سرگرمی ارتش: موانع بوروکراتیک در ایجاد DCOAS (بازدید) ارسال تضعیف آمادگی دفاعی

در یک لاکیونای بزرگ یک پایگاه بسیار مهم ارتش، نیاز عملیاتی که پس از ایستادگی دوکلم در سال ۲۰۱۷ با چین احساس شد، هنوز به دلیل موانع بوروکراتیک گم شده است. به گفته منابع، اعتراض های جناح مالی وزارت دفاع روند تصویب برای مقام معاونت ستاد ارتش (استراتژی) را کند کرده است. در هر برنامه، این بود که مدیر کل عملیات نظامی، اطلاعات نظامی، تدارکات عملیاتی، برنامه ریزی چشم انداز و جنگ اطلاعاتی تحت او. بنابراین، این یک پیام مهم است که اجازه می دهد برای هماهنگی بدون درز برای رسیدگی به عملیات عظیم مورد نیاز در طول یک درگیری مرزی بزرگ است. سیستم فعلی کمیته هدایت آگهی های مدیریت چنین بحران قطعا ایده آل نیست.

قرار بود که این مرکز به عنوان بخشی از بازسازی کلی ستاد ارتش با هدف ایجاد نیرویی لاغر، به سرعت قابل استقرار و همه کاره باشد. تاخیر در ایجاد آن نشان می دهد که چگونه ارتش توسط دیوانسالاری حتی در معرض خطر از دست دادن جنگ ها سرگرم. همچنین نشان می دهد که ما از تجربیات گذشته یاد نمی گیریم. اگر در این سمت DCOAS(S) وجود داشت، شاید پاسخ ما به رویارویی نظامی ۱۰۰ روزه جاری با چین در شرق لاداخ متفاوت می شد.

همچنین خوانده شده : توصیه پس از 2017 Doklam چهره خاموش ، مهم ارسال ارتش هنوز به ایجاد

در همین حال، چین در چند سال اخیر بی رحم PLA را اصلاح کرده و حتی سیصد هزار سرباز را ریخته است. همچنین واحدهای خود را به فرماندهی تئاتر مشترک سازماندهی کرده و به نیروی دریایی و نیروی هوایی PLA بر روی نیروهای زمینی افزایش داده است. و در اینجا ما قادر به ایجاد حتی بحرانی ، درآمد بی طرف برای ارتش. این یک چیز است که با صدای بلند اعلام عزم ما برای دفاع از کشور است. و کاملا ً دیگری برای حفاظت از مرزهای ما در کار قرار داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de