“وجود دارد هیچ ناوچه مانند یک کتاب” نوشته امیلی دیکنسون بود که قبل از فیلم اختراع شد. فیلم های حمل و نقل می تواند به شما فقط در مورد هر نقطه و این روزها بیشتر از همیشه از همه ما طلب یک بندر امن. من نمی توانم فکر می کنم از بسیاری از راه های بهتر برای تقویت روحیه از تماشای فوق العاده فیلم که ما را بیش از همه احساس خوب. من همه چیز لگد کردن با سه تا از مورد علاقه های شما همه به آسانی در دسترس برای صفحه اصلی مشاهده در آنچه که من امیدوارم که تبدیل خواهد شد به طور مداوم ستون از بیماری همه گیر کننده-رویه.

“Some Like It Hot”

بیایید شروع با “Some Like It Hot” کلاسیک 1959 بیلی وایلدر, کمدی, شرکت نوشته شده با همکار مکرر خود I. A. L. Diamond بازیگران و Tony Curtis and Jack Lemmon در بالا کمدی فرم. آنها بازی جو و جری کم-اجاره شیکاگو موسیقی جاز که شاهد یک دنیای جنایتکاران در ضربات پنالتی و از ترس اراذل و اوباش تلافی فرار, در, کشیدن, به میامی با یک گروه دختر. جنسيت ابهامات وجود دارد. “دافنه” (Lemmon) با وجود او rebuffs است wooed توسط میلیونر playboy Osgood فیلدینگ سوم (بزرگ Joe E. Brown با خود مایل گسترده لبخند). “ژوزفین” (کورتیس) اتخاذ دوم با لباس مبدل به عنوان “تازه وارد” پوسته نفت حاصل می افتد برای مرلین مونرو را شکر کین Kowalczyk گروه خواننده و نوع الت موسیقی شبیه گیتار بازیکن. طرح غلیظ زمانی که رئیس اوباش که مهندسی شیکاگو کشتار جورج قایق را “Spats” کلمبو چک به همان میامی هتل برای یک دنیای جنایتکاران نشست.

اگر شما هرگز دیده می شود این فیلم قبل از اینکه من واقعا به شما غبطه می خورم. این یکی از جالب ترین فیلم تا کنون ساخته شده – شاید جالب ترین. و اگر شما آن را دیده ام بیش از ده بار به عنوان من مطمئن باقی می ماند آن را به عنوان خنده دار به عنوان آن بود ، این تا حدودی به دلیل دانستن آنچه در آینده ما می توانیم مزه بهترین لحظات زمانی که آنها می رسند در برنامه. به عنوان Junior کورتیس ورزشی توجه داشته باشید کامل کری گرانت لهجه. Lemmon, یکی از نادر بازیگران است که می تواند بازی بالا کمدی و درام جدی با اعتقاد راسخ برابر شده است هرگز بیشتر مبتلا به دوار سر تر در صحنه ای که او رقص تانگو با Osgood تا صبح. به زودی پس از او اعلام کرد به یک حیرت زده جو که او و Osgood مشغول هستند.

ایالات هنرمندان/IFTN/Newscom

استیو مارتین و داریل هانا ستاره در “روشنک” (1987).

مونرو نیز در رویایی کمدی اوج در اینجا. هر سردستهزنان خواننده اپرا مشکلات وایلدر ممکن است بنا به گزارش ها تا به حال کارگردانی مجموعه (که در واقع مشهور beachside هتل دل کورونادو در نزدیکی سن دیگو) هیچ چیز که نشان می دهد تا در فیلم است.

به عنوان از طریق چشم از جو و جری, “Some Like It Hot”, واقعا, پخش کردن راه هایی که در آن مردان می شود مات و مبهوت زنان چگونه آنها نگاه و صحبت کردن و حرکت می کند. این طرح به ویژه برای 1959 ممکن است risqué اما تن در سراسر heedlessly بی گناه است. و البته با استثنای احتمالی “کازابلانکا” به آن می بالد بهترین بسته شدن خط در تمام فیلم. من مقاومت در برابر – فقط به سختی – ضربه به آن دور. (Rated PG)

“Steamboat Bill Jr.”

اگر شما یا هر یک از فرزندان شما می دانید که هرگز تجربه بزرگ Buster Keaton وجود دارد هیچ جایی بهتر برای شروع از “Steamboat Bill Jr.,” 1928 فیلم او همکاری با کارگردانی چارلز Reisner. کیتون که علامت تجاری deadpan شد در واقع کاملا رسا – نگاه از نزدیک! – نقش citified کالج فارغ التحصیل پسر سخت به عنوان ناخن می سی سی پی steamboat صاحب (درشت ارنست Torrence). پدر disapproves پسر خود را foppish راه اما تاریخ ثابت می کند خود را بهتر در یک شخص گردباد طوفان ترتیب در پایان. ترین آن معروف عق زدن, شات بدون دو شیرین کاری شده نمای یک خانه در حال سقوط بیش از Keaton, فریم او در مستطیل را در یک پنجره. سعی نکنید این کار را در خانه یا هر جای دیگری. اگر این فیلم به شما می دهد دلچسب اشتها برای بیشتر Keaton, سعی کنید “به طور کلی” با “ناوبر” “شرلوک جونیور” و “هفت شانس.” همه شاهکارهای. (Unrated)

“روشنک”

این بازیگر که آموخته که بسیاری از کیتون در مورد کمدی فیزیکی بود و استیو مارتین. او در اوج خود است در فرد شپیسی 1987 “روشنک” در سوینین دو سیرانو دو برژراک به روز رسانی است که او نیز نوشت. او نقش C. D. عدل طولانی-بینی رییس آتش نشانی در واشنگتن خارج از فصل اسکی رفت و آمد مکرر که سنبه برای روشنک (داریل هانا) یک starry-eyed نجوم ، زمانی که این فیلم برای اولین بار منتشر شد نوشتم که آن را یکی از مهمترین elating عاشقانه کمدی تا کنون ساخته شده در این کشور است. من هنوز هم احساس می کنید که راه. آن را می سازد شما احساس نامعقول مبارک به عنوان اگر شما به تماشای رنگ های اضافه شده به یک غروب. (Rated PG)

من آرزو می کنم همه شما مبارک مشاهده.

این فیلم ها در دسترس هستند برای اجاره از آمازون نخست, ویدیو, یوتیوب و گوگل بازی. “Some Like It Hot” نیز پخش در Turner Classic Movies (TCM) شبکه در مارس 25 و ترک نخست در 31 مارس است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de