امید شناور: ووهان مستند به پایان می رسد, برخی از نشانه های مثبت در مبارزه جهانی علیه Covid-19

در یک نقطه عطف برای چین و جهانی مبارزه با Covid-19 – شهر ووهان که در آن کروناویروس اولین ظهور خود پایان داد 76 روز lockdown دیروز. اندازه گیری در نظر گرفته شد پس از تنها سه مورد جدید از Covid-19 گزارش شده در این شهرستان در سه هفته گذشته می آید و یک روز پس از چین ادعا کرد که هیچ جدید و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار از ماه ژانویه است. پایان ووهان را مستند به این معنی که مقامات چینی’ سخت اعمال محدودیت پرداخت وجود دارد و امیدواریم برای دیگر کشورها در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر از طریق خود محدودیت.

در واقع برخی از کشورهایی که دیده می شود تعداد زیادی از Covid-19 مورد در حال حاضر شاهد کاهش عفونت های جدید. در هر دو کشور ایتالیا و اسپانیا – است که باید ثبت بالاترین و دوم بیشترین تعداد مرگ و میر به ترتیب با توجه به کروناویروس – عفونت های جدید شروع به رها کردن از پایان ماه مارس. آلمان بیش از حد دیده می شود شبیه قطره پس از 2 آوریل. در آمریکا همه گیر آخرین کانون آن را در حال حاضر پیش بینی شده است که برخی از ایالت ها ممکن است رسیدن به اوج خود Covid-19 مرگ و میر زودتر از انتظار می رود. نیویورک امریکا بدترین آسیب دیده شهرستان اما فرماندار اندرو کومو می گوید که hospitalisations وجود دارد به نظر می رسد رسیدن به یک فلات.

آنچه در همه این به این معنی است که نور در انتهای تونل و Covid-19 را می توان تحت کنترل در آورد. حتی در کشورهایی که به نظر می رسد باید اندازه گیری از بیماری خوشنودی باید تنظیم نشده است. در هر فرصتی وجود دارد از موج دوم عفونت باعث وارداتی موارد است. به علاوه این ویروس در حال حاضر می تواند تبدیل به تلخ در کشورهای فقیر. در حالی که امید وجود دارد و فعالیت های اقتصادی می تواند راه اندازی مجدد در آینده نزدیک همه چیز را نمی بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی تا جهان می آیند تا با درمان و واکسن.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>