هنگ کنگ اتهام با قتل گره خورده به تظاهرات

هنگ کنگ اجرایی کری لام بحث کابینه مختلط در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

هنگ کنگ–پلیس به اتهام دو نوجوان پسر با قتل زن 70 ساله بود که ضربه سر توسط یک آجر پرتاب در یکی از antigovernment تظاهرات خیابانی را لرزاند که این شهرستان در سال گذشته جدی ترین جنایی کیفرخواست به ارمغان آورد بیش از ناآرامی ها تا کنون.

متهم در سنین 16 و 17 نیز به اتهام شورش و “زخمی با قصد” در رابطه با مرگ از خیابان تمیز کننده لو جینان در Nov 13. آقای لو زده بود از آجر در طول ناهار خود را به عنوان طرفدار دموکراسی معترضان با حامیان دولت در منطقه شمال Sheung شویی. او یک روز پس از این حادثه پلیس گفت:.

در مجموع شش نفر دستگیر شدند در ارتباط با مرگ آقای لو, پلیس گفت:. تمام شش شد و در سن 18 یا زیر و شد دانش آموزان و یا بیکار. چهار جفت متهم به قتل در دادگاه ظاهر شد و شد remanded در بازداشت تا ژوئن 1. وکلای این دو پسر نمی تواند نظر رسیده است.

بازداشت بیش از 7600 نفر در درگیری های monthslong antigovernment اعتراضات را برانگیخت در ماه ژوئن گذشته با یک پیشنهاد استرداد لایحه که اجازه داده اند جنایی مظنون به تلاش در سرزمین اصلی چین است که کمتر در سطح بین المللی مورد اعتماد نظام حقوقی. اگر چه در هنگ کنگ رهبر, مدیر اجرایی, کری لام بعد از انصراف این لایحه دهها هزار نفر همچنان به طور منظم به خیابان ها اغلب با خشونت برخورد با پلیس و ياوه هنگ کنگ به بزرگترین بحران سیاسی پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

طرفدار دموکراسی حامیان اعتراض به دستگیری چند تن از خود را هفته گذشته در هنگ کنگ است.

عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

تظاهرات خیابانی پژمرده اند از شیوع کروناویروس در ماه ژانویه به عنوان دولت, ممنوعیت بیش از چهار تجمع مردم برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. تنها حدود 1000 موارد ثبت شده در این شهرستان از 7.5 میلیون نفر است. پلیس اما همچنان به از بین بردن مردم درگیر در تظاهرات, ساخت تعدادی از مشخصات بالا برای دستگیری در هفته های اخیر.

“ما احساس می کنید مضطرب است که بسیاری از افراد جوان مرتکب جنایات” سرپرست ارشد چان قلع-چو گفت: در روز شنبه رسانه های توجیهی. “ما به شدت محکوم انواع جرایم خشونت آمیز به خصوص کسانی که به حمایت از مردم و تحریک آنها است.”

مربوط تصویری

پس از شش ماه از اعتراضات—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

به اتهام قتل آمد و در همان روز که خانم لام پرده برداری جدید خود ترکیب کابینه پس از یکی از بزرگترین shuffles در طول دوره تصدی خود را به عنوان چینی semiautonomous شهرستان مبارزه با رکود اقتصادی برانگیخته توسط تظاهرات و در حال حاضر طولانی مدت با تاثیر از کاهش, کسب و کار, هزینه و گردشگری ناشی از کوروناویروس.

خانم لام رد مخالفان ادعا می کند که او را تکان داد تا دولت تحت فشار از پکن گفت: تغییرات طراحی شده بودند برای کمک به این شهرستان آن را به عنوان به دنبال بهبود یافتن از اثرات coronavirus و همچنین بحران سیاسی.

کسانی که ترویج شامل مهاجرت رسمی که منصوب به رهبری دفتر مسئول اجرای هنگ کنگ miniconstitution انتخابات و سرزمین اصلی امور. مقامات مسئول حقوقی و مسائل امنیتی که تا به حال تحت فشار قرار دادند بد بخت استرداد لایحه حفظ موقعیت خود.

زدن که خانم لام گفت: رسما تایید شده توسط دولت چین در شورای آمد و پس از های اخیر بحث بر نقش دو نهاد در شهرستان است که گزارش به طور مستقیم به پکن.

نوشتن به Joyu وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>