خانه تئاتر: فیلم را در پاریس به اتاق نشیمن خود را

من اعتراف: من کاملا مطالب را ببینید در غیر این صورت متوسط فیلم به عنوان طولانی به عنوان آن را در یک کشنده locale. به خصوص این روزها فیلم می تواند در خدمت به عنوان گذرنامه به مکان در غیر این صورت دور از دسترس است. چند مقصد بیشتر خوش منظره و زیبا و عاشقانه از پاریس به همین دلیل است که من انتخاب کرده ام این شهرستان از چراغ به لگد کردن این سفرنامه.

بسیاری از فیلم های خوب آنهایی که تعیین شده است در پاریس که untravelled علاقمندان به سینما با این وجود ممکن است احساس مانند آنها می دانند ، حتی اگر شما شده است وجود دارد, شما ممکن است کشف که من انجام دادم که شما تجربه این شهرستان از طریق سینمایی چشم. عشق و عشق از پاریس در حال, برای بسیاری از ما جدایی ناپذیری در هم پیچیده.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم من می توانم استناد است که بسیار بیشتر از صرف سفرنامه. Jean-Pierre Jeunet را “آملی” (2001) مورد استفاده برخی از 80 مکان و در عین حال هرگز احساس یک منظره تور. دوربین در Jean-Jacques Beineix را هیجان انگیز “Diva” (1981) زوم بالا و پایین و اطراف افسانه ایستگاه های مترو. ژان رنوار را “Boudu Saved from Drowning” یک کمدی بزرگ است که همچنین یک بی بها سابقه عکاسی از دهه 1930 در پاریس. وودی آلن “نیمه شب در پاریس” (2011) در تقابل مدرن و روز شهرستان با re-خلاقیت از bistros و نقاشی اتاق از مهاجرین نسل از همینگوی و فیتزجرالد. ریچارد لینکلیتر را “قبل از غروب” (2004) را برای پاریس چه زودتر خود را “قبل از طلوع” را برای وین. و البته زمانی که ریک و Ilsa در “کازابلانکا” فلش بازگشت به شادتر بار آن در پاریس است که ما می بینیم.

در اینجا چند مورد علاقه های شما برای مشاهده صفحه اصلی این هفته است.

“جدول کلمات متقاطع”

Stanley Donen 1963 رمز و راز عاشقانه جست و خیز, “جدول کلمات متقاطع” ستاره کری گرانت و آدری هپبورن در بیشتر یاد. مانند تمام فیلم های من استناد در این ستون از آن لذت می برد می تواند غیر از آن پاریس شجره نامه اما چرا در مناظر به هر حال ؟ مرد باهم اعطای تیم با تازگی بیوه هپبورن برای بازیابی یک سرقت ثروت در حالی که به دنبال سه شوم کلاهبرداران. این همه و هنری مانچینی معروف theme song, بیش از حد. سن به عنوان درست است برای فقط در مورد هر پاریس-مجموعه فیلم است که مشاهده کامل همراه با فضای بازار و پانچ و جودی عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد در یک باغ پارک در شانزه لیزه. مورد علاقه من گفت و گو بین این دو ستاره می آید در طول شب سفر با قایق بر روی سن:

گرانت: “اوه شما باید صورت خود را ببینید.”

هپبورن: “چه ماده با آن؟”

گرانت: “آن را دوست داشتنی.”

هپبورن ساخته شده کاملا چند از دیگر فیلم های مجموعه ای در پاریس, برخی – مانند “سابرینا,” “عشق در بعدازظهر” و “چهره خنده دار” – به یاد ماندنی است. دومی نیز به کارگردانی Donen, بازیگران هپبورن و فرد آستر نمایش داده شده در pleasingly untouristy راه لوور برج ایفل نوتردام و Arc de Triomphe. (Unrated)

ایالات Archives/Newscom

ژن کلی و لسلی کارون ستاره در موزیکال “یک آمریکایی در پاریس” (1951).

“یک آمریکایی در پاریس”

بیشتر از “یک آمریکایی در پاریس” یک سال 1951 Vincente Minnelli موسیقی مملو از بزرگ گرشوین, آهنگ, فیلم برداری شده بود در پاریس اما در soundstages از MGM. اما این واقعیت تنها تقویت این ایده که برای بسیاری از ما در پاریس است و بیشتر یک حالت ذهنی از یک شهر واقعی. دوباره خلق ما تکمیل عاشقانه تصورات. Gene Kelly نقش یک مبارزه مهاجرت نقاش و لسلی کارون, ساخت فیلم او اولین است و با مسرت و جسم خود عزت. (Caron قبلا رقصید در رولاند Petit را باله des شانزه لیزه شرکت.) هفت سال بعد او پیروزی در یکی دیگر از پاریس موسیقی “جی جی.” کلی-کارون pas de deux در بانک ها از سن طراحی به “عشق ما این است که در اینجا به ماندن است” یکی از مهمترین حرکت از تمام شماره های موسیقی. نهایی 17 دقیقه خاموش باله توالی شامل بوم از جمله نقاشان بزرگ فرانسوی به عنوان رنوار Dufy, Utrillo و تولوز-لوترک. (Unrated)

“از نفس افتاده”

بر خلاف “جدول کلمات متقاطع” و “یک آمریکایی در پاریس” ژان-لوک گدار را در سال 1960 اولین ویژگی “نفس” بود و فیلم برداری سیاه و سفید, سبک وزن تجهیزات در خیابان های پاریس در یک improvisatory سبک به دور از هالیوود است. و در عین حال این فیلم یک وری ادای احترام به بودجه کم فیلم گانگستر آمریکایی و همفری بوگارت. ژان-پل بلموندو است amoral drifter که پنهان کردن از پلیس در حومه پاریس از مدتی دختر, بازی های برگزار شده توسط Jean Seberg, یک دانش آموز آمریکایی در دانشگاه سوربن که hawks نسخه از هرالد تریبون بین المللی در غم و اندوه Campagne-هنوز. این فیلم یکی از جواهرات تاج و تخت فرانسه موج جدید است. (Unrated با زیرنویس انگلیسی)

پیتر راینر است که مانیتور منتقد فیلم.

“جدول کلمات متقاطع” “یک آمریکایی در پاریس” و “از نفس افتاده” در دسترس هستند در حداقل یکی از این سیستم عامل: آمازون نخست تصویری, YouTube, Google Play, iTunes.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im