پلیس هنگ کنگ بازداشت معترضان

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای مرکز دستگیر شده بود در روز شنبه.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

پلیس هنگ کنگ بازداشت 14 فعالان در شنبه بخشی از پاسخ به semiautonomous شهرستان دموکراسی در جنبش اعتراضی.

این دستگیری ها در آمد که در هنگ کنگ همچنان متصلب توسط coronavirus همه گیر و معترضان می گویند که آنها نمی خواهد بلافاصله به خیابان ها دوباره در اعتراض به آخرین اقدام پلیس—اگر آنها می گویند آنها به احتمال زیاد استفاده از این دستگیری به جوانی از سر گرفتن عمومی حرکت علیه پکن را درک تجاوز.

چین بالا در خاک در بیانیه ای گفت جمعه که آن را محدود هنگ کنگ محدودیت های قانونی علیه پکن را مداخله در امور محلی.

رسانه های سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای و بنیانگذار هنگ کنگ حزب دموکرات مارتین لی در میان 14 دستگیر عمدتا به اتهام پیوستن به غیر قانونی مجامع در سه نوبت جداگانه در سال گذشته, پلیس گفت:. دیگران دستگیر شامل قانونگذاران سابق.

مخالفت نمایندگان مجلس گفت: این دستگیری ها در نظر گرفته شده بودند به سکوت مخالفان است.

“هنگ کنگ دولت در تلاش است بسیار سخت به معرفی یک حکومت ترور و وحشت در هنگ کنگ گفت:” کلودیا Mo.

Pro-پکن قانونگذاران می گویند این اقدام پلیس نیست با انگیزه های سیاسی.

معترضان با انتقاد از بازداشت به عنوان آخرین نشانه ای از سخت تر تاکتیک های پلیس مستقر در هنگ کنگ مقامات به دنبال پایان دادن به نزدیک به یک سال از بحران در شهرستان ها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید در ماه فوریه است. شهروندان برای اولین بار به خیابان ها ریختند و در ماه ژوئن به مخالفت با یک پس-خارج استرداد لایحه. این جنبش از تکامل به گسترده تر تماس برای دموکراسی و برای پلیس به نام به حساب به اتهام خشونت. تظاهرات انبوه گاهی اوقات به پایان رسید در اعتراض blockading جاده ها و مبارزه با پلیس در طول ماه از ناآرامی.

Coronavirus شیوع کمک خرد کردن دموکراسی تظاهرات هنگ Kongers دوری گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. تظاهرات و اعتراضات بودند و در حال حاضر سیم پیچ را به عنوان فعالان reeled از خستگی و افزایش عظیمی در بازداشت.

هنوز هم بعید است که تظاهرکنندگان با احتیاط از احیای این ویروس را به خیابان ها دوباره در هفته های آینده در اعتراض به آخرین بازداشت. هنگ کنگ شده است گزارش تک رقمی موارد جدید عفونت های روزانه در این هفته به عنوان پاتوژن به نظر می رسد به عقب نشینی به صورت محلی.

“هنگ Kongers جمع آوری خواهد شد در خیابان ها دوباره در تابستان” فعال جاشوا وانگ گفت وال استریت ژورنال. در ضمن اعتراض سازمان به احتمال زیاد با استفاده از آخرین دستگیری به عنوان یک راه برای آماده شدن برای آینده گردهمایی گفت: از جمله ثبت نام بیشتر هنگ Kongers برای پیوستن به رشد جنبش کارگری در برابر دولت است.

پکن وعده هنگ کنگ یک “درجه بالایی از خودمختاری” برای 50 سال پس از به دست آوردن کنترل شهر از حکومت بریتانیا در سال 1997. این شهر mini-قانون اساسی, قانون اساسی, میله سرزمین اصلی دولت چین از دخالت در هنگ کنگ امور.

چین رابط دفتر هنگ کنگ بالای آن نماینده در این شهرستان گفت: در روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که پکن اجازه هنگ کنگ را به خود حکومت و “درجه بالایی از استقلال است و نه استقلال کامل.”

هنگ کنگ دولت تکرار موقعیت در بیانیه ای روز شنبه در تماس تلفنی با دفتر نظرات “مشروع از دیدگاه قانون اساسی” و “انطباق کامل” با “یک کشور دو سیستم” اساس هنگ کنگ نيمه استقلال.

مقامات اغلب سرزنش سخت هسته معترضان برای دامن زدن به خشونت. پلیس می گویند که تظاهر کنندگان اغلب ربودن صلح آمیز و قانونی رویدادهای عمومی و در نتیجه اولیه خود را خاموش.

نوشتن به Chuin-وی Yap در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>