خانه تئاتر: فرار به شادی جهان موزیکال

اگر یک منبع مداوم از شادی چیزی است که شما به دنبال دیگر ژانر فیلم فراتر فیلم موسیقی. بله, من می دانم که وجود دارد تاریک موزیکال بزرگ آنهایی که حتی مانند “کاباره” و “سکه از بهشت است.” و بله حتی frothiest موزیکال, گاهی غمگین صحنه است. اما این هیچ حادثه ای است که از لحاظ تاریخی مخاطبان را تبدیل به موزیکال هنگامی که زمان به خصوص دشوار است. اوایل فیلم Fred Astaire و زنجبیل راجرز برای مثال مترادف هستند با افسردگی دوران فرار از واقعیات است. که نمی خواهم به گام به چنین elating حوزه ؟

خبر خوب این است که ما هنوز هم می تواند. انباشت شاد فیلم موزیکال بسیار گسترده و قابل دسترس است که یک ستون نمی تواند شروع به نشان می دهد ثروت است که در انتظار شما است. نگه داشتن چشم در این ستون برای بیشتر توصیه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“Meet Me in St. Louis”

در چشم ظاهر رنگارنگ, Vincente Minnelli را 1944 شاهکار “Meet Me in St. Louis” منتشر شد که در میان جنگ جهانی دوم و با بازی جودی گارلند است که به سادگی یکی از بهترین و محبوب ترین فیلم های موزیکال تا کنون ساخته شده است. آن را حتی outgrossed “جادوگر شهر از.”

مشتق شده از سالی بنسون, پرفروش داستان در واقع در سنت لوئیس در طول دوره از یک سال و تقسیم به چهار عکس های شرح داری شروع در تابستان 1903 و انعقاد در بهار سال 1904. محور است و به خوبی به انجام اسمیت ، در سطح آنها به نظر می رسد برای لذت بردن از تمام وسایل رفاهی یک آرمانی روستایی آمریکا به عنوان تنها هالیوود می تواند به تصویر می کشد. آلونزو (Leon Ames), پدرسالار, دارای یک همسر وظیفه شناس آنا (Mary Astor) یک پسر و چهار دختر از جمله استر (گارلند) دوم قدیمی ترین و 6 ساله Tootie (شگفت انگیز مارگارت اوبراین) جوانترین. استر در عشق به معنای واقعی کلمه با پسر همسایه جان (تام دریک) است که بیش از حد clueless به درک او نازکن تب و تاب. او تعارف او را انتخاب عطر و گفت این همان مادر بزرگ خود استفاده می کند. دست دادن goodnight او می گوید: او “رو توانا و قوی گرفتن برای یک دختر است.”

این فیلم مرکزی آنتاگونیست است نه یک شخص بلکه یک شهر نیویورک که در آن آلونزو بانکی کسب و کار در حال انتقال باعث خیلی بهت و حیرت و دل شکستگی در میان نوزادان است.

اوبراین می دهد آنچه ممکن است بهترین عملکرد توسط یک بازیگر کودک در تاریخ هالیوود. او preternaturally خوب, به طوری که او حتی دزد او را با حلقه گل قرار دادن. هیچ feat کوچک از حلقه نزدیک به او را در اینجا.

به خصوص بعد از آن در زندگی حرفه ای اش حلقه گل قرار دادن اغلب انجام یک لبه هیستری حتی در نقش های که در آن آن را مورد نیاز است. اما در این فیلم او unabashedly طبیعی است. او همچنین در صدای زیبا. تفسیر خود را از هیو Martin-رالف Blane “باید خودتان a Merry Little Christmas,” آواز به یک بیبهره Tootie یکی از ترین لحظات با روح و آهنگسازی تیم “واگن برقی آهنگ” – “Zing zing جیغ شدید و تند رفت و من heartstrings!” – در میان بیشتر او را خوشحال. من یک بار مهمان-میزبان یک فیلم شب در یک شهروند ارشد و هنگامی که این صحنه آمد و در افرادی که به من گفته شد به ندرت صحبت می کرد دیگر به طور ناگهانی سر به ترانه. این فوق العاده در حال حرکت به شاهد – عهد به قدرت از فیلم برای بالا بردن. (Unrated)

“کلاه بالا”

از تمام آستر-Rogers فیلم “کلاه بالا” (1935) با آهنگ ها توسط ایروینگ برلین مورد علاقه من است. (“چرخش زمان” دوم نزدیک است.) این طرح یکی از کسانی که هویت اشتباه دروغ است که هرگز ساخته شده حس بسیار و ندارد. که نیاز به یک بهانه برای تماشای فرد و زنجبیل? تعداد آنها “آیا این یک روز دوست داشتنی” رقصید در خلوت دستهء موسیقی در لندن در طول یک رعد و برق همسان است بعد از آن با وصف “Cheek to Cheek,” مجموعه ای در هنر دکو ونیز. فرد tap-tap-بهره برداری در “بالا کلاه و کراوات سفید و دم” یک حیله گر انفجار در بالاترین مرتبه است. (Unrated)

“الیور!”

“الیور!” (1968) برنده خوبی سزاوار اسکار برای بهترین تصویر و هنوز هم نگه می دارد تا قابل ملاحظه ای هست. مدیر کارول رید, بهترین و شناخته شده برای گراهام گرین نوشته نوآر, هیجان انگیز “مرد سوم” خود را به حال یک هنرمند واقعی میل برای دوران کودکی revels و ترور و کار خود را با بازیگران از جمله مارک لستر به عنوان الیور و ران مودی به عنوان Fagin است نمونه. برگرفته از لیونل بارت مرحله تولید آن را نه فقط در یک فیلم بزرگ موسیقی آن را نیز یکی از بزرگترین چارلز دیکنز سازگاری. (امتیاز G)

این فیلم ها در دسترس هستند برای اجاره در آمازون نخست تصویری, YouTube, Google Play و iTunes.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>