بهترین فیلم های کودکان کار به همان اندازه نیز برای رشد یو پی اس. تقریبا هیچ چیز بیشتر inspiriting از دیدن یک فیلم به عنوان یک wide-eyed جوانی و سپس سال بعد rewatching آن را به عنوان یک فرد بالغ و تجربه همان شادی همه را دوباره و دوباره. تجربه است, اعتبار, به عنوان اگر با وجود همه ما ممکن است از طریق زندگی می کردند وجود دارد باقی مانده است در درون ما که همان کودک شگفت زده. برای این آخرین ستون آسایش, فیلم, من فکر کردم من می خواهم تنها از سه نفر از مورد علاقه های شما همه به آسانی در دسترس است که هر دو تحقق کودکان, ژانر فیلم و پیروزمندانه فراتر از آن است.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

“بادکنک قرمز”

Albert Lamorisse را 1956 “بادکنک قرمز” بسیار مستحکم در این کلاسیک بی انتها دسته است که آن را ممکن است به عنوان یک شوک دوباره به آن و تحقق آن را در هر بیت به عنوان شگفت انگیز به عنوان شما را به یاد. برای دیدن این فیلم در این شرکت از یک کودک که هرگز دیده می شود قبل از آن است یک برکت و رحمت خاص. چند فیلم کودکان باید بدستآمده به عنوان بسیار فوری دارم. در واقع من گمان می کنم “بادکنک قرمز” یکی از نادر فیلم هایی که می تواند حق مدعی ایجاد دوستداران فیلم برای زندگی است. (“E. T.” است که قطعا یکی دیگر, و من به چند نفر در یک لحظه.)

در سریع 34 دقیقه با تقریبا هیچ گفت و گو با “بادکنک قرمز” موفق به شامل گسترده ای باریک از دوران کودکی تجربه بدون ظاهری به هیچ وجه overladen یا پر از شکوفه. آن است که منطق و تغزل از خیالی رویای کودک و در عین حال این فیلم ریشه در دنیای واقعی پس از جنگ فرانسه – به طور خاص خاکستری یکنواخت و خسته کننده محله Ménilmontant در حومه پاریس.

این طرح حداقل در گفتن ساده است: یک پسر کوچک شاید 6 (بازی انجام شده توسط مدیر و مادر و Pascal) است که به طرز مرموزی دوست بزرگ, اب نبات چوبی قرمز بالون هلیوم که شناور بالاتر از او در همه جا. آن براق قرمزی رساند محله grayness. آن به شرح زیر او را به مدرسه (مدیر خوشحال نمی شود) به خانه اش (مادرش است و حتی کمتر بازیگوشانه) و کلیسا (که در آن پسر بچه و مامان در حال درب نشان داده). در یکی از فیلم جادویی ترین صحنه های پسر می گذرد یک دختر کوچک در پیاده رو با یک بادکنک آبی و مختصر عاشقانه لحظه هر دو بالن تصویب کمی هوا دو نفره است. (اضافه شده لطف توجه داشته باشید: این دختر کوچک است که توسط Lamorisse دختر, سابینه.)

Lamorisse نیست انکار frights از دوران کودکی است. هنگامی که گروهی از معلمان دانش آموزان قلدر به ارمغان می آورد پایین, بالون, صحنه برای من بود و غمگین به عنوان لحظه ای که در “Cast Away” هنگامی که تام هنکس است غیر قابل جبرانی جدا از “ویلسون” توپ فوتبال نیز در تنها جزیره همراه است. اما همه این است که خوش righted در صحنه نهایی به هزاران بالن به طور ناگهانی منتشر شد و به هوا wafting پسر کمی بالا به آسمان. این یک شاعرانه پایان کامل به کامل فیلم. (Unrated)

“The Black Stallion”

در برابر entrancement به Lamorisse شاهکار است کارول بالارد 1979 “The Black Stallion” یک آشفتگی تفسیر والتر فارلی رمان. Kelly Reno نقش الک که غرق در یک جزیره متروکه با شکوه نریان عرب او dubs “سیاه و سفید.” در اوشن ساید صحنه ای که آنها با احتیاط گرم برای هر یک از دیگر به ضرب گلوله توسط فیلمبردار Caleb Deschanel در glimmering شفت از نور منعکس شده است بی همتا. نجات به ارمغان آورد به خانه پسر بچه و اسب جدایی ناپذیر هستند. یک بازنشسته اسب دوانی, بازی های برگزار شده توسط میکی رونی در بهترین عملکرد مجموعه آنها را برای قلب-تپش مسابقه بزرگ که بسته کردن فیلم. از تصویر اول به آخرین بالارد صحه داستان با بیش از گریس. هیچ فیلم دیگر را دستگیر کرده است کاملا به خوبی متعالی پیوند است که می تواند وجود داشته باشد بین مردم و حیوانات آنها را دوست دارم. (امتیاز G)

“شاهزاده خانم”

من می تواند بی مبالات اگر من به پایان رسید و از این ستون بدون ذکر “یک شاهزاده خانم کوچک” Alfonso Cuarón را 1995 اقتباس از Frances Hodgson Burnett رمان که قبلا فیلم برداری شده است با شرلی تمپل. در ساده ترین سطح آن کمی در مورد عزیزان در Victorian gothic girls’ مدرسه شبانه روزی در سال 1914 اما آن را به زودی تبدیل به یک درخشنده fantasia. من دفاع و پشتیبانی این فیلم زمانی که آن را نوشته است که “فیلمسازان می خواهند ما را به درک fundament از سحر و جادو در زندگی روزمره و چگونه است که سحر و جادو می تواند به حفظ یک روح.” برای کودکان در تمام سنین وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای این فیلم از هم اکنون. (امتیاز G)

این فیلم ها در دسترس هستند برای اجاره از آمازون نخست تصویری و آیتونز. “این اسب نر سیاه و سفید” و “شاهزاده خانم” نیز می تواند اجاره را از Google Play. “بادکنک قرمز” نیز ممکن است قرض گرفته شده از طریق برخی از کتابخانه های عمومی سیستم های با Kanopy.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im