Homeo-هراسی? چه کسی ؟ من ؟ Nevvah! من عاشق آن کمی قرص و هومیوپاتها حتی بیشتر 😜

مقدار مصرف: سه pillorying هر دو ساعت. و هیچ قهوه و یا کاهش قدرت فعلی خشم هند هومیوپاتها. آرنیکا/ Pulsatilla Ko Gussa Kyon Aata? سپتیک تمرکز سوال هیچ 31 اخیر هندی ملی تاریخ علوم المپیاد. آن را سر در گم هانمن را بسیار مورد احترام و انضباط یک “شبه علم’. برای استفاده از امروز, کپسول از خشم: “چگونه جرات شما؟!’

با خوشحالی می پذیریم خواهد من اضافه فریاد زدن و چمباتمه زدن به اعتراض; تاریخ هومیوپاتها در pelting که کاغذ-ستر با همه چیز را در خود pharmory – از Arsenium آلبوم به Zincum metallicum. چرا من حتی فراموش خشم-سوخت Kali-phos رقص بیش از این المپیاد را سوال بدن.

به طور جدی هومیوپاتی محافظت بچه ها من از همه که آلودگی و همخونی می تواند آنها را پرتاب. این همیشه مرا نجات بیش از حد از محرک آلرژی و یا مشقت و عذاب. دیورتیکولیت می توانست X-اد من اگر آن را به حال شده است برای Y و زهرا یاسمین من هومیوپات و زوبین من, یوگا, معلم, موفق آن را برای 15 سال تا یک ضایعه مجبور به عمل جراحی است. بارها بار آن معجزه دوز کار می کرد یک شبه بنابراین نادیده گرفت که با موهای زائد, balderdash در مورد هومیوپاتی ‘گرفتن سنین’ یا ‘تنها برای موارد مزمن’.

یاسمین شيرين, Parinaz Drs Ghosh و بانرجی به طرز عجیبی همه هومیوپاتها شده اند پارسی یا فارسی. به این دلیل است که من زندگی می کردند بیشتر در بمبئی و کلکته? یا شاید به این خاطر که این جوامع نگه داشتن رکورد جهانی در مالیخولیا. من Hahnemenn بودند بیشتر گریز از مرکز از Hahnewomenn.

Dr Ghosh بود پر از سوراخ در یک گرد و خاکی درمانگاه; Dr بانرجی ریاست وسيع مسطح در Kyd کاخ. هر چه من بیماری Dr G تا به حال یک علت و یک اثر: تخم مرغ و ‘دانشجو’ بود. در عین حال با وجود ظاهری هیچ ارتباطی بین من سینوزیت و این دو قرص خود را انجام ترفند.

شما تا به حال به سه ماه صبر کنید برای یک قرار ملاقات با دکتر, B و چهار ساعت در اتاق انتظار. او حضور نداشتند به بیماران به صورت جداگانه; او برگزار شد durbar. دستیار او خواهد holler از یک دسته از نامها و ما می مختلط در reverentially. هیچ کس به نظر می رسید خجالت برای توصیف سیار قسمتهای داخلی در مقابل یک نیم دایره از غریبه ها. به جای آن بیشتر گرم به اسیر مخاطبان reveling در تعداد همه شب اخراج از انتهای. آنها نمی توانید ایستاده اند اما حتی موارد نا امید کننده رو درمان می شود.

***

الک هوشمند گفت: “در مارس 8, سلام Shaheens. این بار سکوت است که در معاونت زنان پیدا کردن یک صدا.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de