هنگ کنگ پذیرای حق و حقوق خود را – برای بقیه از ما

برای بیش از دو دهه پکن درمان از هنگ کنگ بوده است bellwether که چگونه آن را درمان بقیه جهان است. در روز شنبه که پیش بینی می شد واضح تر پس از دستگیری 15 برجسته فعالان برای دموکراسی است.

جای تعجب نیست که بسیاری از فعالان استقبال خود بازداشت. اتهامات مربوط به نقش آنها در تظاهرات توده ای در سال گذشته در دفاع از حاکمیت قانون و در برابر چین را به تلاش برای محدود کردن این حقوق در این مستعمره سابق بریتانیا.

“زمانی که حاکمیت قانون است که در یک بحران ما باید راه رفتن و یا مبارزه ؟” گفت: یکی از فعالان مارگارت Ng دیرین مدافع سابق قانونگذار بعد از اینکه با قید وثیقه آزاد شد.

یکی دیگر از کسانی که دستگیر مارتین لی که در نظر گرفته شده است “پدر” از جنبش دموکراسی خواهی بود خوشحالم که او می تواند در حال حاضر پیوستن به بیش از 7000 نفر جوان در حال حاضر بازداشت شده در ارتباط با تظاهرات. در یک نقطه در سال گذشته تظاهرات شامل حدود یک سوم از هنگ کنگ 7 میلیون نفر است.

به عنوان او وارد ایستگاه پلیس در شنبه خانم Ng دیده می شد حمل یک کتاب است که توضیح می دهد چگونه حزب کمونیست چین با احترام قانون عمدتا به عنوان ابزاری برای گسترش قدرت خود در دیگر نقاط جهان نه به عنوان یک جهانی حق است. این multiauthored کتاب “چین امنیت ملی: خطر انداختن هنگ کنگ حاکمیت قانون ؟” همچنین باعث می شود یک مورد است که توانایی semiautonomous خاک به حفظ آن حقوق اساسی “مسائل … به همه ما” در سراسر جهان است.

بیشتر هنگ Kongers ترجیح می دهند به نام چینی و در آغوش خود حکومت و شفافیت خود را از سیستم فعلی از جمله یک قوه قضائیه مستقل. هنگ کنگ هنوز هم در رتبه بالا در یک شاخص جهانی از حکومت قانون است. پس از اعتراضات فروکش کرده و با تهدید از coronavirus طرفدار دموکراسی رهبران تهیه شده است برای تجدید آنها در ماه جولای. علاوه بر این, آنها امید را به نفع خود بسیاری از کرسی ها در ماه سپتامبر انتخابات مجلس. هر دو از این تحولات ممکن است حساب کاربری برای زمان دستگیری.

این رهبران همچنین تغییر تاکتیک های خود را با درخواست از مردم برای حمایت از کسب و کار که به نفع دموکراسی و جلوگیری از کسانی که نمی کنند. بسیار از چین فشار در هنگ کنگ است که از طریق کسب و کار جامعه که به شدت متکی بر روابط به سرزمین اصلی است.

چینی رهبر چین اغلب به یاد کشور خود را که قانون در واقع به معنی “قانون حاکم توسط حزب کمونیست.” به عنوان او تلاش می کند برای صادرات این مدل از حکومت به کشورهای دیگر همراه با خود جارو مفهوم چین امنیت ملی او شروع به دریافت پوش بک در بسیاری از مکان ها. اما هیچ کدام بیشتر از در هنگ کنگ است. این دستگیری ها در مارس 18 پله بل در این bellwether خاک. آن است که یک صدا شنیده می شود در سراسر جهان.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de