یک بیمار منتقل شده است توسط یک آمبولانس به بیماری های عفونی مرکز شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ است. بیمارستان اتحادیه می گوید آن است که با هدف به تعطیل حدود 5 درصد از بیمارستان نیروی انسانی در پنج روز اعتصاب. عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

هزاران نفر از هنگ کنگ بیمارستان کارگران رای به مطبوعات در آستانه پنج روز اعتصاب شروع دوشنبه, لگد زدن یک پیشنهاد توسط کارگران سازمان یافته به زور دولت به طور کامل تعطیل مرزهای خود را به سرزمین اصلی چین به عنوان موارد مرگبار coronavirus کنه تا در این سرزمین است.

این مرجع تساوی نظام سلامت به هشت ماه مبارزه سیاسی بین دولت و یک ائتلاف گسترده ای از مخالفان به عنوان پزشکی اتحادیه گسترش کمپین یک جنبش اعتراضی به نیروی گسترده تغییر سیاست از هنگ کنگ رهبر کری لام.

خانم لام در این مورد گفت: او فکر نمی کنم کامل مرز بسته شد “پاسخ مناسب” برای مبارزه با این بیماری همه گیر. او را قبول نمی کند یک دعوت نامه در روز یکشنبه برای دیدار با رهبران اتحادیه یک روز بعد از بیمارستان اقتدار کارکنان داد رای دادند 3,123-به-10 در مجمع عمومی به اجازه حمله به. این اتحادیه که تعداد 18,000 اعضای می گوید آن است که با هدف به تعطیل حدود 5 درصد از بیمارستان نیروی انسانی.

بیمارستان دولتی اجرایی تونی Ko پت-sing گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری که در این سازمان راه اندازی خواهد شد اضطراری هماهنگی مرکز در آماده سازی برای اعتصاب برنامه ریزی شده. او ابراز نگرانی کرد که سلامت سیستم تحت فشار از زمستان موارد آنفلوآنزا و همچنین شیوع ویروس.

خانم لام بسته شده است حدود نیمی از هنگ کنگ بازرسی مرزی از جمله کشتی و راه آهن با سرعت بالا خدمات از سرزمین اصلی گفت: “او را در نظر بگیرید بیشتر قرنطینه اقدامات است. هنوز هم یکی از مشاوران کابینه در یک مصاحبه رادیو عمومی در روز یکشنبه اشاره کرد بیشتر خاموش کردن اقدامات ممکن است آینده. هنگ کنگ دولتی مترو اپراتور در یکشنبه تعطیل Lo وو ایستگاه راه آهن اصلی عبور برای سرزمین اصلی بازدید کنندگان هر چند معلوم نیست که اگر اندازه گیری شد در پاسخ به این ویروس و یا نگرانی است که معترضان با هدف قرار دادن سایت.

هنگ کنگ اجرایی کری لام در این مورد گفت: او فکر نمی کنم کامل مرز بسته شد ‘پاسخ صحیح’ برای مبارزه با این بیماری همه گیر. عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما کاملا بر این باور نیست که هر به اصطلاح اقدامات می تواند موثر باشد بر اساس فرض اجازه بیشتر موارد مشکوک وارد هنگ کنگ از طریق سرزمین اصلی چین” بیمارستان کارگران داد در بیانیه ای گفت: شنبه خواستار اعتصاب در گذشته رفت و آمد مکرر.

خانم لام در این مورد گفت: در مجموع مرز خاموش شدن با چین است “تبعیض آمیز است.” دولت بسته شده است مدارس حداقل تا ماه آینده بسته امکانات عمومی و کاهش خدمات پستی. آن است که مشاوره ساکنان به دور ماندن از اماکن عمومی که منجر به grousing در رسانه های اجتماعی از شهروندان که احساس تحت بازداشت خانگی به عنوان چینی بازدید کنندگان هنوز هم بریزد ،

دولت در اعتراض به این اتحادیه به اعتصاب و گفته است که با بررسی بیشتر اقدامات برای تشدید کنترل مرز.

سنگاپور در روز جمعه شد اولین بار در جنوب شرقی آسیا کشور به نوار اتباع خارجی که در چین در 14 روز گذشته. آمریکا و استرالیا, نیوزیلند, مغولستان و کره شمالی گرفته اند مراحل مشابه.

مانند هنگ کنگ ماکائو به طور مشابه semiautonomous چینی خاک این کشور اخراج کرده است سرزمین اصلی بازدید کنندگان نقطه از هوبئی چین ترین ویروس مبتلا استان; نصف ترافیک هوایی و کاهش می یابد تور ورود اتوبوس از کشور چین; و معلق خدمات کشتی در هنگ کنگ.

هنگ کنگ ثبت آن 14th تایید عفونت اواخر روز شنبه از دو هفته پیش.

“ما در حال آگاه از محدودیت منابع و کمبود نیروی انسانی در بهداشت عمومی, مراقبت از” یک گروه از صدها nonstriking کارکنان پزشکی گفت: در یک طومار حمایت از مرز بسته شدن روز جمعه. “با توجه به این ویروس به سرعت در حال گسترش است ما احساس خطر در بی میلی از هنگ کنگ دولت به معنی اقدام برای کنترل قریبالوقوع.”

18000-عضو اتحادیه گفت: این برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه اقدام به تشکیل یک اعتصاب در برخی از عروق کرونر خدمات به دنبال تشدید از شنبه. اتحاد در گفت و گو با برخی از 9,000 امضا در درخواست حمایت برای پیوستن به این اعتصاب هر چند مردم در انتخابات در روز رای گیری نشان داده و تنها در حدود یک سوم از این.

هنگ کنگ عمومی پزشکان انجمن گفت آن پشتیبانی پاسگاه shutdown به بنیادی این بیماری همه گیر.

دیگر اتحادیه های کارگری از جمله مترو اپراتورهای صنعت حمل و نقل هوایی و پستی کارگران نیز نشانه حمایت از بیمارستان اعتصاب.

این Cathay Pacific Airways اتحادیه خدمه پرواز پس از جمعه شروع رسیدن به اعضای آن برای ارزیابی یک حرکت به اصرار دولت در مجموع مرز خاموش شدن است. این اتحادیه در بیانیه ای گفت می خواهد Cathay Pacific Airways Ltd. هنگ کنگ گل سرسبد حامل به تعلیق تمام چین پرواز.

“ما آگاه هستند از خدمه نگرانی” Cathay گفت: در یک ایمیل پاسخ یکشنبه. “ما شده اند و ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط نزدیک با خدمه ما.”

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de