احتکار کاغذ توالت? چگونه مصرف کنندگان در مقابله با ویروس اضطراب

نیویورک

به عنوان یک Arizonan گرگوری کوهن هرگز به سهام تا پیش از طوفان و یا دیگر بلایای طبیعی.

اما ترس از کروناویروس جدید باعث شده است که وکیل برای اجرای سنگین بیل در فروشگاه مواد غذایی محلی هفته گذشته در تامین اضطراری. که شامل 12 قوطی گوجه فرنگی, 12 قوطی فلفل قرمز و لوبیا و صابون و شش جعبه از پاستا است که او می گوید باید گذشته او و خانواده اش چهار هفته.

“بزرگترین نگرانی من این است که همه ما خواهد بود خواست تا در خانه بماند” گفت: آقای کوهن که ذخیره منابع در ظروف در گاراژ خود را برای همسر و پسر نوجوان. “این راه من است که از اعمال کنترل عدم اطمینان از وضعیت فعلی است.”

COVID-19 ایجاد کرده است سپاه hoarders که در حال بارگذاری بر روی کالاهای کنسرو شده و منجمد شام کاغذ توالت و محصولات تمیز کردن. بسیاری مانند آقای کوهن می خواهید آماده می شود به عنوان آنها با صدای هشدار در مورد قرنطينه و تماشای تعداد فزاینده ای از شرکت های مانند توییتر و مایکروسافت و آمازون درخواست کارکنان خود را به کار از خانه.

چنین انباشت می رود که در هفته گذشته در نتیجه یک مزیت برای ارزان فروشان و فروشگاه های مواد غذایی و همچنین خدمات تحویل مواد غذایی است که همچنین معرفی لجستیکی سردرد در همان زمان. Costco Wholesale Corp. رئیس امور مالی ریچارد ساله, کون توصیف دیوانگی خرید به عنوان “خاموش نمودار” در سراسر ایالات متحده در تماس با سرمایه گذاران در این هفته است. برخی مانند Kroger Co. در حال حاضر قرار دادن محدودیت در برخی موارد مانند سرماخوردگی و آنفولانزا-محصولات مرتبط به پنج هر کدام در هر سفارش.

هدف و خارج شده می گویند که آنها در حال صحبت کردن تامین کنندگان برای دوباره پر کردن لخت قفسه اما نمی گویند چه مدت است که می تواند. و نیوجرسی مبتنی بر شرکت کمپبل سوپ. گفت: این افزایش تولید به دلیل افزایش سفارشات از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان به عنوان تقاضا شروع به رشد در این هفته.

Instacart گزارش افزایش تقاضا برای آشپزخانه اقلام مانند شیر خشک و کنسرو محصولات و همچنین محصولات مراقبت شخصی مانند ضد عفونی کننده دست و ویتامین ها. فروش تا ده برابر در سراسر کشور اما کسب و کار است به خصوص سنگین در کالیفرنیا, Washington, اورگان و نیویورک که در آن خرید و فروش هستند تا بیست برابر بیش از هفته گذشته این شرکت اعلام کرد.

در ضمن خرید و فروش دست عفونی در ایالات متحده بیش از دو برابر در چهار هفته به پایان Feb. 29 در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش با توجه به تحقیقات بازار شرکت Nielsen در حالی که فروش دماسنج مشخصی 52.3% در طول همان دوره است. فروش لوبیا خشک مشخصی نزدیک به 18 درصد.

خرید آنلاین از کاغذ توالت را تقریبا دو برابر شده و غیر فاسد شدنی مانند کنسرو شده کالا افزایش نزدیک به 70 درصد در طول ماه های ژانویه و فوریه دوره با توجه به نرم افزار Adobe Analytics.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی که پیشرو استرالیا در پاسخ به COVID-19 شیوع روز پنج شنبه خواست در برابر انباشت کاغذ توالت.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای م قفسه دستشویی کاغذ در سوپر مارکت ها” آقای مورفی گفت: در ملی تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی. “ما باید همچنان ما عادی فعالیت است.”

برخی از کارشناسان نسبت دیوانگی به عدم هدایت از مقامات محلی – خواهد خود را به شهر بعدی تعطیل است ؟ چه مدت خواهد یک توده قرنطینه گذشته است ؟ هنگامی که در مواجهه با یک تهدید ناشناخته سی ان ان گزارش می دهد که این طبیعی است که برای مردم می خواهم به overprepare به ویژه هنگامی که آنها را ببینید دیگران انجام همان:

تصاویری از قفسه های خالی و چرخ دستی های خرید بالا انباشت اشیاء بدست آمده با منابع هولناک گزارش های خبری و اجتماعی خوردها. مردم دیدن تصاویر وحشت خریداران فرض وجود دارد را یک دلیل برای هراس و خرید لوازم بیش از حد [استاد دانشگاه و روانشناس بالینی استیون تیلور] گفت. “مردم بودن موجودات اجتماعی ما نگاهی به هر یک از دیگر نشانه برای چه امن و چه خطرناک است,” او گفت:. “و هنگامی که کسی به شما نگاه کنید در فروشگاه خرید وحشت که می تواند باعث ترس سرایت اثر است.” تمام کسانی که عکس از قفسه های خالی ممکن است منجر مردم را به این باور است که آنها باید عجله و شتاب کاغذ توالت در حالی که آنها هنوز هم می تواند. و چه آغاز شده به عنوان درک کمبود می شود واقعی کمبود تیلور گفت. رسانه های اجتماعی یک بازیکن بزرگ در رمان coronavirus ترس تیلور گفت. اطلاعات غلط گسترش با سهولت باز و سیستم عامل تقویت صدای وحشت.

ایتالیایی درگیر در وحشت خرید در دو روز اول پس از مقامات در لومباردی و ونتو شروع به گسترش اقدامات حفاظتی در فوریه. 23 – بسته شدن مدارس و تئاتر و موزه ها – اما آن را به سرعت فروکش کرد و پس از یک جهش اولیه.

سوپر مارکت ها از قلب میلان به شهرهای استان در ونتو پاک شد از, ایتالیایی, اصلی, پاستا, اما همچنین مواردی از قبیل آرد و گوشت با قصاب موارد تخلیه در روزهای متوالی. در یکی از حومه مرکز خرید و سوپر مارکت و یک مشتری با یک سبد خرید بالا انباشت اشیاء بدست آمده با بطری آب گفته شد آن را بیش از محدودیت های که در محل قرار داده.

Bocconi اقتصاددان فرانچسکو Daveri گفت: احتکار تحت فشار قرار دادند تا فروش عمده در فروشگاه های زنجیره ای در دو رقم است.

مانند احتکار شبیه رفتار معمولی در روزهای منتهی به یک طوفان و یا دیگر بلایای طبیعی. Superstorm شنی مرگبار طوفان که زده شمال در سال 2012 باعث شد مردم به جمعیت, فروشگاه خرید, چراغ قوه, باتری و مواد غذایی است.

اما آنچه متفاوت در مورد احتکار در اطراف coronavirus است که این اتفاق می افتد در سراسر کشور است. مصرف کنندگان نیز در برخورد با یک تهدید ناشناخته و آنها هیچ ایده زمانی که از آن خواهد شد بیش از مصرف کننده ،

“این یک زمان بزرگ از اضطراب و ما می دانیم که بزرگترین منبع اضطراب است که عدم قطعیت می گوید:” استوارت Shankman استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه نورث وسترن. “مردم در حال تلاش برای به دست آوردن یک حس کنترل با خرید چیزهایی که شما واقعا لازم نیست. این یک حس کاذب از کنترل است.”

وندی Liebmann, موسس و مدیر عامل شرکت WSL استراتژیک خرده فروشی توصیف رفتار به عنوان “حیوانی.”

“وجود ندارد راهنمایی های بسیار دیگر از شستن دست های خود را” خانم Liebmann گفت.

با بسیاری از قفسه های فروشگاه های تمیز از نیازهای خریداران مانند کریستوفر چان در حال نا امید.

او زندگی می کند در کاپیتول هیل در منطقه سیاتل محبوب محله با هیپ کافه ها و رستوران ها در شرق مرکز شهر. او گفت که در آن زمان او یک روز در این هفته برای پیدا کردن کاغذ توالت که تمام مواد غذایی و QFC فروشنده بوده و تمیز کردن.

“پس از آیفون در اطراف من تجاوز خود من استانداردهای حفظ حریم خصوصی و رفت و به آمازون بروید که تا به حال یک بسته چپ” او گفت:.

به آقای چان وحشت خرید مربع با هشدارهای همه شده است شنیدن در مورد امکان قرنطينه و او متوجه کالاهای خشک مانند لوبیا و برنج کمیاب شد که شد دست به ضد عفونی کننده و سفید کننده. او را دیدم یک زن در کل غذاهای گرفتن به عنوان بسیاری از سفر-حجم بطری های ضد عفونی کننده دست به عنوان او می تواند.

وجود دارد می تواند برخی از خریداران ندامت اگر coronavirus شیوع عبور می کند و بدون اجبار بزرگ عصری مردم به ماندن در خانه. که اتفاق افتاده است در سال 2011 پس از طوفان ایرنه که گذشت از طریق شمال شرقی بدون تحمیل کند. جمعیت که braved صف های طولانی برای خرید باتری و مواد غذایی کنسرو شده و سپس شروع به شکایت و تقاضای بازپرداخت برای تمام مسائل آنها خریداری شده است.

آقای کوهن گفت که او نگران نیست در مورد لوازم اضافی از مواد غذایی از جمله منجمد burritos.

“من 18 سال,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده لیزا Baumann در سیاتل دی-ان Durbin در دیترویت و کالین بری در میلان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de