پرتال تخصصی اولی و مشق شب: یکی از قفسه های بازنشستگی برای یک بعد از مدرسه رویای

گیاه Chasan ساکن شده و فرامینگهام ماساچوست برای 50 سال. اما آن را تا هشت سال پیش که او پا به یکی از شهرستان فقیرترین محله های. او متوجه شده اجرا پایین بسکتبال و یک گروه از کودکان loitering نزدیکی با هیچ چیز.

او نمی توانست لرزش تصویر از ذهن خود را و آن را تبدیل به نیروی محرکه برای او در بر داشت یک بعد از مدرسه سازمان Hoops و مشق شب.

مانند بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر Hoops و تکالیف فعالیت های عمدتا معلق شده است به دلیل شیوع کروناویروس. اما در یک بعد از ظهر چهارشنبه در اوایل سال, 10 کودکان در زمینه به سازمان ادیان تراس مرکز در بر داشت و کرسی های خود را در اطراف یک جدول. مشق شب آمد از کوله پشتی. جدول به سرعت تبدیل شد چندپاره و فاقد تأثیرگذاری توده ای از کتاب و مداد رنگی و برگه. هوا پر شده بود با خنده و سوال کنجکاو.

Keila, کوپید, مادر 11 ساله Crisaly کوپید زندگی نزدیک به ادیان تراس مرکز تا حد زیادی اسپانیایی زبان جامعه است. “انگلیسی من خوب نیست,” او می گوید. اما او روشن در بیان قدردانی خود را برای Hoops و مشق شب: “[این] یک فضای امن برای دختر من وقتی که من دور من کلاس زبان انگلیسی.”

کارشناسی جرم است.

گیاه Chasan می تواند کاسته به بازنشستگی پس از گذراندن 18 سال تدریس ریاضی به دانش آموزان دبیرستانی و دیگری 30 سال بازسازی خانه. اما هشتاد ساله نمی تواند استراحت. او را دیدم یک نیاز در درآمد های محله ای در نزدیکی خانه اش در فرامینگهام و او می خواست به دیدار آن.

بنابراین آقای Chasan تاسیس پرتال تخصصی اولی و مشق یک بعد از مدرسه برنامه است که به ارائه فعالیت ها و تدریس خصوصی برای جوانان تا سن 14. از سال 2012 Hoops و تکالیف کمک کرده است بیش از 300 کودکانی که در غیر این صورت رفته اند خانه به خانه های خالی و یا خیابان ها پرسه می زدند تا پدر و مادر خود را خاموش کردم کار می کنند.

با تشکر از آقای Chasan و اختصاصی گروه از کارکنان و داوطلبان این کودکان به جای صرف کوشا بعد از ظهر صنایع دستی, بازی بسکتبال, آموزش ویولن و یوگا, باغبانی و جوابی نیامد و در جلب توجه یک ارتش کوچک از آموزگار.

“هدف ما این است برای کمک به این بچه ها شکستن چرخه فقر و زندان به یک کار خوب به موفقیت می گوید:” آقای Chasan.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

گیاه Chasan پخش در جنگل ورزشگاه با یک پسر از محله در فرامینگهام ماساچوست, مارس 12 سال 2020 است.

به عنوان کسی که راه اندازی یک سازمان جامعه می داند که این کار آسان نیست – اما این پاداش می تواند بزرگ.

“توسعه در بعد از مدرسه برنامه های بسیار آهسته است. آن را بسیار سخت به نگه داشتن برنامه در حال اجرا زمانی که نرخ بازپرداخت پایین هستند به خصوص برای برنامه های خدمت به خانواده های کم درآمد می گوید:” Ardith Wieworka مدیر عامل شرکت ماساچوست Afterschool همکاری یک گروه مدافع.

وجود دارد این است که تقاضای زیادی برای برنامه های مانند Hoops و مشق می گوید: خانم Wieworka. “برای هر کودکی که در [a] برنامه وجود دارد بیشتر کودکان و نوجوانان در ماساچوست که می خواهم به در یک برنامه اگر یکی موجود بود,” او می گوید.

این روزها در پرتال تخصصی اولی ها و تکالیف آن را کسب و کار به عنوان معمول ، به طور منظم بعد از مدرسه عملیات شده اند به حالت تعلیق در میان شیوع کروناویروس. اما آقای Chasan است که هنوز هم کار در پشت صحنه و این سازمان امیدوار است تا با ادامه گسترش برنامه های به زودی.

کتاب و مداد رنگی

قبل از وقوع آورده فعالیت به توقف در 3 p. m. در یک شنبه, 10 کودکان در زمینه به سازمان ادیان تراس مرکز در بر داشت و کرسی های خود را در اطراف یک جدول. مشق شب آمد از کوله پشتی. جدول به سرعت تبدیل شد چندپاره و فاقد تأثیرگذاری توده ای از کتاب و مداد رنگی و برگه. هوا پر شده بود با خنده و سوال کنجکاو.

روز داوطلب – یک زن و شوهر – گسترش برای کمک به کودکان با کار خود را اعم از اعداد به علم و یا شاید یک پروژه هنری.

چهارم گریدر Jadiel Febus که می خواهد به یک YouTuber زمانی که او رشد می کند می گوید: فعالیت های مورد علاقه خود را در مرکز بازی بسکتبال در حالی که صنف پنجم و مشتاق افسر پلیس مارتین گارسیا آواز می خواند ستایش بالا از مرتبا و ریاضی جدول.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

پرتال تخصصی اولی و تکالیف برنامه نیز ارائه فرصت ها برای کودکان برای ایجاد آثار هنری.

در یک نسبتا اخیر توسعه منطقه ای YMCA – نقشه کشی در ایالات متحده وزارت کشاورزی برنامه – همکاری با پرتال تخصصی اولی و مشق به ارائه متعادل suppers هر روز.

“ما یک دولت از هنر و آشپزخانه است که می تواند به تولید صدها و صدها نفر از وعده های غذایی. بنابراین ما می خواهم که قادر به تغذیه کودکان بعد از مدرسه و آموزش آنها را چگونه به [زندگی] مهارت های آنها نیاز می گوید:” مگی لینچ تغذیه مدیر در MetroWest YMCA.

پرتال تخصصی اولی و تکالیف نیز با همکاری Lovin’ قاشق غیر انتفاعی در منطقه بوستون اختصاص داده شده برای مواد غذایی نجات. به گفته آقای Chasan که سازمان را فعال کرده بعد از مدرسه برنامه به ادامه به ارائه وعده های غذایی برای اکثر خانواده های محروم در طول شیوع کروناویروس. برچسب کیسه های مواد غذایی در دسترس هستند برای خانواده ها به انتخاب کنید تا در درب از Hoops و تکالیف سایت.

آقای Chasan می گوید او نیز با MetroWest YMCA در سیستم بایگانی اطلاعات.

قدرت یک زمین بسکتبال

آقای Chasan شده است فرامینگهام اقامت برای 50 سال زندگی حدود 15 دقیقه به دور از این دو سایت که در آن برنامه برگزار می شود. اما آن را تا هشت سال پیش که او پا به یکی از شهرستان فقیرترین محله های, زمانی که او حلق آویز کردن کمپین پوستر برای یک دوست در حال اجرا برای دولت های محلی. او متوجه شده اجرا پایین بسکتبال و یک گروه از کودکان loitering نزدیکی با هیچ چیز.

او نمی توانست لرزش تصویر از ذهن خود را و آن را تبدیل به نیروی محرکه برای Hoops و مشق شب.

“شما می توانید باور من هرگز به این محله قبل از سال 2012 ؟” می پرسد آقای Chasan با خنده.

در عرض چند ماه او تن به تن ایده خود را در یک تاون هال جلسه با چند نفر دیگر و امن $81,000 در شهر بودجه برای شروع Hoops و مشق شب. از آن پس آقای Chasan است کاپیتان های دقیق و تلاش برای حفظ بودجه و گسترش برنامه.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

محله کودکان بازی بسکتبال که گیاه Chasan کمک برای ساخت برنامه بعد از مدرسه پرتال تخصصی اولی و مشق در فرامینگهام ماساچوست, مارس 12 سال 2020 است.

“او می رود و به همه افرادی که muckety-mucks در فرامینگهام و ممکن است بپرسید همه برای پول می گوید:” آنابل داد آقای Chasan دوست پس از دهه 1960 است. او تهدیدی رستوران ها و کسب و کار و مقامات شهرستان.

“او مانند یک مرد نشان می دهد می گوید:” خانم داد. او به برنامه “ماموریت خود را” persevering از طریق بسیاری از موانع است.

در آن طول می کشد $170,000 سالانه حدود 5,600 به ازای هر فرزند برای اجرای هر دو مراکز. مجموع ملاقات از طریق جمع آوری اعانه و کمک های مالی و همچنین از طریق کوپن از دولت است.

برای تحقق بخشیدن به یک زمین بازی در ادیان تراس مرکز در سال 2018 آقای Chasan کار با ریکی Finlay, یک عضو هیئت مدیره در آن زمان است. آنها به دست آورد و کمک به پرداخت هزینه برای تجهیزات, اما این کار برای ساخت زمین بازی آمد و در صفر هزینه.

“ما تا به حال … سیاستمداران اتحادیه نیروی کار نجاران. ما تا به حال از مدرسه superintendents. شما نام آن را فقط جامعه گرد هم آمدند می گوید:” آقای Finlay که برآورد میزان مشارکت نزدیک به 200 داوطلب.

پرتال تخصصی اولی و مشق شب است تشویق مردم از بخش های مختلف جامعه به داوطلب در طول پس از جلسات مدرسه زیرا آنها می توانند به کودکان “روزی شما ممکن است انجام این کار می گوید:” جودی غربی سازمان در تماس مشاور سلامت. “عشق ما را به نقش مدل در آمده است.”

سال گذشته پل Gildea معاون رئیس در فرامینگهام آتش گروه در مورد برنامه شنیده از کسی در محل کار. مدت کوتاهی پس از آن او در بازدید از پوسن مرکز دوم Hoops و تکالیف سایت. او از آن لذت می برد به طوری که او شروع به کار داوطلبانه هر پنج شنبه.

“بچه ها به نظر می رسد برای باز کردن … درخواست من برای شرکت در بازی ها و چیزهای,” او می گوید.

خانواده هایی که در این برنامه شرکت کنند زندگی در مجتمع های مسکونی واقع در نزدیکی دو سایت. بسیاری از استطاعت هزینه های حمل و نقل به دیگر پس از برنامه های مدرسه در فرامینگهام.

Darlene Jette پدر و مادر تنها است که در کنار درب زندگی می کند به پوسن مرکز. او فرستاده است او دو فرزند 7 ساله و 8 ساله پدر به Hoops و مشق شب از سال 2013. “من دوست دارم که چگونه آنها دست در با هنر و صنایع دستی می گوید:” خانم Jette.

این برنامه فراتر از کمک به کودکان. بسیاری از کارکنان دو زبانه هستند که آنها را قادر به خدمت تا حد زیادی اسپانیایی زبان جامعه که تحسین بیشتر از پورتوریکو و جمهوری دومینیکن است.

“انگلیسی من خوب نیست می گوید:” Keila, کوپید, یک پدر و مادر زندگی می کند که نزدیک به ادیان تراس مرکز. اما مادر از 11 سال Crisaly کوپید روشن است در بیان قدردانی خود را برای Hoops و مشق شب: “[این] یک فضای امن برای دختر من وقتی که من دور من کلاس زبان انگلیسی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>