Honeywell کارگران ساخت ماسک صورت در شیکاگو در ماه مه.

عکس: تام برنر/ایسنا

Honeywell International , Inc.’s HON -2.80% فروش سه ماهه کاهش یافت و 19 درصد به عنوان Covid-19 آسیب به آن بزرگ هوافضا کسب و کار جبران افزایش تقاضا برای کنگلومرا را N95 ماسک صورت و دیگر دنده محافظ.

درآمد حاصل از سقوط در همه Honeywell بخش در طول سه ماهه دوم با هوافضا بزرگترین کسب و کار با درآمد منجر راه با یک قطره از 28% از یک سال پیش. شارلوت, N. C., شرکت روز جمعه گفت این انتظار بهبود در سه ماهه سوم و مجموع فروش خود را به سقوط بیش از 15 درصد در دوره جاری.

“این سه ماهه دوم یکی از چالش برانگیز ترین محله های Honeywell تا کنون با آن روبرو” رئیس اجرایی داریوش Adamczyk گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “گسترده پیامدهای Covid-19 همه گیر و نفت و نوسانات قیمت را تحت تاثیر قرار بسیاری از کسب و کار ما و پایان بازار.”

شرکت های هواپیمایی باید مبتنی صدها هواپیما و لغو هزاران پرواز در میان جهانی از رکود در سفر هوایی از مارس. این هفته American Airlines Group , Inc. و Southwest Airlines Co. گفت: آنها معتدل انتظارات برای یک سفر بهبودی به عنوان موج همه گیر در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

Honeywell باعث می شود طیف وسیعی از سیستمهای هوافضا و فناوري از برق سیستم های قدرت به موتور کنترل, که به Boeing Co. و ایرباس SE جت. فروش در شرکت تجاری aftermarket هوافضا کسب و کار کاهش یافت و 54 درصد در ماه ژوئن سه ماهه نکنه با تدبیر و ساعت پرواز. این شرکت پروژه های هوافضا فروش را رها بیش از 25 درصد در سه ماهه سوم.

آقای Adamczyk گفت که کسب و کار را دیدم پایین در آخرین سه ماهه است و او می بیند بهبود تدریجی در بقیه سال 2020 و به 2021. “ما قصد داریم به ادامه بهبود را ببینید,” او گفت:, و اضافه کرد که “خیلی بیشتر بهبود چشمگیر” خواهد رسید که یک واکسن جدید کروناویروس در دسترس می شود.

“ما خوش بین است که قطعا وجود دارد برای رفتن به یک راه حل های پزشکی در نیمه اول سال آینده خواهد شد بدیهی است که تحریک یک سطح بیشتری از سفر هوایی,” او گفت:. او انتظار ندارد هوافضا کسب و کار برگشت 2019 سطوح تا 2022 در اولین.

Honeywell یکی از تولید کنندگان N95 ماسک تنفسی شده اند که در استفاده گسترده در این بیماری همه گیر. فروش در شرکت Honeywell ایمنی و بهره وری بخش خاموش بودند با 0.7% کاهش به $1.54 میلیارد دلار که تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی افزایش یافت اما حجم فروش در سنجش و اینترنت از چیزهایی محصولات کاهش یافت و این شرکت اعلام کرد.

تنفسی ماسک هنوز هم در کمبود به عنوان دولت ها در سراسر جهان در حال تقویت خود عرضه داخلی خطوط و برخی از بیمارستان ها و خانه های سالمندان هستند درخواست کارگران برای استفاده از ماسک خود را به صورت تمام شیفت و یا حتی یک هفته به عنوان آنها در مدیریت منابع محدود. Honeywell است که با اضافه کردن یک خط در اسکاتلند پس از انگلستان توافق برای خرید 70 میلیون ماسک بیش از 18 ماه در بالای دو امکانات جدید در آمریکا

به طور کلی Honeywell ثبت شده در سه ماهه درآمد خالص از $1.08 میلیارد دلار کاهش 40% از یک سال پیش. درآمد $بود 7.48 میلیارد دلار در مقایسه با $9.24 میلیارد سال پیش.

این شرکت گفت: این ذخیره 500 میلیون دلار در طول سه ماهه ساخت نیمه اول هزینه کاهش مجموع $750 میلیون. آن انتظار دارد که کل هزینه کاهش برای سال 2020 از $1.4 میلیارد دلار به 1.6 میلیارد دلار می بیند و کاهش مداوم در 2021.

این شرکت با برداشت کامل آن در سال ارشاد با اشاره به تحول طبیعت از این بیماری همه گیر و اثرات آن در آن زنجیره تامین و بازار است.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سنگ صنعت حمل و نقل هوایی دو غول صنعت در حال مبارزه برای حفاظت از میراث است. وال استریت ژورنال را Jaden Urbi توضیح می دهد که چه بوئینگ و ایرباس انجام می دهند برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای – و چگونه آن را می تواند تغییر شکل آینده حمل و نقل هوایی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

نوشتن به توماس Gryta در thomas.gryta@wsj.com و دیو سباستین در dave.sebastian@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو