امید است که می تواند به ما کمک کند آن را از طریق نمی تواند crunched از ماشین آلات

اگر وجود دارد یک گزینه به نام coronavirus من پیشنهاد می کنم به آن تماس بگیرید سردرگمی ویروس-با تشکر از یکی از منحصر به فرد آن را بیش از همه دیگر گذشته و ویروسها است که وارد شده اند در عصر اطلاعات علم است.

وقتی H1N1 تا به حال آمار حدود صد سال به عقب وجود نداشت و سردرگمی در مورد آنچه که به آن تماس بگیرید. آن را ساده و ساده آنفلوآنزای اسپانیایی حتی اگر هیچ کس تا به حال هیچ ایده ای در مورد که در آن آن را از آمد و در عین حال هیچ اسپانیولی واقعا فکر به اندازه کافی برای راه اندازی رسانه های اجتماعی رباتها برای مقابله با بد نام تجاری است.

آن را کشته و میلیون ها نفر از مردم: مسیحیان, مسلمانان, هندوها, آمریکایی, Tahitians, Samoans چینی و بیش وجود دارد اما در بحث در مورد آن دین یا ملت بود که به سرزنش آن در زمان اپیدمی زده چون هیچ داده های واقعی برای تجزیه و تحلیل.

در گذشته همه گیر بود که واقعا آمار ما در مقیاس coronavirus شد و نبرد جنگیدند و در مجموع داده ها-تاریکی و در عین حال ما می تواند آن را ضرب و شتم و اینجا پر سیاره با 7.7 میلیارد قوی امروز به لطف یک حقیقت بسیار ساده است که ما نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها به ما بگویید.

دیتا یا بدون دیتا, انسان زنده توسط امید برای بهترین چرا که تنها زمانی که ما امیدواریم که ما باید همدلی برای هر یک از دیگر.

حتی زمانی که مرگ سیاه خروشان در اواسط 1300s و یا زمانی که وبا همه گیر از سال 1899 واقعا چه کشیده بشریت از طریق این واقعیت است که مردم سعی صرفه جویی در هر یک از دیگر.

این ممکن است صدای بیش از حد ساده انگارانه و شما تعجب چه بسیار ویژه در مورد این ایده از مردم در تلاش برای صرفه جویی در هر یک از دیگر اجازه بدهید اشاره چیزی که توانا و ابزار تجزیه و تحلیل داده ها است که ما در حال حاضر با استفاده از تصمیم گیری.

بحران داده و آن را ممکن است برای دیدن که کمک به دیگران واقعا کمک در زمان مانند یک بیماری همه گیر.

اگر یک فصل طول می کشد دو سال از عرضه با او و رود زیرزمینی, او به احتمال زیاد از خواب بیدار به یک بیماری همه گیر جهانی عاری زمانی که او مراحل, اما (محرومیت برخی از آمریکایی ها) نه بیش از حد بسیاری از مردم انجام داده اند که. بنابراین اگر ما از یک کامپیوتر به کار کردن بهترین معامله ممکن است با استفاده از داده های “منطقی” استنتاج است در خط با آنچه که بسیاری از انسان ها را در یک بیماری همه گیر.

این اثبات است که ما انسان احمق به اندازه کافی در گذشته نه برای دیدن آنچه که تجزیه و تحلیل عمیق تر از داده ها به ما می گوید امروز ؟ است یا انسانیت پردازش داده ها است که ما نمی دانیم در مورد ؟

پاسخ نهفته در درک آنچه که هدف از داده های خرد برای مدرن تحلیلگر داده و برای مغز انسان است.

در حالی که مدرن داده خرد است و قابل توجه در آن مقیاس و عمق زمانی که شما قدم در نزدیک به آن را ساده کشف و آن است که بسیار کوچک استفاده واقعی در پیش بینی هر چیزی در این جهان پر هرج و مرج که در آن یک فلپ از یک پروانه بال می تواند باعث یک طوفان به پا زدن در برزیل. انسان از سوی دیگر بحران دیتا برای زنده ماندن.

در حال حاضر اگر ما بازگشت به عقل حکمت است که بشریت نشان داده است هنگامی که مواجه با یک فاجعه در گذشته از آن آسان است برای دیدن است که انسان آن را به خاطر نگه داشتن آنها را از دیدن تصویر گلگون در حال ظهور از داده ها حتی اگر آنها در حال کار در میان مرده و در حال مرگ است و اگر ما به یکدیگر کمک ما خواهد آمد از این در پایان با هم.

این مهم تحقق است که ما باید از این است که امید است هرگز یک محصول از تجزیه و تحلیل داده ها. در واقع تجزیه و تحلیل داده ها می تواند یک بازی خطرناک برای بازی در یک وضعیت مانند یک بیماری همه گیر.

حتی اگر ما بهترین ابر رایانه به بحران همه گیر داده تنها عقل است که یکی می تواند داشته باشد این است که دولت باید این باور در بدترین نتیجه ممکن در حالی که عموم مردم باید باور بهترین نتیجه ممکن در حالی که هر دو گزینه واقع می شود به مراتب از آنچه را واقعا آشکار بر روی زمین است.

اجازه دهید دولت با استفاده از ماشین آلات و اگر آنها باید اما در درون هر یک از ما خود ما ابر رایانه ها است که به ما می گوید که ما آن را از طریق این.

در زمان این ماشین به پایان می رسد تا گرفتن کمی مرطوب و بدتر به پایان می رسد تا گرفتن داده های غیر ضروری از رسانه های اجتماعی است که ما را کمتر احساس امیدوار. زمانی که آن اتفاق می افتد گام به گام و نگاهی به آسمان آفتابی یا نیمه شب ماه است. بوی هوا. گوش دادن به پرندگان و آن را تنظیم مجدد خود را به امید.

امید است که همه ما نیاز است و همه ما می توانیم در یک هرج و مرج واقعی است که هیچ مقدار از ماشین آلات-تولید شده از تجزیه و تحلیل داده ها مدل می تواند پیش بینی کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>