هنگ کنگ اصلی هواپیمایی انتظار دارد که 1.3 میلیارد دلار از دست دادن

Cathay Pacific هواپیما در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در ماه ژوئن.

عکس: Roy لیو/مهر نیوز

هنگ کنگ گل سرسبد حامل Cathay Pacific Airways Ltd. CPCAY -3.29% گفت: این انتظار از دست دادن خالص در حدود 1.3 میلیارد دلار برای نیمه اول سال پس از Covid-19 محدودیت چکش کسب و کار خود را.

مثل بقیه از صنعت Cathay CATY 0.10% شده است سقوط به بحران coronavirus همه گیر است که مبتنی تقاضا برای سفر و درخواست رسمی محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شرکت هواپیمایی رونمایی در ماه گذشته یک بودجه بسته از بیش از 5 میلیارد دلار با انبوه ارائه شده توسط هنگ کنگ دولت برای کمک به سوار شدن از رکود اقتصادی است.

Cathay روز جمعه گفت که انتظار می رود از دست دادن حدود 9.9 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (US$1.28 میلیارد دلار) را شامل اختلال مسئول HK$2.4 میلیارد عمدتا مربوط به 16 هواپیما که بعید است برای “re-enter معنی دار خدمات اقتصادی” قبل از تابستان 2021.

در همان دوره در سال گذشته شرکت هواپیمایی گزارش داد سود خالص HK$1.3 میلیارد دلار است.

متوسط Cathay پرواز 900 مسافر در روز در ماه ژوئن. آن گفت که مکاتبه به کمتر از 1 درصد از مسافران آن را به انجام یک سال پیش. پست و حمل و نقل انجام شده توسط Cathay اقیانوس آرام و خواهر هواپیمایی Cathay اژدها کاهش یافت و 43% وزن در مقایسه با ژوئن 2019.

“چشم انداز بین المللی حمل و نقل هوایی باقی مانده فوق العاده نامشخص با مرز محدودیت ها و اقدامات قرنطینه هنوز در محل در سراسر جهان گفت:” رونالد لام Cathay ارشد مشتری و تجاری افسر. او گفت که در حالی که حمل و نقل مسافری شماره افزایش یافته است کمی به طور کلی “ما هنوز رتبهدهی نشده است به گونه قابل توجهی نشانه هایی از بهبود فوری.”

Cathay برنامه ای برای افزایش آن برنامه پرواز از 4 درصد از سطح نرمال در ماه ژوئن به اندازه 10 درصد در ماه اوت است.

منطقه ای رقیب خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود. SINGY -0.46% هشدار داد این هفته ضعیف مالی برای سه ماهه منتهی به ماه ژوئن. در ایالات متحده Delta Air Lines , Inc. دال -4.69% گزارش 5.7 میلیارد دلار سه ماهه از دست دادن این هفته و کمرنگ برنامه ای برای تابستان پرواز با موارد Covid-19 فزاینده در ایالات متحده آمریکا

Cathay سهام کاهش 1.3% در جمعه مصرف آن سال به روز کاهش به حدود 40 درصد است.

به طور جداگانه Swire Pacific Ltd. SWRAY -0.46% که دارای 45 درصد سهام در Cathay گفت: این گروه خود را financials خواهد بود برخورد با Cathay زیان. Swire Pacific انتظار دارد سهم خود را از دست دادن در مورد هنگ کنگ از 4.5 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2020 است.

نوشتن به P. R. Venkat در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net