مراکز جراحی وابسته Cedars-Sinai در لس آنجلس می گویند که آنها به اندازه کافی coronavirus تست ظرفیت آهسته اولیه تا سطح شیب دار در روش وابسته نیست با این ویروس.

عکس: پل باک/European Pressphoto Agency

بیمارستان و درمانگاه و مراکز جراحی در حال حرکت به طور آزمایشی به سر جراحی و روش های دیگر که متوقف هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده متحده یک تغییر است که می تواند کمک به stanch بخش مالی ضرر و زیان اما ارائه خطرات جدید برای کنترل عفونت و بهداشت عمومی.

شعار بهداشت و درمان پارسیان THC -6.95% در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد برخی از اعمال جراحی در تگزاس گفت: افراد آشنا با بیمارستان و عمل جراحی-مرکز برنامه های شرکت. HCA بهداشت و درمان , Inc., HCA 0.20% ملی بیمارستان های زنجیره ای گفت: یک سرمایه گذار تماس سهشنبه از آن انتظار بازگشایی در سراسر آن 43 بازار تا پایان ماه ژوئن است.

یکی مستقل روستایی میسوری بیمارستان در حال حاضر تبلیغات برای بیماران مبتلا به بازگشت. “اگر شما خرد پا خود را در 3 p. m. و فکر می کنم شما آن را شکست, بله در آمده حتی اگر آن را تهدید کننده زندگی” گفت: شیدا Tobler مدیر اجرایی شهرستان اسکاتلند در بیمارستانی در ممفیس, Mo. که رفت و در رادیو های محلی نشان می دهد به اعلام اخبار. “ما باز برای کسب و کار است.”

باز عمل جراحی خواهد بود استقبال اضطراب بیمارانی که منتظر هفته برای روش که مهم مانند برخی از تصویربرداری تشخیصی و کیسه صفرا, جراحی, اما می تواند به طور موقت به تعویق افتاد. و برای بیمارستان سرپایی در حال رشد منبع درآمد و به طور معمول سود آور تر از درمان بدحال بستری بیماران است. خاموش کردن اعمال جراحی الکتیو منجر به اخراج furloughs و کاهش دستمزد در سراسر بهداشت و درمان بخش است. پس از دو هفته تاخیر در بیمارستان و مراکز جراحی صورت نصب فشار مالی و یک پرونده بيماران.

در حال حاضر مراقبت های بهداشتی است که به دیگر بخش های اقتصاد آمریکا ساخت نامشخص—اما فوری—فشار به سر کسب و کار.

راهنمایی از پزشکی-تخصص جوامع و مقامات بهداشتی فدرال در چگونه به بهترین وجه ادامه با اشاره به وابستگی شدید انتقادی تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و تست برای ویروس برای محدود کردن بیشتر سرایت.

اما منابع هر دو محدود هستند بالا بردن سوال در مورد چگونه به سرعت این صنعت می تواند حرکت کند می گویند مراقبت های بهداشتی و عفونی-بیماری های کارشناسان.

“تست ایده آل خواهد بود اگر آن را در دسترس به طور مداوم و دقیق” به گفته دیوید Hoyt, مدیر اجرایی, کالج آمریکایی جراحان. او خواست آهسته سطح شیب دار تا در مراحل با نظارت نزدیک از جامعه عفونت نرخ. “ما توصیه به هر کسی که شروع به مانند کوه در می رم سوئیچ در.”

کارشناسان معتقدند که راه اندازی مجدد اعمال جراحی دشوار خواهد بود. “وجود دارد هیچ پاسخ آسان به راه اندازی مجدد روال مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها گفت:” اریک تونر ارشد دانشمند با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “آن را به اتفاق می افتد. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است, اما آن را نمی توان به طور کامل امن است.”

به عنوان همه گیر در زمان خاموش در سراسر ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شروع به تاخیر هیپ جراحی معمول colonoscopies و روش های دیگر که نیست, فوری, در تلاش برای جلوگیری از عفونت و حفظ فضا و تجهیزات به صورت بالقوه افزایش بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. برخی از کشورها خواست از بیمارستان برای انجام این کار به طور داوطلبانه. در جای دیگر فرمانداران و ادارات بهداشت موظف به توقف.

نتیجه این شد یک درهم آمیخته از سیاست هایی که در معرض تهدید جریمه برای متخلفان در برخی از ایالت ها و چپ بیمارستان ها و پزشکان خود را به تماس در دیگران است.

“عمل جراحی صرفه جویی در ما بیکن” گفت: Jennifer رایلی عامل رئیس یادبود منطقه ای بهداشت و درمان در Craig, Colo., که نمی تعلیق عمل جراحی است. مبارزه روستایی بیمارستان بسته آن obstetric خدمات در پایان سال 2019 و او گفت: آن را نمی تواند پرداخت هزینه اضافی از دست دادن کسب و کار.

برگزاری الگوی

متحده شروع محرومیت nonurgent روش های پزشکی در ماه مارس است.

زمانی که تعلیق قرار داده بودند در محل توسط دولت

18 و 19 مارس

مارس 20-23

مارس 24-27

مارس 1-6

هیچ کدام

شستن.

N. H.

مین

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

R. I.

Neb.

Nev.

اوهایو

Conn.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

N. J.

Va.

کالیفرنیا.*

Kan.

Mo.

Ky.

دلم.

N. C.

Md.

Tenn.

Okla.

Ariz.

سی

ارک.

S. C.

N. M.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

18 و 19 مارس

مارس 20-23

مارس 24-27

مارس 1-6

هیچ کدام

شستن.

N. H.

مین

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

Neb.

Nev.

اوهایو

R. I.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

Conn.

Va.

کالیفرنیا.

Kan.

Mo.

Ky.

N. J.

N. C.

Tenn.

دلم.

Okla.

Ariz.

ارک.

S. C.

N. M.

Md.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

سی

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

18 و 19 مارس

مارس 20-23

مارس 24-27

مارس 1-6

هیچ کدام

شستن.

N. H.

مین

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

Neb.

Nev.

اوهایو

R. I.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

Conn.

Va.

کالیفرنیا.

Kan.

Mo.

Ky.

N. J.

N. C.

Tenn.

دلم.

Okla.

Ariz.

ارک.

S. C.

N. M.

Md.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

سی

تگزاس

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

18 و 19 مارس

مارس 20-23

مارس 1-6

هیچ کدام

مارس 24-27

یادداشت: کالیفرنیا مورد نیاز سیستم مراقبت های بهداشتی را به اولویت دادن به خدمات پزشکی و منابع برای بیماران بدحال; کلرادو و آرکانزاس محروم روستایی بيمارستان; نبراسکا دستور در زمان اثر برای اولین بار در هفت استان ها; دستور در پنسیلوانیا نمی اعمال جراحي سرپايي مراکز تا آوریل 1.

منابع: گزارش کارکنان; استانها; بیمارستان دولتی انجمن

“مردم فکر میکنند ما در حال انجام این کار فقط برای پول,” او گفت:. “آنها اشتباه است. ما در حال انجام این کار برای باقی می ماند از لحاظ اقتصادی قابل دوام.”

بسیاری از بیمارستان ها و مراکز جراحی را متوقف جراحی. مالی شوک شدید شده است, مشخص شده توسط بخش بزرگترین یک ماه از دست دادن شغل در 30 سال منتشر شده وزارت کار داده است. Nashville-بر اساس HCA بهداشت و درمان سهشنبه گزارش خود را مبتنی بر بیمارستان جراحی سرپایی کاهش یافته است 70% تا کنون در این ماه در مقایسه با آوریل 2019.

در حال حاضر برگ برنده دولت برخی از کشورها و برخی از بیمارستان ها در حال حرکت به راه اندازی مجدد عمل جراحی به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر نیز با معیارهای مختلف برای نحوه رفتن به جلو. کاخ سفید پیشنهاد سهشنبه کسانی که مراحل می تواند پیش بروید که در آن تعدادی از عفونت به نظر می رسد کاهش تدریجی خاموش زمانی که بیمارستان ها باید ظرفیت کافی و قوی برای تست در معرض خطر کارگران است.

مقامات بهداشت فدرال به دنبال یکشنبه با توصیه هایی برای بازگشایی اتاق عمل در حالی که اصرار بیمارستان به نگه دارید تا تلاش برای حفظ دنده محافظ. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نیز گفت: بیماران باید آزمایش قبل از درمان به عنوان به زودی به عنوان بیمارستان می تواند انجام این کار است. تا آن زمان بیمارستان باید صفحه نمایش بيماران با علائم سیستم مدیریت محتوا گفت.

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تجهیزات حفاظتی و تست ظرفیت محدود باقی می ماند در ایالات متحده بسیاری از جوامع گفت: لیزا Bielamowicz رئیس جمهور از مشاوران جان کلام بهداشت و درمان. “در بسیاری از مکان هر دو از کسانی که همه چیز بسیار نامشخص,” دکتر گفت: Bielamowicz.

هشت عمل جراحی مراکز وابسته Cedars-Sinai در لس آنجلس به اندازه کافی تست ظرفیت آهسته اولیه تا سطح شیب دار گفت: Carole Guinane مدیر اجرایی عمل جراحی-مرکز عملیات. این مراکز در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی به عنوان کالیفرنیا برطرف محدودیت های آن, او گفت:.

محدود سهام از تجهیزات حفاظتی و تست و همچنین اضطراب در میان پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان را آهسته روی سطح شیب دار تا در رحمت کودکان کانزاس سیتی در سنت لوئیس گفت: Shawn سنت پیتر ارشد از عمل جراحی.

رحمت کودکان که به تعویق افتاد غیرضروری عمل جراحی در اواسط ماه مارس آغاز شد و در ماه آوریل برای تست همه بیماران باقی مانده. که تا حد زیادی کاسته کارکنان نگرانی او گفت:. هیچ بیمار آزمایش مثبت او گفت: اما بعید است این بیمارستان خواهد سر عمل جراحی بدون ظرفیت بیشتر به ادامه تست تمام بیماران.

تحت یک فرمان اجرایی از فرماندار تگزاس بیمارستان می تواند از سر همه روش انتخابی یکشنبه—اما تنها پس از آنها تعهد نه به درخواست های بعد برای دنده محافظ از محلی و ایالتی یا فدرال انبارهای اضطراری. تگزاس بیمارستان ها نیز باید وعده برگزاری یک چهارم ظرفیت خود را برای coronavirus بیماران در مورد بیماری همه گیر به ارمغان می آورد موج دیگری از بیماری حیاتی است.

دولت در اواسط ماه مارس اعلام کرد آن را دریافت دنده محافظ از استراتژیک ملی ذخایر فدرال ذخیره اضطراری بود که به سرعت تخلیه شده توسط این بیماری همه گیر.

بیلور اسکات و سفید, سلامت, دالاس-بر اساس غیر انتفاعی با 52 بیمارستان آماده بازگشایی تحت آن شرایط آن در بیانیه ای گفت.

“ما با اعتماد به نفس ما می توانید با خیال راحت برای مراقبت از بیمارانی که معیارهای مندرج در فرمان اجرایی—بیمارانی که نیاز به نمونه گیری به صورت بالقوه سرطان, تشخیص, به عنوان مثال—به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه در حالی که حفظ یک کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی” در بیانیه ای گفت:.

بهداشت و درمان-مراقبت از چشم انداز

  • Immunologist چرا ویروس جان بیشتر آفریقایی-آمریکایی
  • میزان مرگ و میر گفتن حقیقت از ویروس اثر
  • بهداشت و درمان صنعت یدک کش-از-جنگ بیش از Coronavirus کمک (مارس 16)
  • رهبران کسب و کار اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به طور چشمگیری افزایش Coronavirus تست (15 آوریل)
  • کمبود تست قطعات نیروهای Labs به قرض گرفتن و بداهه نوازی (5 آوریل)
  • بیمارستان پزشکان احساس فشار مالی به عنوان Coronavirus نوردد متحده آمریکا (1 آوریل)

شعار نیز گام به گواهی با تگزاس مقامات بهداشتی است که در آن می توانید دیدار با معیارهای دولت برای راه اندازی مجدد گفت: افراد آشنا با برنامه های شرکت.

Eastland یادبود بیمارستان یک بیمارستان کوچک واقع در حدود یک ساعت رانندگی از Abilene, تگزاس, برنامه ریزی چهار روش این هفته آن را نمی تواند انجام دهد تحت فرماندار اصلی توقف سفارش, گفت: رئیس دانشکده پرستاری و Brandi رایلی.

که یک افزایش شدید از هفته های اخیر زمانی که در بیمارستان مورد نیاز دو پزشک برای تایید هر گونه عمل جراحی برای جلوگیری از در حال اجرا گرفتار از دولت فرمان او گفت و اشاره کرد که “ما انجام داده اند ممکن است در سه ماه گذشته.”

Eastland بنای یادبود دنده محافظ برای آن کارگری که محلی Covid-19 خروش می تواند نایاب, فروشگاه, خانم رایلی گفت. بیمارستان همچنان به شکار بیشتر از عرضه است.

در عین حال آن را نمی توانید صبر کنید به راه اندازی مجدد عمل جراحی به عنوان عامل زیان کوه, بیمارستان, مقامات گفت. “در واقع ما در حال رفتن به راه رفتن در یک خط خاکستری,” خانم رایلی گفت. “ما در حال رفتن به باز کردن خدمات ما از آنجا که ما نیاز به. ما از طریق این بیماری همه گیر.”

در ایالات میسوری بیمارستان می تواند به جلو حرکت می کند به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. دولت نمی منظور توقف به مراقبت های پزشکی.

شهرستان اسکاتلند بیمارستان به طور داوطلبانه تعطیل بیش از چهار هفته پیش. تصمیم گیری در مورد آنچه ضروری بود باقی مانده بودند به فردی پزشکان دکتر گفت: Tobler اما بیمارستان خودخواسته سیاست بیش از حد رفت. “ما به وفور از احتیاط تبدیل به خروج خود,” او گفت:.

دومین هفته از ماه آوریل دکتر Tobler بود شروع به تجدید نظر. “اگر توجه نکنیم به ما منابع مالی ما نمی خواهیم در اینجا به مراقبت از مردم آن است که آیا بقیه از موج اول [ویروس] یا موج دوم” او گفت:. “شما نیاز به مناسب لیبرال با ارائه خدمات است.”

نوشتن به ملانی ایوانز در Melanie.Evans@wsj.com و راسل طلا در russell.gold@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de