صفحه اصلی-شرکت های خورشیدی به عنوان ادغام Coronavirus ابعاد رشد

Sunrun و زندگی گفت: سرمایه گذاران که ادغام خواهد شد اجازه می دهد آنها را برای کاهش هزینه های عملیاتی.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

دو تا از بزرگترین ایالات متحده خورشیدی پشت بام شرکت ها در حال ادغام به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کست ابر بر بازار به نصب تابلو در خانه.

Sunrun Inc. است دستیابی به زندگی خورشیدی, Inc. در همه سهام معامله این شرکت ها گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. معامله ارزش زندگی در 1.6 میلیارد دلار به استثنای بدهی با توجه به Sunrun. می آید بعد از یک رابطه جنسی خشن چند ماه برای خانه خورشیدی بخش است که تحلیلگران می گویند چهره های کاهش رشد برای سال در حال حاضر از آنجا که از virus.

این شرکت گفت: سرمایه گذاران شنبه که ادغام خواهد شد اجازه می دهد آنها را برای کاهش هزینه های عملیاتی و اهرم مکمل استراتژی های فروش. ترکیب شرکت خواهد شد که حدود 500000 مشتریان.

“این احساس در حال حاضر به یک زمان مناسب به خاطر ما شده اند از طریق Covid آزمون” گفت: Sunrun اجرایی لین Jurich که منجر به ترکیب شرکت است. “هر دو شرکت در حال ظهور قوی تر از این انتقال بود.”

سه ماهه دوم برآورد شده است یکی از این صنعت در بدترین سال ها به عنوان شرکت های دست و پنجه نرم با محدودیت در ساخت و فروش در فرد و همچنین تاخیر در اجازه و تاسیسات. کاهش سرعت می رود که همچنان به عنوان coronavirus موارد صعود در بسیاری از آفتابی متحده از جمله تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا.

قبل از همه گیر انرژی شرکت مشاوره وود مکنزی به حال انتظار می رود ایالات متحده مسکونی خورشیدی شرکت ها برای اضافه کردن تقریبا 3,089 مگاوات از ظرفیت این سال نزدیک به 9 درصد از 2019. آن را پس از کاهش که هوا به 2,118 مگاوات یک چهارم کمتر از سال گذشته است.

“زمان بندی شده نمی تواند بدتر برای بخش مسکونی گفت:” وود مکنزی جهانی خورشیدی سر راوی Manghani. “این است که اساسا تنظیم صنعت توسط دو یا سه سال است.”

که یک چالش بزرگ برای یک بخش که تا به حال تنها به تازگی به دست آورد حرکت آن را از دست داد بعد از سال 2016 زمانی که تسلا, Inc. به دست آورد SolarCity را رهبر بازار در آن زمان است. تسلا سعی در تغییر شرکت کسب و کار آنلاین با دور انداختن درب ضربه زدن و به معنای دیگر از مشتری درخواست. فروش کاهش یافت و به عنوان یک نتیجه.

در حال حاضر Sunrun و زندگی مجبور شده اند به سعی کنید استراتژی های مشابه با بسیاری از شهرها و ایالات متحده در مراحل مختلف مستند. هر دو شرکت به طور سنتی به دنبال مشتریان جدید با راه اندازی فروش غرفه در فروشگاه های خرده فروشی مانند انبار خانه و زندگی در طول تاریخ با تکیه بر درب به درب فروش.

Sunrun و زندگی گفت: سرمایه گذاران در روز سه شنبه که آنها تا به حال دیده می شود برخی از موفقیت در ramping تا فروش آنلاین و از طریق تلفن و انتظار می رود که حرکت را ادامه دهد. اما هر برش یا furloughed کارکنان در شروع این بیماری همه گیر و انصراف درآمد سالانه راهنمایی.

“ما در حال انجام در بالا ما قبل از انتظارات” گفت: زندگی مدیر عامل دیوید Bywater است که انتظار می رود برای پیوستن به Sunrun هیئت مدیره. “ما ابداع تنظیم و به سرعت آموخته است که چگونه برای خدمت به مشتریان ما با ارائه یک تماس فروش و نصب و راه اندازی را تجربه کنند.”

تغییر به یک فروش آنلاین مدل تحت تاثیر قرار خورشیدی پشت بام شرکت گسترده اما ثابت شده است آسان تر برای صنعت بازیکنان بزرگتر است. جان برگر مدیر عامل شرکت Sunnova که به فروش می رساند به پشت بام سیستم های خورشیدی در 19 متحده گفت: شرکت اهرمی شبکه خود را از نمایندگی های محلی به خیاط خود تاکتیک های فروش و اجازه استراتژی برای شرایط زمین است.

“فروش مردم برای دریافت استفاده می شود برای فروش دیجیتالی و سخت است” آقای برگر گفت. “پذیرش مشتری است حتی مهم تر است.”

صاحب خانه ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای علاقه مند به انرژی خورشیدی در سال های اخیر به عنوان هزینه های از پشت بام سیستم های کاهش و شرکت های بیشتری را ارائه می دهد گزینه های تامین مالی. اما تصویب بالاترین باقی می ماند در کشورهای با انرژی خورشیدی مشوق های نسبتا بالا و قیمت برق. برخی از قوی ترین بازارها از جمله کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست در زمان دقیق مستند اقدامات برای مبارزه با تعداد بالا از coronavirus موارد است.

شرکت های کوچکتر بوده است به خصوص به چالش کشیده است. Goldin خورشیدی که به فروش می رساند به پشت بام سیستم به مالکان و سازندگان خانه در فلوریدا ثبت شده است به مراتب پایین تر حجم فروش در این سال به عنوان ویروس همچنان به تاخت و تاز دولت است. مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Daren بودند که سال ها صرف بدست آوردن اعتماد مشتری با نشستن به پایین نشست و گفت: او در می یابد آن را دشوار است برای تقویت این روابط ،

“من مطمئن هستم که این یک محصول است که واقعا در رفتن به یک اولویت برای افرادی که نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به در خانه خود را از یک سال از هم اکنون” آقای Goldin گفت. “این رفتن به برای میلیونرهای که می توانید سوار کردن این طوفان با حداقل تاثیر است.”

صنعت انرژی خورشیدی ریختن 72,000 شغل در این سال حدود سه چهارم که در بخش مسکونی با توجه به انرژی خورشیدی انجمن صنایع. گروه تجارت شده است لابی کنگره برای تمدید یک اعتبار مالیاتی فدرال موجود به مالکان که خرید و یا سرمایه گذاری خورشیدی پشت بام نصب است. اعتبار مالیاتی است که در این فرآیند از رده خارج توسط 2022.

ابیگیل راس قیف سئیا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: حداقل خواهم برای دیدن قانونگذاران نگه اعتبار مالیاتی در آن زمان نرخ 26 درصد از طریق 2021.

“ما مولیگان یک انجام بیش از,” او گفت:. “این چنین بوده است یک چالش برانگیز سال در راه است که هیچ یک از ما می تواند پیش بینی است.”

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>