بیمارستان تصمیم تجدید نظر تایید افشای مذاکره نرخ

انجمن بیمارستان های آمریکا استدلال می کند که یک قانون الزام بیمارستان ها به عموم نرخ های خود را در مذاکره با شرکت های بیمه است که بر اساس غیر قانونی تفسیر قانون فدرال است.

عکس: دامیان Dovarganes/آسوشیتد پرس

انجمن بیمارستان های آمریکا در روز جمعه به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری در خصوص حمایت از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که نیاز به بیمارستان فاش نرخ آنها مذاکره با شرکت های بیمه است که ساخته شده است.

گروه تجارت استدلال حکومت می رود در برابر کنگره قصد است و بر اساس غیر قانونی تفسیر قانون فدرال با توجه به پر کردن آن با ایالات متحده دادگاه دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار.

“HHS را تفسیر خواهد غیرقابل توجیهی از رقم تولید هزاران متفاوت ‘استاندارد اتهام’ برای هر یک از هزاران نفر از اقلام و خدماتی که بیمارستان ارائه می دهند—و یا میلیون ها نفر از نقاط داده ها” با توجه به درخواست مراجعه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

قاضی کارل نیکولز با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا که منصوب شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تایید این قانون در ماه گذشته در قضاوت خلاصه معنی مورد نمی رفتن به دادگاه. AHA در آن زمان گفت: این امر تجدید نظر شود.

گروه تجارت معتقد است که حکومت قانع کننده به بیمارستان خود را منتشر مذاکره نرخ فراتر از قانونی قصد از قانون مراقبت مقرون به صرفه و نقض متمم اول قانون اساسی توسط وادار بیمارستان به افشای اطلاعات اختصاصی.

آن نیاز به بیمارستان برای انتشار نرخ آنها مذاکره با فرد بیمه برای همه خدمات از جمله مواد مخدر و تامین امکانات و هزینه ها و مراقبت های پزشکان که کار را برای تسهیلات. قرار است این اثر را در ژانویه سال 2021 با بيمارستان ها در مواجهه با جریمه تا 300 دلار در یک روز اگر آنها را فاش نمی کند مذاکره نرخ.

قیمت-افشای الزامات را پوشش بیش از 6000 بیمارستان که قبول مدیکر این برنامه فدرال برای افراد با سن 65 سال و بالاتر.

ابتکار عمل نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای تغییر دور از عقب قانون مراقبت مقرون به صرفه قرار داده و آن را مهر در مراقبت های بهداشتی به جای. مرکزی به این استراتژی این است که این مفهوم است که قیمت بیشتر شفافیت تزریق خواهد رقابت بیشتر به بازار و کاهش هزینه ها با توجه به دولت.

دولت برآورد اجرای این قانون هزینه بیمارستان ها بیش از 23 میلیون دلار در سال در سال 2016 دلار است. سالانه هزینه های محدوده از $38.7 میلیون دلار به 39.4 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به این قانون است.

بیمارستان گروه می گویند که آنها را مجبور به آماده سازی اطلاعات زیادی به پیروی از آن بسیار پرهزینه خواهد بود. مطابق نیاز گسترده با صدها نفر از هزاران نفر از ستون بيمارستان گفت: در طرح دعوی در دادگاه. آنها نیز گفت: این فایل می تواند سقوط استاندارد ترین سیستم های کامپیوتری است.

نوشتن به استفانی زره در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>