وحشت های جنگ در امریکا پیدا کردن امید در خاورمیانه

شعارهای عدالت اجتماعی پر کردن هوا به عنوان نشانی از ضعف تلخ-ترش بوی گاز اشک آور. من گوساله twitch آماده به حرکت می کند. پلیس راش از هر جهت. باشگاه باران کردن. این نیست مینیاپولیس. این است که قاهره این است که امان.

من تحت پوشش ده ها تن از جمله تظاهرات در سراسر منطقه است. در حال حاضر من با دیدن این تصاویر پخش در شهر شیکاگو. آن را به عنوان اگر خاطرات من شده اند چندپاره و فاقد تأثیرگذاری و دوباره بهم وصل مانند یک پازل اشتباه رفته است.

در 2011 بهار عربی دولت آمریکا بود صدای خویشتن داری. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که صدای سکوت ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که هرج و مرج می آید ؟ از هم جدا شده توسط هزاران مایل و COVID-19 محدودیت, من فقط می توانم شاهد. من آرامش است من نیز زندگی می کردند پس. و خوب وجود دارد یافت می شود.

در سراسر خاورمیانه و نسل جدید با رایحه فرهنگ اعتراض و سخن گفتن حقیقت به قدرت از سن آمده است. در حالی که پارانوئید strongmen ساخت زرادخانه های جوان اعراب بوده مسلح با دانش است که قدرت واقعی مردم در قدرت است.

من تو این درس نزدیک: افراد گروه با هم. اجتماعی و شکاف زخم التیام یابد. بخش نمی تواند از بین بردن نجابت. محبت را نمی توان کشته شدند.

عمان, اردن

من هنوز هم احساس می کنم در هر ثانیه. Visored زره چادری پلیس به صورت یک دیوار ضد شورش با سپر تا باشگاه در دست چهره خود را به سختی قابل مشاهده است. ضعف تلخ-ترش بوی گاز اشک آور در هوا آویزان.

من گوساله twitch آماده به حرکت در هر دو جهت نمی دانستند که در آن خطوط نبرد دروغ چقدر نزدیک است خیلی نزدیک. پلیس حرکت چند قدم به جلو; جمعیت سراسیمه چند گام قبل از شجاعانه صعود به برگزاری آن در زمین است.

شعارهای عدالت اجتماعی پر هوا اما در پشت تمام ذهن ما سوالات: چه کسی ایستاده است که شانه خالی کردن خواهد شد که عبور از خط چه کسی خواهد رسید ؟ که نمی خواهد به بازگشت به خانه امشب ؟

ناگهان گاز اشک آور شلیک می شود. پلیس راش از طریق دود از هر جهت. شعارهای تبدیل به فریاد می زند. آن است که در حال حاضر یک تقلا برای خارج شدن در یک قطعه. روزنامه نگاران نگه دارید تا پرس کارت – yell “رسانه!” – اما باشگاه های باران کردن.

این نیست مینیاپولیس آتلانتا یا دیترویت. این است که قاهره این است که امان. نزدیک به یک دهه پیش و به علت های مختلف میلیون ها نفر از افراد جوان اعتراض برای عدالت و آزادی در سراسر جهان عرب است که در برابر یک نظامی نیروی پلیس با زندگی در خطر است.

من تحت پوشش ده ها تن از جمله تظاهرات در شهرها و روستاهای سراسر منطقه است. برخی از آنها صلح آمیز برخی از خشونت تبدیل شد اما همه همان برجسته قوی ترکیبی از امید و خشم و عدم اطمینان در مورد چگونه آن را تمام به پایان.

در حال حاضر من با دیدن این تصاویر پخش در شهر شیکاگو: درگیری در حلقه خیابان دولت را لغو کردند, دوزخ در سمت شمال. وسایل نقلیه زره پوش مانند کسانی که مورد استفاده برای روشن کردن میدان تحریر قاهره نورد پایین میشیگان خیابان و آیزنهاور.

این است که اگر زندگی من خاطرات شده اند چندپاره و فاقد تأثیرگذاری و دوباره بهم وصل جایگزینی پس زمینه خاورمیانه سرمایه من در زندگی با خیابان از جایی که من هستم. مانند یک پازل اشتباه رفته است.

در 2011 بهار عربی دولت آمریکا یک صدا از خویشتن دفاع از حق اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت و دموکراسی است. از هشدارهای رئیس جمهور آمریکا خود را در برابر استفاده از زور علیه معترضان را متوقف بسیاری از رهبران عرب از افزایش خشونت های بیشتر و تبدیل شهرهای خود به “نبرد فضاهای.”

وجود دارد یک علت و معلول به کار ما به عنوان روزنامه نگاران; سوء استفاده توسط نیروهای پلیس که ما مستند منجر به condemnations از دولت های غربی تند رژیم های عرب است که تکیه بر کمک غربی.

مطمئن, من توده: یک باشگاه به پشت گردن یک سنگ به سر و یک کارد بزرگ و سنگین سیار چرا پای من. من هنوز هم یک علامت روی شانه من از زمانی که کل کباب پرتاب شد به من. اما ما می تواند تعداد در صدای آمریکا به جلو ما را از آستانه.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که صدای دولت ایالات متحده – یا سکوت و یا به جای دامن زدن به شعله های آتش?

چه اتفاقی می افتد زمانی که امریکا هنجارهای دموکراتیک خرد بخش تعمیق و سن نابرابری نژادی و نژادپرستانه انگیزه تشدید? چه اتفاقی می افتد زمانی که هرج و مرج می آید ؟

از هم جدا شده توسط هزاران مایل از اقیانوس COVID-19 محدودیت و توقیف فرودگاه, من نمی تواند با من زادگاه جامعه است. من نمی توانم از من حمایت عزادار و خشمگین میهن راه من انجام داده اند در سرزمین های خارجی. همه من می توانید انجام دهید این است که شاهد.

اگر من گیر reliving بار از آشفتگی شاید من آرامش است که من نیز زندگی می کردند پس. و این همه بد نیست. در واقع وجود دارد یافت می شود.

سال قبل از “سکوت انطباق” شد اعتراض شعار دولت ایالات متحده کاهش یافت و سکوت در بی عدالتی در این بخش از جهان است.

به عنوان دیپلماتیک امریکا عقب نشینی از خاورمیانه عربی strongmen دست بالا. نظامی و پلیس تبدیل شد و حتی بیشتر نظامی; تظاهرات خرد شد با نیروی مرگبار; رهبران گذشت anti-terror قوانین مارک هر کسی که جرات به صحبت کردن و یا انتقاد خود را دولت “تروریستی است.”

اما چیز دیگری اتفاق افتاده است بیش از حد. مردم با هم متحد.

به عنوان authoritarians محکم گرفتن خود را قطبش فروکش کرد; شکاف میان اسلامگرایان و سکولار شهروندان منطقه ای و قبایل شفا. من به تماشای مردم از مذاهب مختلف و خطوط سیاسی تجمع در اطراف یکی دیگر آزادی های مدنی شغل و آینده ای بهتر برای فرزندان خود.

همسایه و غریبه با اتکا بر یکدیگر است زیرا هیچ دولت یا جنبش سیاسی بود که در آینده به آنها را ذخیره کنید.

فعالیت می کردند در اعمال محبت. کمتر از یک دهه پس از بهار عربی یک نسل جدید با رایحه فرهنگ اعتراض و سخن گفتن حقیقت به قدرت رسیده است سن, افزایش, در, سودان, در عراق, در الجزایر, در لبنان است.

در حالی که پارانوئید strongmen ساخت زرادخانه از تانک و اسلحه یک نسل کامل از جوانان عرب بوده مسلح با دانش: قدرت واقعی مردم در قدرت است.

من تو این درس در حال حاضر نزدیک: بخش نمی تواند از بین بردن نجابت همسایگان خوب نمی ماند تقسیم مهربانی نمی شد. حتی در تاریکی جوامع پیدا کردن یکی دیگر. و پیشرفت می تواند از خط خارج اما نه پاک – مهم نیست که چه کسی یا چه چیزی می ایستد در راه است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>