هنگ Kongers ترس شدید قانون علامت ” قبل ” و “بعد از”

صبح روز چهارشنبه هنگ Kongers بیدار شد موضوع به امنیت ملی قانون صادره از پکن است. اما چند می دانستم که آنچه در آن است.

متن کامل قانون منتشر شد اواخر سه شنبه شب پس از خاک ارشد اجرایی را امضا کرده بود و اعلام آن است. این یک حرکت با دقت طراحی شده برای سرکوب ناآرامی و القای ترس تحلیلگران می گویند در این شهرستان از 7 میلیون نفر – یک شهر عادت کرده اند به مراتب بیشتر آزادی از شهروندان لذت ببرید در سرزمین اصلی چین است.

بیست و سه سال پیش هنگامی که بریتانیا دست هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین پکن توافق کردند که برای محافظت از این سرزمین آزادی و جزئی استقلال حداقل تا 2047. اما در قانون جدید به طور گسترده تعریف امنیت ملی جرایم گسترش پکن را کنترل مربوط به موارد و باز درب برای هنگ Kongers به سعی در سرزمین اصلی دادگاه – که همه منتقدان می گویند, را سرما و آزادی بیان.

هدف به گفته تحلیلگران این است که برای گسترش سیستم های کنترل استفاده می شود در سرزمین اصلی با تکیه به شدت در خودسانسوری. مردم مهار رفتار خود را بی اندازه چون آنها هرگز مطمئن شوید که در آن خط این است که آنها نمی تواند عبور.

“این امنیت ملی قانون به وضوح یک ضربه کشنده تخریب دیوار آتش بین دو سیستم می گوید:” پروفسور Kenneth چان سابق هنگ کنگ نماینده مجلس.

هنگ کنگ از ساکنان از خواب بیدار شد روز شنبه به یک استارک جدید واقعیت: دولت چین-دستگاه امنیتی آنها را در دسترس آسان زیر پکن سریع و مرموز اعمال در قلمرو گسترده امنیت ملی قانون است.

قانون جدید جلب تظاهرات توسط 27 کشور در سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در ژنو برای تضعیف آزادی و semiautonomous وضعیت مالی آسیا ، منتقدان می گویند آن را از بین می برد و حقوقی فایروال است که تا به حال ارائه برخی از حفاظت از حقوق اساسی علیه حکومت چین کمونیست ،

بالا-پایین تصویب این قانون در سه شنبه شب دور زدن هنگ کنگ قوه مقننه belies “یک کشور دو سیستم” فرمول که چین متعهد به حمایت 50 سال پس از به دست آوردن حاکمیت بر هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا در سال 1997.

“آن را نشانه پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند قبل از ایم” دموکراسی مبارز جاشوا وانگ. او و دیگر فعالان بلافاصله منحل سازمان های خود را در حالی که تعهد خود به ادامه مبارزه در ظرفیت شخصی.

با وجود افزایش خطرات معترضان به خیابان ها ریختند مخالفت با قانون روز چهارشنبه 23rd سالگرد هنگ کنگ تحویل از بریتانیا به چین است. پلیس ضد شورش بازداشت حدود 370 نفر از جمله 10 آنها مشکوک به شکستن قانون جدید – برای اولین بار از آنها به پلیس گفت: “یک مرد بود که برگزار شد در “هنگ کنگ استقلال” پرچم. پلیس مطرح پرچم بنفش هشدار معترضان آنها ممکن است نقض قانون تامین.

“زمان برای جمعی خود توهم … است می گوید:” آلوین چونگ کنگ Hong وکیل مدافع و مدرس دانشگاه در حال حاضر در دانشگاه نیویورک پیش بینی تعقیب در قانون جدید چند برجسته در هنگ کنگ آمار و ارقام. “ما دیده ایم که در پکن است که قادر و مایل در آب و هوای فعلی برای رم این قانون پایین همه گلو. من می خواهم تصور کنید آنها بعید به نشستن بر روی آن در حال حاضر است که آنها به دست آمده است.”

قانون به طور گسترده تعریف امنیت ملی جرایم – تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با خارجی “عناصر” – با حداکثر مجازات از زندگی در زندان است. اما آن را نیز باز می شود درب گسترده ای نه تنها برای هنگ کنگ شهروندان اما هر کسی به توقیف توسط چینی دولت-ماموران امنیتی فرستاده شده به سرزمین اصلی از محاکمه در دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست و زیر چین جنایی کد.

قانون اجازه می دهد تا چینی خارجه-مقامات امنیتی به کار مخفیانه از طریق یک جدید آژانس امنیت ملی (NSA) در هنگ کنگ است که می تواند به صلاحیت هر یک از موارد آن در نظر “پیچیده” “جدی” یا که شامل یک “اصلی” را انتخاب کنید.

ریسک بالا سردرگمی

یک شبه دلار هنگ کنگ از ساکنان مجبور به کالیبره کردن چگونه برای پاسخ به خطر پیگرد قانونی توسط مقامات چینی.

متن کامل قانون نکردن از هنگ Kongers تا زمانی که درست قبل از نیمه شب روز سه شنبه هنگامی که آن را منتشر شد که پس از هنگ کنگ اجرایی کری لام امضا و اعلام آن است.

پکن طراحی با دقت حرکت به سرکوب ناآرامی و القای ترس در شهرستان از 7 میلیون نفر در چین سواحل جنوبی می گویند هنگ کنگ تحلیلگران سیاسی.

قوم و خویش چونگ/AP

پلیس بازداشت یک معترض در راهپیمایی سالگرد هنگ کنگ تحویل از بریتانیا به چین در ژوئیه 1 سال 2020 در هنگ کنگ است. یک روز قبل از آن چین را به تصویب امنیت ملی قانون است که سرکوب اعتراضات در این سرزمین است.

“همه چیز را نگه داشته است در یک جعبه سیاه … در تاریکی … در این شوک و ترس مبارزه هنگ کنگ می گوید:” کنت چان دانشیار دولت در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه. “این حق است از هنگ کنگ مردم را به آماده شدن برای بدترین.”

پکن هدف تحلیلگران می گویند این است که به گسترش به هنگ کنگ همان روانی کنترل سیستم های طولانی استفاده می شود در سرزمین اصلی چین است که به شدت متکی به خود سانسوری. مردم مهار رفتار خود را بی اندازه چون آنها هرگز مطمئن شوید که در آن خط این است که آنها نمی تواند عبور.

“ابهام از قانون است که ترسناک ترین بخش می گوید:” هنگ کنگ فعال یخچال Kwong.

این نهاد در معرض خطر آزادی های مدنی مانند آزادی بیان و اعتراض فعالان می گویند. برای مثال ارسال در رسانه های اجتماعی مورد سازماندهی تظاهرات در هنگ کنگ می تواند به عنوان بازیگر تلاش برای سرنگونی دولت و پیگرد خانم Kwong می گوید.

دوگانه دولت خطر

از نظر هنگ کنگ استقلال “این امنیت ملی قانون به وضوح یک ضربه کشنده تخریب دیوار آتش بین دو سیستم می گوید:” پروفسور چان سابق هنگ کنگ نماینده مجلس.

در جای خود قانون ایجاد “دو دولت” در داخل هنگ کنگ با دو حقوقی آهنگ برای رسیدگی به پرونده های امنیت ملی جرایم است. پکن دارای حق برای گرفتن صلاحیت از موارد آن را به عنوان مناسب می داند.

“این است که تقریبا یک کتاب درسی به عنوان مثال از دو دولت می گوید:” آقای چونگ غیر ساکن وابسته پژوهشگر از دانشگاه نیویورک ایالات متحده-Asia قانون موسسه. “هر فرد مجرد است که در سمت چپ رحمت از دولت و اینکه آیا یا نه شما را دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار است به طور کامل وابسته به هوی و هوس [کمونیست چین] ،

هنگ کنگ اجرایی خانم لام می گوید: قانون تنها توان در “نادر” موارد و اعمال نخواهد شد عطف به ماسبق.

پکن به مدت طولانی به دنبال تشدید آن را نگه دارید بیش از هنگ کنگ و رهبری نا امید شده – اگر نه خجالت – باز سرپیچی از میلیون ها نفر از هنگ کنگ “هموطنان” کارشناسان می گویند.

چین رهبری آغاز شد خواستار تقویت امنیت ملی دستگاه در ماه اکتبر پس از ماه که در آن هنگ کنگ موفق به سرکوب توده طرفدار دموکراسی تظاهرات. قبلا تلاش های هنگ کنگ نمایندگان مجلس به تصویب امنیت ملی قانون به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی بودند خنثی محبوب اپوزیسیون.

تظاهرات توده فوران در ژوئن 2019 بیش از یک پیشنهاد استرداد قانون بعد خارج که اجازه داده اند برخی از مظنون جنایی در خاک می شود سعی در سرزمین اصلی است. میلیون ها نفر از شهروندان از همه سنین و طبقات جامعه از زندگی به خیابان ها ریختند مخالفت پکن فرسایش هنگ کنگ استقلال و تقاضای حق رای همگانی و پلیس پاسخگویی.

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اگر چه برخی از معترضان با پلیس و تخریب ایستگاه های مترو در ادارات دولتی و طرفدار پکن کسب و کار. پکن با برچسب تظاهرات شبیه به “تروریسم” و گفت: آنها تحریک توسط نیروهای خارجی و یا “دست سیاه و سفید.”

قانون جدید پژواک چنین اتهامات و به نظر می رسد مناسب برای مقابله با تظاهرات – برای مثال با برچسب زدن به تخریب وسایل نقلیه به عنوان “تروریسم” و آسیب رساندن به امکانات دولتی به عنوان “براندازی.” سیگنالینگ آشکار لرز متعدد حساب های رسانه های اجتماعی از فعالان رفتن در تاریکی است.

آتی در اینجا – و یا در جای دیگر?

در علاوه بر این به خفقان جنبش اعتراضی قانون ممکن است بهنگام برای جلوگیری از پیش بینی سود توسط هنگ کنگ طرفدار دموکراسی نامزدها در انتخابات پارلمانی ماه سپتامبر برنامه ریزی شده. در ماه نوامبر گذشته طرفدار دموکراسی نامزدها موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات شوراهای ولسوالی.

هر کسی به جرم نقض امنیت ملی است رد صلاحیت از برگزاری و یا در حال اجرا برای دفتر عمومی اجازه می دهد برای پاکسازی ممکن از دموکرات ها و localists از انتخاب بدن.

هنگ کنگ عمومی روسای دانشگاه ها ملزم به بیعت با امنیت ملی قانون پروفسور چان می گوید و برخی از محققان ترس و خودسانسوری در کلاس های درس و تحقیقات به زودی به دنبال.

هنگ کنگ خارجی کسب و کار جامعه و در عین حال نگرانی در مورد چگونه قانون به رهبری قلمرو قوه قضائیه مستقل و در مورد آن مجوز پنهانی نظارت و رهگیری ارتباطات است.

قانون می گوید امنیت ملی کشورمان در هنگ کنگ را نامشخص “اقدامات لازم برای تقویت” مدیریت خارجی سازمان های غیر دولتی و آژانس های خبری در این سرزمین است.

در ماه ژوئن بررسی های انجام شده توسط اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ (AmCham), 83 ٪ از پاسخ دهندگان گفته آنها “بسیار نگران و یا نسبتا نگران” توسط قریب الوقوع قانون است. نزدیک به نیمی ابراز بدبینی درباره هنگ کنگ میان مدت و بلند مدت چشم انداز. اما با منافع چین و روشن جایگزین محل گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه فوری برای ترک. در مورد 1300 ایالات متحده متعلق به شرکت ها و 100,000 آمریکایی مستقر در هنگ کنگ است.

به عنوان هنگ Kongers برخی از آنها به دنبال پناه در خارج از کشور. تایوان افتتاح دفتر جدید روز شنبه برای کمک به کسانی که در حال فرار از گزارش رویترز و بریتانیا قول داده است برای ایجاد یک مسیر به شهروندی برای بسیاری از هنگ Kongers.

اما برخی دیگر مانند استاد چان تصور “یک فصل جدید برای هنگ کنگ دموکراسی” در حال حاضر که اسطوره “یک کشور و دو نظام” شده است به طور کامل نشان داد. “هرگز تسلیم شدن به غیر قابل اجتناب از دیکتاتوری” او می گوید. “یک زندگی به عنوان انسان و در آغوش گرفتن عدم قطعیت است. بسیاری از مردم در هنگ کنگ ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>