جنگ استعاره گمراه کننده هستند برای هند وضعیت فعلی: آن را در حالت قفل است که بیشتر در طیف گسترده ای از دیده می شود حتی در زمان جنگ. راه آهن و ترافیک هوایی بین ایالتی اتوبوس شده اند به حالت تعلیق درآمد. اکثر تولید و خرده فروشی و خدمات فعالیت توقیف شده است. نخست وزیر نارندرا نشان داد که چگونه Covid-19 مجبور است از این روی ناچاری انتخاب ما: در سطح جهانی در آن زمان 67 روز آلوده شمارش برای رسیدن به یک لاخ اما بعد لاخ زمان 11 روز و سوم لاخ فقط 4 روز. تلاش برای شکستن زنجیره انتقال ویروس با سراسر کشور مستند تنها گزینه برای هند با توجه به کهنه سلامت زیرساخت های موجود به آن گسترده مردم است.

با گسترش Covid-19 چیدن سرعت و هند است ایستاده بر لبه پرتگاه. ‘مسطح منحنی’ را برای دولت ها به سطح شیب دار تا زیرساخت برای مدیریت به طور چشمگیری افزایش یافته و بیمار ، در نظر بگیرید که چگونه تاخیر در قفل را دارای ضعف و حتی پیشرفته سیستم های بهداشت و درمان مانند ایتالیا. در بالای این, اگر جامعه انتقال طول می کشد نگه دارید و اجتماعی فاصله بازدارنده خواهد بود غیر ممکن است در بسیاری از هند انباشته محلات.

اما حتی اگر به خوبی اداره یک کشور مستند عصاره عظیم تلفات. در این معنا آن است که یک گزینه هسته ای. با اقتصاد در حال حاضر hobbled کاهش این مستند می تواند باعث رکود اقتصادی تمام عیار. اگر شما فکر demonetisation بد بود این می تواند یک monumentally بزرگتر به بخش غیررسمی به عنوان به خوبی به عنوان شرکت رسمی از demonetisation تا کنون بود. و برای ارام کردن مردم از مشکلات دولت باید به سرعت آمد تا با یک بسته اقتصادی است که در برخی از راه معکوس demonetisation: آن را باید از قرار دادن پول در دست مردم. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درستی می گوید که ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از خود بیماری.

دولت باید کار سخت و هوشمند در هر دو عرضه و تقاضا و به پایان می رسد. بدون جریان صاف از کالاهای اساسی و خدمات در زندگی روزمره را به سقوط. دیگر بیماری ها را ریشه. در این زمینه تحولات نظارتی مانند توقف e-فروشنده و حمل و نقل کامیون و پلیس افراط در برخورد با foundering شهروندان هشدار دهنده هستند. Telangana, CM, K Chandrashekar رائو رفته است که تا کنون به عنوان نشان می دهد شلیک-در-چشم سفارشات. مقامات تفسیر 21 روز lakshman rekha’ به معنای واقعی کلمه است وحشیانه و غیرسازنده است. آیا به یاد داشته باشید که یک صدا زنجیره اقتصادی و دسترسی به مواد غذایی نیز مسائل مربوط به سلامت. روزهای آینده در مورد حفاظت از آینده ما نه زندانی کردن ما.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im