سینمای خانگی: برای انتقال فیلم در حالی که housebound سعی کنید هیچکاک

من اغلب خواسته شده است آنچه در فیلم من را انتخاب کنید به تماشای اگر من رشته در یک جزیره ی صحرایی. به تازگی این سوالات شده است بیشتر در مورد آنچه کلاسیک برای بررسی در حالی که housebound. در هر دو مورد آلفرد هیچکاک فیلم های بالای لیست من.

هر مدیر یک تعداد بیشتری از peerlessly سرگرم کننده است ؟ قبل از او حتی به هالیوود به “ربکا” او در حال حاضر متصلب توانمند بدن از کار در انگلستان نه تنها معروف پلیسی “The 39 Steps” و “بانو گم میشود” اما هم چنین کمتر شناخته شده سنگهای به عنوان “مامور مخفی” “خرابکاری” و “جوان و بی گناه است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“شمال غربی”

آن است که هیچکاک فیلم های هالیوودی که درخشش درخشان برای من و هیچ کدام بیشتر از سال 1959 را “North by Northwest.” آن را نهایی خیالبافانه سرگرمی به دلیل آن است غیر قابل مقایسه ای همه چیز: لرزش و نشت عاشقانه شوخ طبعی است. آن دیوانه-لحاف اشتباه-هویت طرح حسن نیت ارائه میدهد از فیلمنامه Ernest Lehman, ویژگی های, یکی از صحنه های کلاسیک پس از دیگری. و البته – من تقریبا فراموش کرده – این کری گرانت و اوا ماری سنت. در فرم بالا.

یک سال قبل از هیچکاک ساخته شده “سرگیجه” brooding شاهکار با بازی جیمز استوارت و کیم نواک که آن نیز خود را بیشتر شخصا احساس فیلم. برای فیلم بعدی خود به عنوان بازگو در این باید به عنوان خوانده شده سال 1967 کتاب “هیچکاک/Truffaut,” هیچکاک گفت: او می خواست به انجام کاری سرگرم کننده و با نشاط. اعطای نقش suave خیابان مدیسون آگهی exec راجر Thornhill که اشتباه است برای جاسوسی و تعقیب در سراسر کشور توسط ماموران دولت و نابکار خائنانی (به رهبری جیمز میسون و مارتین لاندو در silkiest). دو یاد توالی ایستادگی: گرانت در اجرا در یک میدان باز در ایندیانا در حال حمله یک محصول گردگیر; و فینال با کمک مالی و سنت clambering تا کوه راشمور. (بنا به گزارش هیچکاک سرگرم ایده تماس با فیلم “مردی در لینکلن بینی.”)

طرح بسیاری از circumlocutions که در یک مشاهده یا یک پنجم آن را نمی ممکن است به طور کامل اضافه کردن. اما – و در اینجا نکته بسیار مهم – آن را واقعا مهم نیست. خیلی از فیلم شوخ طبعی موظف است تا در آن سریال escapades. همیشه چیزی وجود دارد که غیر قابل مقاومت در جریان است. هیچکاک و لیمن در حال بازی با ما. آنها درک کنند که چگونه مشتاقانه ما طلب این همه بالا پرواز فرار از واقعیات و آنها فقط می دانم که چگونه به آن را ارائه.

من دوستانه آشنایان برای سال های بسیاری با سنت و نمی تواند مقاومت در برابر یک حکایت در اینجا. من از او پرسیدم هنگامی که آنچه در آن بود به کار با هیچکاک و او گفت: او فقط به یک قطعه واقعی از جهت: “زمانی که شما اقدام مخالف کری همیشه به یاد داشته باشید به نگاه به چشمان او.” نه من جسارت به حدس زدن یک ماموریت دشوار. (Unrated)

“برای گرفتن دزد”

گذشته از “شمال غربی” و Stanley Donen را “جدول کلمات متقاطع” – بزرگترین هیچکاک فیلم تا کنون ساخته شده است که هیچکاک را ندارد – این فیلم که در آن کری گرانت است که در اکثر کری گرانت-ish است که احتمالا در سال 1955 را “برای گرفتن دزد است.” او نقش یک بازنشسته دزد جواهر در Riviera فرانسه که راحت زندگی رشد انگور و گل قطع شده است و توسط یک رشته از تقلیدی سرقت. او باید در پاک کردن نام خود را. همراه برای گردش است گریس کلی (آن را در طول فیلمبرداری است که او به ملاقات همسر آینده خود شاهزاده راینر سوم موناکو) به عنوان دختر یک ثروتمند تعطیلات بیوه است. (خنده دار پاورقی: بیوه است که توسط Jessie Royce Landis که نقش گرانت را در “شمال غربی” حتی اگر او تنها هفت سال از او بزرگتر.) این فیلم با شکوه بازیچه قرار دادن و تمام است که آفتاب خیس Riviera مناظر خوب است برای روح. (Rated PG)

پارامونت پیکچرز/آلبوم/Newcom

جیمز استوارت و گریس کلی ستاره در آلفرد هیچکاک 1954 فیلم “پنجره عقب.”

“عقب پنجره”

اگر شما برای یک تا حدودی تیره تر هیچکاک فیلم – استراحت ما در حال صحبت کردن نیست “روانی” یا “پرندگان” در اینجا – 1954 را “عقب پنجره” است که فقط بلیط در حال حاضر برای ما بسته در زندگی است. جیمز استوارت در نقش یک, اخبار عکاس گذاشته تا با پای او را در یک, بازیگران در روستای گرینویچ آپارتمان. او bides خود را در زمان مشابه به ویندوز از همسایگان خود را در سراسر حیاط و به تدریج می آید به این باور است که یکی از آنها مرتکب قتل. طلا اندود خود را ازدواج فکر دختر و تمایلی همدست با بازی گریس کلی, کند چیزهایی مانند سفارش او را به شام و شامپاین از “21.” این احتمالا ضربان مواد غذایی خدمات تحویل شما شده است با استفاده از. این فیلم نهایی در مورد اطفاء شهوت با نگاه های سینما, معروف ترین چشم چران محله تام. (Rated PG)

این فیلم ها در دسترس هستند برای اجاره در آمازون نخست تصویری, YouTube, Google Play و iTunes.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im