انسانهای هوشمند. نه همگن

اصطلاح Homo Sapien به معنی “مرد دانا” در لاتین زبان که از ما قرض آن است. این همچنین به معنای انسان است. و همگن نیز ترکیبی از دو کلمه به معنی “از همان نوع/نژاد” در یونانی زبان است که به ما این مدت است.

برای یک گونه است که اعلام کرده است به جهان از آن ساخته شده است تا از باهوش ترین موجودات زنده انسان ها اغلب خود مخرب است. گاهی اوقات به طور تصادفی گاهی اوقات با طراحی. دومی باید تحت هر شرایطی غیر قابل قبول به دانا است.

در عین حال گذشت هر سال پیدا کنم که ما در حال حرکت بیشتر به سمت تبدیل شدن به تقسیم و unaccepting — با هیچ جایی برای کسانی که مثل ما حتی اگر آنها انسان هستند و کمتر به سمت تبدیل شدن به حکیم یا معقول.

فقط نگاهی به حال و روز هند: تقسیم خشونت بی دلیل و من فکر می کنم اصلاح ناپذیر.

بسیاری از ما در این به طور فزاینده ای تقسیم جامعه — مادر, پدر, خواهر, برادر, همسر, کودکان; بانک, پلیس, دکتر, حمایت از, معلم و سرباز — مارس هم مانند دریا پستانداران انجام منطبق با چیزهایی که نمی کند چرا که آن را مناسب با ما به صورت جداگانه اما اغلب تنها به دلیل آن افزایش یافته است در داخل سیستم ما از سنت است.

این یک واقعیت است که ما بر دوش مدیکر اجاره پاکسازی حق عضویت در ارائه فروشگاه ها جمع آوری پول برای پاک کردن وام های پنهان از وام دهندگان پول پرستاری رذیلت و من درک می کنم چرا و چگونه ممکن است ما به نوبه خود نابینا و ناشنوا به مشکلات اطراف ما در زمانی که حتی ما را تحت تاثیر قرار شخصا.

اما هر وقت ما این کار ما را از “جامعه” که به عنوان انسانهای هوشمندما غرور خودمان را در داشتن مجزا ایجاد می شود متمایز از دیگر پایین تر از حیوانات در خطر است.

در حالی که شهروندان انسانی قربانیان روزانه ما واقعیت ارائه همسایه غریبه و همنوعان بیگانه ما باید زمانی را برای شناسایی کسانی که طراحی ما جمعی نابودی است. آنها باید متوقف شود. امروز و فردا و برای تمام روز می آیند.

جهان ساخته نشده است مسیحا به راهنمایی یا آواتار (برداشت) با قدرت به نجات ما از شر است. همان مادر, دکتر, سرباز و مدافع باید تبدیل به مسیحا و جدیدتر آواتار.

ما باید به کودکانمان بیاموزیم که افراد متفاوت هستند. ما باید آموزش آنها را به احترام به این تنوع است. ما باید محکوم مصائبی که صحبت می کنند به تقسیم جامعه ما و پرتاب کردن هر ایدئولوژی و الهیات است که به دنبال رسم خطوط بین ما.

آن است که تا سال 2020 ما باید متمرکز که در آن ما خواهد بود, جمعی, 2021, 2030, 3030 و مبارزه نیست بیش از آنچه کسی را در 1547 یا 2002. ما نباید اجازه دهید ما کشور سوزاند و نابود شوند چون ما نمی خوردن همان غذا صحبت می کنند همان زبان یا پوشیدن همان لباس. این تفاوت را باید جشن گرفت ،

ما باید تبدیل به Homo Sapien و نابود کردن هر کسی در خارج وجود دارد در تلاش برای تبدیل شدن به همگن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im