شاخ بر دیوار

این قبایل از شمال شرقی سرخپوستان بودند طبیعی شکارچیان. هر چند برخی از قبایل شناخته شده بودند به شکار سران برخی از قبایل محدود شکار خود را به حیوانات. غرور و افتخار از یک قبیله انسان است که شکار شیر و ببر و یا Mithun در نظر گرفته شد از جمله معتبر دستاورد که در این جشن ادامه خواهد داد برای به روز. این عمل عمدتا در میان چانه-Kuki-Mizo-Zomi جوامع است. یک فرد با چنین مجموعه های بسیاری از حیوانات سر می تواند انجام Saa-ai" است که شبیه به اعطای سلحشوری; تنها که Saa-هوش مصنوعی بیشتر از یک ابتکار عمل از شکارچی اعلام شکست ناپذیری خود را.

من نگاه به Mithun سر با موهای شاخ و دست نخورده روی دیوار و پرسید: پدر من چه ارزش آن خواهد بود. “این هویت ما است; آن است که راه ما از زندگی این است که یک چیز بی ارزش در اختیار داشتن” او می خواهم به من گفت. سابق قبیله ای شکارچیان که امرار معاش صرفا وابسته به شکار و برش جنگل در حال حاضر ممنوع از انجام این کار. مفهوم شکار گونه های در معرض خطر و قطع درختان است که به آنها شناخته شده است. اما این موضوع را می شود روی حیله و تزویر زمانی که آنها لازم نیست که هیزم و یا مواد غذایی به طبخ.

یک بار افتخار هنر با وعده جوایز و اختیار شکار برای قبایل در حال حاضر یک جرم قابل مجازات توسط قانون است. برخی همچنان به آن را انجام دهد اما به پایان رسید تا در زندان. در حالی که وجود دارد هزاران نفر از آیتم های تزئینی ما می تواند در زیباسازی خانه های ما که پیر Mithun جمجمه یک نماد افتخار برای بسیاری از قبایل از NE منطقه است. بحث ممنوعیت شکار برای قبایل بوده که امرار معاش خود و بدون هر گونه توسعه مهارت های آموزش داده شده به آنها را جایگزین امرار معاش است که ارزش تعمق. شکار در حق آنها بود هر چند که درست نیست برای انجام این کار در حال حاضر.

این ICAR-مرکز تحقیقات ملی در Mithun تاسیس شد در ژوئن 1988 در ایالت ناگالند تحت نظارت شورای تحقیقات کشاورزی برای ارائه انگیزه در کار تحقیق در Mithun (Bos frontalis). جالب, تاریخی و اجتماعی و اقتصادی اهمیت حیوانات نیز به خوبی ثبت شده در موزه بریتانیا که در آن پرونده از دیگر قریب الوقوع اهمیت مانند “thingkho-malcha” – یک عمل سنتی از قول گرفته شده توسط قبایل Kuki مردم قبل از مبارزه با انگلیسی ها در انگلیس-Kuki جنگ 1917-1919 ( با نام مستعار Kuki شورش 1917-1919/) نیز ثبت شده در جزئیات. پس حیوانات باقی مانده بود یک بار نمادین به فرهنگ و سنت های حرفه ای هر چند غیر قانونی در حال حاضر مجموعه ای از این باقی می ماند در اختیار به صورت جداگانه می تواند مستقر در یکی از قبایل موزه حداقل مردم بدانند و به یاد داشته باشید ریشه های خود را و تاریخ است.

اکثر خانه های قبیله ای در حال حاضر نه شاخ اما پرتره از BR Ambedkar مهاتما گاندی و یا خدا در خانه های خود. مهم تلاش انتقال پیام به قبایل حفظ تنوع زیستی با شکار گونه های در خطر انقراض مانند ببر و شیر باید همراه با تلاش برای حفظ فرهنگ و سنت های قبایل. من خودم را می تواند در نظر گرفته اند “فقط یکی دیگر از داستان” اگر نه برای کسی که آویزان بر روی دیوار ما در مورد اهمیت & ‘Mithun” در فرهنگ ما است. آن را نمی خواهد بود اگر نسل بعدی کودکان بیزار و متنفرم دید بسیار زشت جمجمه با شاخ مگر اینکه البته آنها می دانند که یک بار پس از یک زمان وجود دارد زندگی می کردند پدران خود که با افتخار حکومت جنگل در زمان خود بودند و پادشاهان پادشاه جنگل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>