برای تعطیلات در خانه

به عنوان یک سخت کوش شوهر من می خواهم برنامه ریزی تعطیلات خانواده به خوبی در پیشبرد برای یک بار و کاربردی برای ترک from15th آوریل 30th مارس سال 2020 با مقصد بیش از حد صفر پایین دو ماه قبل از D-روز. آنچه باقی مانده بود فقط بلیط پرواز. نادیده گرفتن بی امان یادآوری من تصمیم به انجام آن در متعاقب آن آخر هفته. پس از آن خبر آمد; از پرواز تعلیق و ملی مستند به مدت 21 روز. من خیلی نزدیکی به ایجاد یک رکورد شخصی از موفقیت برنامه ریزی تعطیلات خوبی در پیش یک وظیفه است که من به طور منظم به یاد من مرد تنها سمت چپ در جهان و در عین حال به انجام این کار است. من لغو برگ اما نه تعطیلات خانواده.

یک زن و شوهر از سال پیش, من یک شب در بازگشت از محل کار با یک حس شوونیسم مرد همه بیش از حد قریب الوقوع در به نظر می رسد در صورت که هدف انجام شد و پرتاب رزرو بلیط روی مبل کنار که در آن خانه وزیر sat من گفت: “در حال حاضر کسی که می خواهد برای رفتن به گوا هفته آینده با من. کرایه که در پیشنهاد غیر قابل استرداد می باشد هر چند. اما چه کسی اهمیت میدهد؟” او به طرز مشکوکی به من نگاه کرد و در زمان بلیط و در یک دقیقه انداخت به من. بلیط حال گوا به جای ما هفته آینده و به جای ما به گوا 2 هفته بعد. به به و وپیش مقصد رو interchanged. بنابراین به معنای واقعی کلمه ما را به کتاب بلیط گوا اول به منظور استفاده از بلیط من فقط رزرو شده است. این واقعیت است که ما رفت و با قطار بود که یکی دیگر از هیجان در مجموع موفق به مات و متحیر کردن او وقتی که می آید به برنامه ریزی برای تعطیلات. او عالی در انجام این تعطیلات برنامه ریزی’ اما اصرار بر انجام به دلایل من مشکوک بسیاری از. من مخوف که به افراطی. به همین دلیل است که من در تلاش بود تا سخت در این سال به طوری که من می تواند مجموعه ای از رکورد مستقیم و با آن انجام می شود یک بار و برای همه است.

در حالی که مادرش و بچه ها طرح در بسیاری از چیزهایی که برای تعطیلات من فقط یک چیز – در واقع دو چیز است; دو کتاب به تجربه خودم را در, به دور از تنش و لباس کار-کار می کند. سریع به جلو به در حال حاضر و من به پایان رسید 3 کتاب و مادرش و بچه ها باید ثبت مقدار زیادی از آهنگ ها, آشپزی, فیلم ها و حفظ بسیاری از قافیه. چه تعطیلات بهتر از این ؟ به خودم گفتم. ‘شما نمی توانید به رفتن به اتاق در حالی که برگ ها دست نخورده باقی مانده; صرف زمان با خانواده برای 21 روز رایگان از هزینه و بدون حمل و نقل و خرید هزینه های متحمل شده بر خلاف هر گونه دیگر تعطیلات.’ اما همه اینها تنها زمانی که تلویزیون همچنان خاموش.

هنگامی که تلویزیون روشن است که احساس بودن در تعطیلات با خانواده و نابودی در هوا نازک حتی به عنوان یک توسعه یک احساس عجیب و غریب بودن برخی از مهم شخصیت قرار-بازداشت. حقایق بیش از حد واقعی به چشم پوشی و شما به طور ناگهانی متوجه شدم برای اولین بار است که جهان خارج پر است از چیزهای منفی و افسردگی اخبار; همه چیز مخالف به تعطیلات vibes. و برای یک بار از دست دادن خود را در افکار کوچک حبس از چهار دیوار اتاق خود را تبدیل به یک برکت و رحمت به شما تا کنون هرگز ضامندار به عطا شده است با آن.

به عنوان مستند می شود برای دیگر تمدید 19 روز من لازم نیست که به نگرانی در مورد هزینه های مالی برای جاری شدن سیل و محل سکونت. اما یکی از نگرانی می کند رخ می دهد. چه مدت است این رفتن ؟ آن است دوست نداشتن برای مستند است که نگران من است. بر خلاف من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آن را به بهترین چیزی که ما تا کنون انجام داده اند در این مبارزه با این بیماری است. نگرانی من چیز دیگری است که در نمایش ما خودخواه انسان ویژگی; از بی اهمیت هر چیزی در حد حتی اگر این بدان معناست که تعطیلات. من مطمئن هستم که در اولین روز کار من خواهد بود از دست رفته در خانه ماندن با خانواده و بلعیدن کتاب اما در حال حاضر این ذهن و بدن برای فقط یک چیز – پایان تعطیلات در خانه و بازگشت همه چیز به حالت عادی حتی اگر این بدان معناست که من نیاز به برنامه ریزی برای تعطیلات بیش از همه دوباره.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>