امیدوارم که برای وام گیرندگان دانش آموز: حل و فصل نیاز به مدیریت حرکت سریع تر

زمانی که ترزا شیرین ثبت نام در بروکس موسسه عکاسی در کالیفرنیا او نمی دانستم مدرسه خریداری شده بود توسط یک, برای سود شرکت است. دو سال به یک برنامه است که مورد نیاز خانم شیرین را از $46,000 در وام های فدرال بروکس آمد و تحت بررسی برای mischaracterizing فارغ التحصیلان حقوق و دیگر شیوه های مشکوک.

توسط خانم شیرین فارغ التحصیل شد و در سال 2006 او می گوید: تنها عکاسی شغل در دسترس بودند پرداخت نشده است. او کار کرده است در فروش و به عنوان یک دستیار پرستاری بوده است. در سال 2016 او واصل “قرض دفاع” ادعا می کنند که او را واجد شرایط برای وام بخشش شده است و در انتظار پاسخ از سوی وزارت آموزش و پرورش.

او منجر شاکی در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام که به پیشنهاد حل و فصل این ماه با آژانس که به یک توافق شرکت 18 ماه مهلت برای پردازش چنین ادعا می کند. سازش نشان دهنده یک مرحله از پیشرفت در حالی که بزرگتر سوال همچنان به بازی کردن: چه منصفانه ترین راه برای برآوردن حقوق گمراه وام گیرندگان در حالی که اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان کالج ها و دولت تمام خود را به انجام برسانند مربوطه مسئولیت?

برای خانم شیرین حل و فصل “احساس می کند مانند یک پیروزی بزرگ است.” اما حتی اگر او فدرال وام ها بخشیده فردا او می گوید: “من هنوز شروع از ابتدا.”

امید وارد این ماه حدود 170,000 دانشجویی وام گیرندگان که می گویند خود را در کالج defrauded آنها. درخواست های خود را برای بخشش از وام دانشجویی فدرال شناخته شده به عنوان “قرض دفاع” ادعای بدون پاسخ مانده اند توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش برای ماه یا سال.

در حال حاضر این سازمان به رهبری وزیر بتسی DeVos موافقت کرده است که یک شرکت 18 ماه مهلت برای پردازش ادعا می کند از طریق یک حل و فصل از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شیرین v. DeVos. با هر دو طرف فریم آن را به عنوان یک پیروزی سازش نشان دهنده یک مرحله از پیشرفت در حالی که بزرگتر سوال همچنان به بازی کردن: چه منصفانه ترین راه برای برآوردن حقوق گمراه وام گیرندگان در حالی که هنوز هم اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان کالج ها و دولت تمام خود را به انجام برسانند مربوطه مسئولیت?

اقدامات اخیر کنگره و متعدد احکام دادگاه نشان می دهد دو حزبی اشتها برای تسریع در امداد رسانی برای defrauded وام گیرندگان.

منجر شاکی ترزا شیرین می گوید: او به دنبال یک جامعه استاد دانشگاه مشاوره زمانی که او ثبت نام در چه بود و سپس به عنوان شناخته شده بروکس موسسه عکاسی در کالیفرنیا است. استاد نمی دانستم مدرسه خریداری شده بود توسط یک, برای سود شرکت او می گوید:. اما دو سال به یک برنامه است که مورد نیاز خانم شیرین را از $46,000 در وام های فدرال و اضافی خصوصی وام بروکس آمد و تحت بررسی برای mischaracterizing فارغ التحصیلان حقوق و دیگر شیوه های مشکوک.

توسط خانم شیرین فارغ التحصیل شد و در سال 2006 تنها شغل عکاسی به “حرفه ای” کار پیشنهاد شد بدون مزد او می گوید: در یک مصاحبه تلفنی. او کار کرده است در فروش و دستیار پرستاری شغل همیشه از او می گوید.

پس از نیم صدها نفر از وکلا و هیچ جا گرفتن خانم شیرین در نهایت کشف گزینه پر کردن یک گیرنده دفاع ادعا می کنند در سال 2016. او هنوز هم منتظر جواب از وزارت آموزش و پرورش.

حل و فصل “احساس می کند مانند یک پیروزی بزرگ” او می گوید. “من یک جواب است. … من نمی شود فقط در قلاب انتظار و انتظار و انتظار مثل من شده اند پس از فارغ التحصیل شدم.” اما حتی اگر او فدرال وام ها بخشیده فردا او می گوید: “من هنوز شروع از ابتدا” تلاش برای ایجاد یک سابقه اعتباری.

یک مهلت برای وام گیرندگان

توافق خواهد پاک کردن هر گونه بهره این وام تعلق پس از تشکیل پرونده ادعای خود را – هنگامی که اعضای کلاس باید از این فرصت برای اظهار نظر و تایید شده است در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

این همچنین شامل تضمین که هر ماه تاخیر فراتر از مهلت جدید به طور خودکار lop 30% کردن یک فرد بدهی. و توافق میله های تامین خواسته دستمزد و یا دیگر غیر ارادی وام مجموعه – با نقض و در نتیجه 80 درصد از وام گیرنده بدهی می شود با توجه به پروژه در درنده وام دانشجویی در دانشگاه هاروارد ارائه شده است که وکیل شاکیان.

“خلاص شدن از برخی از این علاقه و متوقف کردن این مجموعه برای این مجموعه ای از وام گیرندگان است که واقعا مهم است; بسیاری از این افراد در به طور پیش فرض” می گوید بث استین یک مشاور ارشد در موسسه کالج دسترسی و موفقیت (TICAS).

برخی از آنها عبارتند از جانبازان نظامی استفاده می شود که خود را پس از 9/11 GI Bill مزایای آموزش و پرورش و گفت: این پروژه در درنده دانشجویی وام است که آنها احساس خیانت نه تنها توسط خود مدارس, اما در حال حاضر توسط دولت به عنوان به خوبی.

وزیر DeVos به مدت طولانی برگزار می شود که کار او این است که برای محافظت از مالیات دهندگان آمریکایی به دنبال نزدیک در قرض دفاع ادعا می کند و خواستار اثبات کافی است که یک دانش آموز شده است, آسیب. در اظهارات او نسبت به تاخیر به دعاوی مختلف به چالش کشیدن بخش رویکرد است.

وزارت آموزش و پرورش به نام شیرین حل و فصل “یک پیروزی مهم است برای دانش آموزان و برای مالیات دهندگان” در بیانیه ای در ایمیل فرستاده شده برای مانیتور توسط دبیر مطبوعاتی آنجلا Morabito. “این بخش قرار دادن یک صدا داوری روش در محل. … این پیشنهاد حل و فصل است که اعتبار آن روند و از بخش های دیرینه هدف حل و فصل همه از این ادعا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در ماه اکتبر یک قاضی فدرال در یک مورد جداگانه برگزار می شود دبیر DeVos در تحقیر از آنجا که وزارت آموزش و پرورش به طور غیر قانونی سعی در جمع آوری بدهی از هزاران نفر از وام گیرندگان defrauded در حال حاضر از بین رفته Corinthian کالج ها.

پس از بیش از یک سال است که در آن آژانس پردازش قرض بدون دفاع ادعا می کند که چرخ شروع به چرخش دوباره در ماه دسامبر. این پروژه در درنده دانشجویی وام تخمین می زند که 40,000 ادعا پردازش شده است پس از آن.

وزیر DeVos با هدف معکوس آنچه او تلقی نفس بیش از حد در دولت اوباما نوشته است یک وام جدید دفاع از قانون را به اثر ژوئیه 1.

در میان محدودیت های دیگر آن را دور وام گیرندگان حق درخواست تجدید نظر می گوید: Kyle جنوبی که در هدایت آموزش عالی سیاست کار برای سازمان های غیر انتفاعی گروه حمایت Young Invincibles. “این گروه نشان داده است خود را بارها و بارها به بیشتر در رابطه با حفاظت از منافع درنده برای سود موسسات از حقوق defrauded دانشجویی وام” او می گوید.

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا باید هر دو رای گیری قطعنامه با حمایت هر دو حزب برای سرنگونی حکومت جدید. در ماه فوریه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران گفت: آنها توصیه می کنم حق وتو اما او هنوز اعلام نیت خود را.

خجالت و پاسخگویی

خانم شیرین می گوید: بسیاری از وام گیرندگان در وضعیت خجالت به بحث در مورد سقوط برای کالج خود را با وعده های دروغین. اما او امیدوار است که طرح دعوی در دادگاه کمک خواهد کرد که مردم “درک می کنم که چه اتفاقی برای ما این بود که تقلب شده است.” دولت باید در حفاظت از دانش آموزان او می گوید: و اگر مالیات دهندگان در حال رفتن به ناراحتی آنها باید مستقیم آن در سازمان که موفق به نگه داشتن مدارس پاسخگو باشد. “آنها نباید عصبانی با دانش آموزان بودند که defrauded” او می گوید.

بحث بیش قرض دفاع مدعی هستند بخشی از یک “بسیار بزرگتر کالج پاسخگویی بحث می گوید:” نیل McCluskey مدیر مرکز آموزشی آزادی در موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک. در حالی که وام گیرنده طرفداران انتقاد وزیر DeVos برای استخدام افراد با روابط به سود آموزش و پرورش, صنعت, او می گوید: او در به نوبه خود پیشنهاد کرد که کسانی که در تلاش برای پلیس این صنعت در حال overzealous.

“ما را دیده اند شواهد گاهی اوقات که اتهامات علیه مدارس دهندگان خدمات است که آنها ظاهر می شود و بدتر زمانی که اولین گزارش از آنها را هنگامی که شما حفاری در,” او می گوید.

رابرت Eitel یک مشاور وزارت آموزش و پرورش و اجرایی سابق در دو انتفاعی آموزش و پرورش, شرکت های جنجال تولید شده توسط گزارش درگیر بودن در rescinding سابق گیرنده دفاع از قانون است. یک بازرس کل گزارش به تازگی به این نتیجه رسیدند که آقای Eitel به نظر نمی رسد به نقض فدرال اخلاق ،

بسته به میزان رشد اقتصادی برای سود کالج ممکن است مقیاس به سرعت به تشویق مردم از کار برای رفتن به مدرسه می گوید: خانم استین از TICAS. او ارائه می دهد برخی از مشاوره به دانش آموزان آینده نگر: در اطراف مغازه و اجازه ندهید یک مدرسه فشار شما را به تصمیم گیری سریع برای ثبت نام.

“وزارت آموزش و پرورش واقعا سخت کار می کرد تحت این دولت و دولت قبلی به دست آوردن اطلاعات آنلاین برای دانش آموزان از طریق کالج, کارت امتیازی,” او می گوید. “ببینید اگر شما می توانید به یک برنامه مشابه در یک کالج یا در جایی دیگر در آن نزدیکی زیادی پول کمتر است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>