هنگ کنگ معکوس: اما تایوان نشان می دهد که دموکراسی و جوامع ناسازگار نیستند

با چین جدید امنیت ملی قانون که به اثر هنگ کنگ روشن است که رژیم کنونی در پکن هیچ فضایی برای یک لیبرال دید. برای, در اجرای قانون جدید پکن نه تنها شکسته وعده خود اجازه می دهد هنگ کنگ یکی از بستگان درجه آزادی برای 50 سال پس از آن واگردانی به سرزمین اصلی در سال 1997 حزب کمونیست چین نیز نمایش داده می شود آن عدم انعطاف به اصلاحات سیاسی. کسانی که اصلاحات مورد نیاز در زمینه تغییر جامعه چین در طول چند دهه گذشته. در حال حاضر رئیس جمهور چین خواهد شد که هیچ یک از آن. به عنوان من قبل از نوشته او معتقد است که به منظور صرفه جویی در مشروعیت حزب کمونیست چین و تقویت آن قدرت بلامنازع در چین هر گونه بحث در مورد جایگزین و یا هر گونه تغییر در نقش این حزب نیاز به نقض. برای به گفته او این قطعا منجر به انشعاب در درون حزب و متعاقب آن مرگ.

هنگ کنگ با آن نسبتا لیبرال سیستم تحت “یک کشور و دو سیستم’ فرمول شده است anathema برای حزب کمونیست چین تحت Xi. به خصوص پس از بخش های زیادی از منطقه ویژه اداری به خیابان ها ریختند سال گذشته در اعتراض علیه لایحه استرداد لایحه به سرزمین اصلی است. کسانی که تظاهرات بود و در واقع خشونت تبدیل شد پس از ربوده توسط برخی از اراذل و اوباش. در واقع, وجود دارد, حمله پلیس هنگ کنگ و خسارت قابل توجهی به اموال عمومی. به عنوان من قبل از ذکر هنگ کنگ به معترضان طرح از دست داد زمانی که آنها را به خشونت است. آن را به پکن توجیهی برای دخالت. و دخالت آن با امنیت ملی قانون ممنوع است که اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. آن را نیز قادر می سازد پکن برای ایجاد یک امنیت دفتر و ارسال ماموران امنیتی به محل کار در شهرستان, در نتیجه به طور موثر به پایان هنگ کنگ استقلال نسبی.

اما پکن باید به رسمیت شناخته شده و مشروع ضربه پشت اعتراض در هنگ کنگ. هنگ کنگ یک 21st century اقتصاد گیر با انعطاف ناپذیر 20th century نظام سیاسی. بنابراین چیزی تا به حال به زمانی که حزب کمونیست چین تحت یازدهم می خواستم برای تقویت حزب-دولت و سیستم Hongkongers می خواستم به حرکت بیشتر در مسیر دموکراسی است. در به طور موثر به پایان هنگ کنگ استقلال یازدهم در تلاش است به می گویند که چین و چینی جامعه تنها می تواند اداره تحت حزب کمونیست-سیستم دولتی. اما که به سادگی درست نیست. تایوان و پر جنب و جوش دموکراسی از 23 میلیون نفر و به طور رسمی به نام جمهوری چین خرس شهادت به واقعی چینی دموکراسی است. و دولت فعلی تایوان افزایش یافته و با اين همه حمایت به Hongkongers رو به پکن قاطعانه جدید رویکرد است. در واقع تایوان به تازگی افتتاح تایوان-هنگ کنگ خدمات و مبادلات اتاق است که به ارائه یک توقف خدمات برای Hongkongers که مایل به مطالعه انجام کسب و کار و سرمایه گذاری و یا به دنبال پناهندگی در تایوان است. بنابراین به وضوح تایوان است طرح خود را به عنوان دموکراتیک نسخه از چین است. و در انجام این کار شاید از آن خواهد شد تحت فشار قرار دادن چین و حزب کمونیست چین به اصلاحات و ترکیب برخی از اجتماعی و اقتصادی تغییرات در حال وقوع در جامعه چینی در سرزمین اصلی.

حداقل تایوان می توانید شکستن اسطوره که چینی جامعه صرفا جمع و سوغات متمرکز سفارش بیش از هرج و مرج دموکراسی است. تایوان نشان می دهد که دموکراسی لزوما پر هرج و مرج. سیستم سیاسی آن بیشتر در افزایش اعتماد به نفس برای کنترل Covid-19 pandemic – آن را تا به حال فقط 449 موارد و هفت مرگ و میر. نشان می دهد که دموکراسی بسیار زیاد است ممکن است در جوامع است که بهترین راه برای اعمال فشار بر پکن و نیروی آن را به در نظر گرفتن اصلاحات سیاسی در سرزمین اصلی. تایوان در حال انجام یک کار خوب در این زمینه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>