هنگ کنگ می گذرد سرود قانون تیان آن من سالگرد

دلار هنگ کنگ

هنگ کنگ مقننه تصویب ستیز لایحه در روز پنج شنبه که باعث می شود آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

پنج شنبه رای همزمان با 31 سالگرد چین خونین سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من. قبل از مناظره شروع شد, طرفدار دموکراسی قانونگذاران ایستاده بود و در سکوت به مناسبت سالگرد قرار داده و نشانه هایی بر روی میز خود گفت: “فراموش نکنید که ژوئن 4, قلب از مردم نمی خواهد بمیرد.”

دموکراسی با تمام اما snuffed در سرزمین اصلی چین و تمرکز معطوف شده به طور فزاینده ای به هنگ کنگ که در آن مقامات ممنوع سالانه vigil که به یاد قربانیان سال 1989 كردم. هزاران نفر از مردم در هنگ کنگ به مبارزه طلبیده پلیس ممنوعیت پنج شنبه شب از طریق شکستن موانع برای برگزاری یک شمع افروزی.

پلیس با اشاره به نیاز اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس و سنگر پهن ویکتوریا پارک برای جلوگیری مردم از جمع آوری وجود دارد. پکن در نظر گرفتن یک سرکرده ماه پس از تظاهرات ضد دولتی سال گذشته در چه فعالان را به عنوان یک تسریع فرسایش در این شهر از حقوق و آزادیهای.

با وجود این پلیس ممنوعیت جمعیت ریخت و به ویکتوریا پارک به نور شمع و مشاهده یک دقیقه سکوت در 8:09 بعد از ظهر (8:09 a. m. EDT). بسیاری از شعار “دموکراسی اکنون”و “ایستادگی برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ است.”

“اگر ما نمی آمد امروز ما حتی نمی دانیم که اگر ما هنوز هم می تواند بیرون می آیند در سال آینده گفت: شرکت کنندگان سرنا چونگ.

در حالی که پلیس بازی ضبط هشدار دهنده مردم را از شرکت در های غیر مجاز جمع آوری آنها کمی برای متوقف کردن مردم از ورود به پارک.

هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی و جنبش های دموکراتیک چین که سازماندهی سالانه افروزی به نام مردم به نور شمع در 8 p. m. و برنامه ریزی برای livestream پوشش در وب سایت خود را.

“همه ما می دانیم دولت Hong کنگ و دولت چین واقعا نمی خواهید برای دیدن شمع و چراغ در ویکتوریا پارک گفت:” وو فراز Kaixi یک دانشجوی سابق رهبر بود که در شماره 2 در دولت ، پس از سرکوب میدان تیان آن من.

صدها و احتمالا هزاران نفر از مردم کشته شدند که تانک ها و سربازان نقل مکان کرد و در شب از ژوئن 3 و 4 سال 1989 به شکستن هفته دانشجو-رهبری تظاهرات که در حال گسترش به شهرهای دیگر دیده می شد به عنوان یک تهدید به حزب کمونیست قانون است.

“چین کمونیست ها می خواهند همه ما را فراموش کرده ام در مورد آنچه اتفاق افتاده است 31 سال پیش” آقای وو فراز گفت: AP در تایوان که در آن او در حال حاضر ساکن. “اما از آن است که دولت چین خود را یادآوری تمام جهان است که آنها همان دولت … انجام همان در هنگ کنگ است.”

این قانون تصویب شد و پس از دموکراسی مخالفت قانونگذاران سعی در اخلال در رای دادن. گذشت آن را با 41 نمایندگان مجلس با رای دادن به آن و تنها با یک رای مخالف. بسیاری از دموکراسی قانونگذاران تحریم رای گیری از اعتراض.

طرفدار دموکراسی اردوگاه می بیند سرود قانون به عنوان یک تخلف از آزادی بیان و بیشتر حقوق است که ساکنان نیمه مستقل شهرستان باید نسبت به سرزمین اصلی چین است.

طرفدار پکن اکثریت در مجلس گفت: قانون لازم است برای هنگ کنگ شهروندان برای نشان دادن مناسب و احترام به سرود.

کسانی که مجرم عمدا سوء استفاده از “ماه مارس از داوطلبان” به سه سال زندان و جریمه نقدی تا 50,000 دلار هنگ کنگ دلار ($6,450).

بحث بر سر قانونی بود و بعد به حالت تعلیق پس از طرفدار دموکراسی در مجلس تحصن کردند با انداختن یک قابلمه تند مایع در اتاق.

بالا بردن نشانه آن است که گفت: “مرگبار رژیم بدبو برای ده هزار سال” نماینده مجلس ری چان راه می رفت به جلو با گلدان پنهان در داخل یک فانوس کاغذی. زمانی که ماموران امنیتی سعی در متوقف کردن او کاهش یافته و فانوس و گلدان و خارج شد از این نشست است. یکی دیگر از نماینده مجلس که همراه او بود نیز خارج شده.

اتاق تخلیه شد و پلیس و آتش نشانی نامیده می شدند در بررسی این حادثه است.

هنگامی که جلسه دوباره از سر گرفته طرفدار دموکراسی در مجلس تد هوی دوباره پخش برخی از مایع در مقابل اتاق جلسه و همراهی کردن.

رئیس جمهور از هنگ کنگ قوه مقننه اندرو لئونگ به نام چنین رفتار غیر مسئولانه و کودکانه است. او قطع بحث به دلیل تعلیق و به نام برای رای دادن. منتقدان گفت: کوتاه شدن بحث اجازه این لایحه به تحت فشار قرار دادند از طریق.

“من نمی برش های کوتاه از جلسه من تحت فشار قرار دادند از طریق لایحه” آقای لئونگ گفت:, پس از آن. “من گفته اند که اعضای من برنامه ریزی شده 30 ساعت [به بحث لایحه] بنابراین ما فقط کار با توجه به برنامه.”

ستیز بحث بر سر این لایحه می آید پس از چین تشریفاتی نماینده مجلس ملی به طور رسمی تایید تصمیم هفته گذشته به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که می توانید ببینید چینی ماموران امنیتی نوشته شده در شهرستان.

امنیت ملی قانون است که با هدف مهار فعالیت های خرابکارانه با پکن هل دادن آن را پس از یک monthslong طرفدار دموکراسی جنبش اعتراضی در زمان شاهد درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان.

مخالفان سرود قانون و امنیت ملی قانون آنها را به عنوان نشانه ای از پکن محکم کردن کنترل بر قلمرو.

در حالی که کارشناسان هشدار داده اند که امنیت قانون می تواند مخاطره هنگ کنگ وضعیت به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای انجام کسب و کار حداقل دو بانک با آسیایی حضور دارند علنا حمایت تصمیم گیری.

HSBC گفت: در رسانه های اجتماعی چینی نوشته است که در آن “احترام و پشتیبانی از تمام قوانین است که ایجاد ثبات در هنگ کنگ نظم اجتماعی” در حالی که استاندارد چارترد گفت: آن ها معتقد بودند امنیت ملی قانون را “کمک به حفظ دراز مدت اقتصادی و ثبات اجتماعی از هنگ کنگ است.”

پکن شروع به هل دادن برای سرود قانون پس از هنگ کنگ طرفداران فوتبال jeered سرود ملی در مسابقات بین المللی در سال 2015.

به عنوان تظاهرات ضد دولتی فرا گرفته هنگ کنگ در سال گذشته هزاران نفر از طرفداران هو با صدای بلند و تبدیل پشت خود را هنگامی که سرود پخش شد در یک مسابقه مقدماتی جام جهانی مقابل ایران در ماه سپتامبر. فیفا بعد جریمه هنگ کنگ فدراسیون فوتبال بیش از این حادثه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo توییتی انتقاد از چین و هنگ کنگ برای ممنوعیت افروزی در اوایل این هفته قبل از ملاقات با یک گروه از میدان تیان آن من بازماندگان در وزارت امور خارجه.

لغو مراسم آمد در میان سفت پکن گرفتن بیش از هنگ کنگ. چین تشریفاتی مقننه در ماه گذشته به تصویب رسید تصمیم به تحمیل قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ دور زدن این شهرستان مقننه و تکان دهنده بسیاری از 7.5 میلیون نفر.

پلیس گفت که آنها ساخته شده غیرقانونی در این شهر Mongkok منطقه که در آن جمعیت زیادی نیز پیدا کردند. زمانی که چندین معترضان تلاش برای جلوگیری از یک جاده افسران با عجله به بازداشت آنها را با استفاده از اسپری فلفل و بالا بردن پرچم آبی برای هشدار دادن به آنها برای پراکنده کردن و یا آنها را با استفاده از نیروی غیر مجاز جمع آوری است. در توییتر آنها خواست مردم برای جمع آوری در گروه به دلیل coronavirus.

به عنوان مرسوم تبدیل شده است بسیاری از مخالفان قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی و ارتباطات خود را با جهان خارج قطع با توجه به گروه های حقوق.

پس از شب زنده داری به پایان رسید در ویکتوریا پارک گروه از معترضان در لباس سیاه و سفید انجام شده پرچم که گفت: “آزادسازی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” و همچنین “هنگ کنگ برای استقلال است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. کن Moritsugu از پکن AP videojournalists آلیس علم و کتی Tam در هنگ کنگ و Taijing وو در تایپه, تایوان, کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>