داده ها را نشان می دهد الگوهای نشان میدهد که متغيرهای—مانند علائم و یا طول بیماری—پیش بینی خواهد شد که با کمک دارو.

“هنگامی که شما در حال تخصیص منابع کمیاب بدون اطلاعات خوب این واقعا خطرناک گفت:” راشل Walensky ارشد از بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست. “ما را دیده اند هر داده; آن فلج شده است.”

غرب ویرجینیا دریافت کرده است حدود 1,160 ویال از remdesivir. آن را تقسیم سهام به طور مساوی در سراسر چهار منطقه از دولت گفت: دکتر ویلیام رمزی از غرب ویرجینیا دانشگاه مرکز علوم بهداشت است که رئیس تدارکات افسر دولت همه گیر پاسخ.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

بیمارستان ها در هر منطقه خواهد شد و قرعه کشی از محلی تامین. بیماران واجد شرایط به صورت دارو اگر آنها در دیدار با FDA اضطراری-با استفاده از معیار اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

کالیفرنیا اعطا سهم خود را از طریق شهرستان بر اساس تعداد بستری Covid-19 بيمار.

در شهرستان سان Diego بيماران واجد شرایط اگر آنها تا به حال علائم برای بیش از 10 روز و یا تا به حال شده است در یک ونتیلاتور برای بیش از پنج گفت: غزاله, iphone hacks, افسر ارشد پزشکی برای Scripps سلامت. که از مطالعه خارج شدند 18 در Scripps بیمارستان که در غیر این صورت خواهد بود واجد شرایط, Dr. iphone hacks گفت. پزشکان از شناسایی 14 که ملاقات شهرستان معيار در حالی که Scripps دریافت دوز برای پنج بیماران, او گفت:.

شهرستان اتحادش را تغییر فرمول آن خواهد شد و در حال حاضر جایزه دوز بر اساس شماره هر یک از بیمارستان ها’ Covid-19 بيمار در طول دو هفته قبل از دکتر iphone hacks گفت.

یک سان Diego شهرستان سخنگوی گفت: این شهرستان به روشن متناسب توزیع از معیارهای مبتنی بر FDA راهنمایی برای شش دوز دوره درمان.

برخی از کشورهای صادر راهنمایی که تنگ استخر از بیماران واجد شرایط.

Beaumont بهداشت که دارای هشت بیمارستان در دیترویت و جنوب شرقی میشیگان دریافت حدود 400 ویال از remdesivir. آن را به اندازه کافی برای حدود 130 Covid-19 بيمار که ملاقات FDA معیار گفت: پل Chittick بخش از بیماری های عفونی در بومانت بیمارستان رویال بلوط.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما مایل به سعی کنید remdesivir یا دیگر محاکمه داروها برای درمان Covid-19? پیوستن به مکالمه زیر.

میشیگان پس از آن صادر شده جدید ارشاد خواستار بیمارستان به استفاده از دوز برای بیماران با شدید اکسیژن نیاز دارد مانند کسانی که با لوله بینی یا هواکش دکتر Chittick گفت. Southfield, Mich.-بر اساس Beaumont به اندازه کافی داروهای بیماران که واجد شرایط زیر بیشتر محدود معیارهای او گفت:.

میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی خواست بیمارستان برای درمان به شدت بیمار بیماران و رعایت ملاحظات اخلاقی برای درمان کسانی که به آن نیاز دارید یک سخنگوی آژانس گفت.

در UW, پزشکی, پزشکان با پر کردن یک ناشناس نرم افزار برای این دارو که فقط شامل اطلاعات پزشکی مورد نیاز برای معیارهای تعیین شده توسط FDA و واشنگتن برای جلوگیری از تعصب گفت: Shireesha Dhanireddy های عفونی-بیماری, دکتر, در این کمیته که تصویب درخواست.

UW پزشکی تا کنون به اندازه کافی دوز او گفت: اما ممکن است تغییر با آینده سهمیه از دولت است. “این یک منبع نامحدود,” او گفت:.

نوشتن به ملانی ایوانز در [email protected] و جوزف واکر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>