توقیف فضای خرده فروشی برای اجاره در هنگ کنگ است. عکس: بیلی H. C. Kwok/مهر نیوز

هنگ کنگ اقتصاد قرارداد با 1.2 درصد در سال گذشته برآوردهای رسمی نشان داد که دوشنبه به عنوان تجارت جهانی تلاطم و ماه از antigovernment تظاهرات تحت فشار قرار دادند و شهر را به اول آن سالانه رکود اقتصادی از عمق بحران مالی جهانی در سال 2009.

اشغال هتل به شدت کاهش یافته است. رستوران ها در حال تلاش برای جذب مشتریان. همایش ها و جشن تعطیلات لغو شده است. دولت گفت: واقعی یا تورم تولید ناخالص داخلی کاهش 2.9% در سال بیش از سال در سه ماهه پایانی سال گذشته شتاب از 2.8% کاهش در سه ماهه قبل.

Coronavirus شیوع است که به کشته شدن بیش از 300 نفر در چین و آلوده حداقل 15 در هنگ کنگ است به احتمال زیاد به فشار اقتصادی بیشتر به عنوان شهر محدودیت هایی بیشتر بازدید کنندگان سرزمین اصلی از ورود و مردم محلی جلوگیری از بیرون رفتن.

“ما انتظار داریم که این بیماری را تا حد زیادی افزایش خطر ادامه انقباض اقتصادی در این سال” هنگ کنگ مالی, منشی, Paul Chan گفت: در یک پست وبلاگ در روز یکشنبه.

امتیاز شرکت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش داد و دلار هنگ کنگ رتبه اعتباری ماه گذشته سرزنش شکست دولت برای مقابله با ناآرامی های اجتماعی است. این حرکت به دنبال یک شبیه جمع و جور کردن توسط Fitch در رتبه چند ماه قبل است. S&P Global Inc. است در حال حاضر برگزار شد رتبه خود را ثابت آن را به عنوان جهان شهر چشم انداز.

“ادامه تظاهرات تبدیل شده اند کمتر شدید در سال جدید است. اما شیوع کروناویروس به نظر می رسد به عنوان یک جدید باد مخالف است که وزن در مصرف این سه ماهه” اقتصاد سرمایه گفت: در گزارش دوشنبه.

هنگ کنگ است که به شدت وابسته به سرزمین اصلی چین که در آن رشد تجارت میان تنش با آمریکا و چالش های داخلی از جمله شیوع کروناویروس.

بازدید کننده ورود یک bellwether شاخص اقتصادی برای منطقه به طور فزاینده مهم صنعت گردشگری شد پایین 51.5 درصد در ماه دسامبر از یک سال پیش از آن به 3.2 میلیون نفر آمار رسمی نشان می دهد. به صورت کامل در سال واردان بودند پایین 14.2% از سال 2018 تا حد زیادی رانده 14 درصد افت در میان سرزمین اصلی چین بازدید کنندگان, که حساب برای برخی از سه چهارم از هنگ کنگ ورودی گردشگران است.

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

شیوع ویروس است که به احتمال زیاد حتی بیشتر شدت یافت نشد ورود توریست حداقل در سه ماهه اول این سال به عنوان هنگ کنگ دولت طول می کشد اقدامات به نوار بازدید کنندگان سرزمین اصلی.

مصرف خصوصی یک جزء اصلی از این شهر اقتصاد, کاهش 3.0 درصد در سه ماهه چهارم دولت گفت. تظاهرات “باعث اختلال در مصرف مربوط به فعالیت ها و مرطوب ضریب اطمینان مصرف کننده” یک سخنگوی دولت روز دوشنبه گفت:.

چشم انداز 2020 به شدت بستگی به ایالات متحده و چین روابط تجاری تکامل از تظاهرات و چگونه بحران بهداشت و درمان در هنگ کنگ و آسیا, او گفت:.

نوشتن به Chuin-وی Yap در chuin-wei.yap@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو