پس از پر حادثه برای اولین بار اصطلاح سیاسی راه اندازی AAP است که به دنبال رای دوباره بر اساس آن حکومت رکورد در حالی که BJP است که همه را به سرنگون کردن آن. تا حدود اواسط 2017 AAP و BJP به طور مداوم baited هر یک از دیگر به عنوان یک نتیجه از آن حکومت بود رنج می برد از آنجا که ساختار قدرت در سرمایه های ملی است تقسیم می شود یکی است. پس از آن وزیر, Arvind Kejriwal, به نظر می رسد نگه داشته و سر خود را پایین باب روز پایین نمایشهایش و متمرکز در دولت – شاید از تحقق است که رای دهندگان تایر از جستجوی مداوم برای دشمنان و تقاضا نتایج.

آن را به اعتبار خود را که او می بیند خود را دولت کار اصلی به عنوان ارائه در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان – مناطق شده اند که به طور سنتی تحت تأکید هند را لرزاند. BJP تا به حال مقدار زیادی از فرصت به تشریح Kejriwal ادعا و سوال خود ادعا موفقیت در این و دیگر ارگانهای مرتبط با مناطق و آن را کمی تعجب آور است که اصلی حزب مخالف نیست ساخته شده استفاده کامل از این فرصت است. به جای Kejriwal عملکرد BJP است شرط بندی بزرگ در ساخت این انتخابات یک دستور در شاهین باغ حتی اگر نقاشی AAP و شاهین باغ معترضان با همان قلم مو است که یک بیت از یک کشش. این رخ داده است در میان نفرت سوخت تیراندازی پردیس خشونت و درشت بی کفایتی در انجام ندادی.

Kejriwal نگه داشته است فاصله خود را از این تظاهرات قرار داده و تعهد برای قطعنامه در مرکز کنترل خود را از پلیس و ترافیک. با حمایت از مقاله 370 ابطال مخالفت کا و تمرکز بر روی کار انجام شده توسط خود دولت AAP است بنا از وسط زمین در چند سال گذشته است. BJP انتخاباتی در مقابل مکان های حق بیمه امنیت ملی در انتخابات محلی. این رمان تخته و آن کسی حدس می زنم که چگونه دهلی رای دهندگان پاسخ در مجمع انتخابات به مسائل نه از جاده های محلی و بیمارستان و یا لوله کشی اما از انتزاعی ناسیونالیسم که شامل مصرف در طیفی دشمنان که گاهی جلوه های ویژه گرافیکی به آمار و ارقام از احزاب مخالف و رهبران اگر نه شاهین باغ معترضان.

BJP استراتژی برای مثال منجر به تلاش برای توصیف Kejriwal به عنوان یک “تروریست”. برخی از آنها دیده می شود در این استراتژی یک راه انرژی هسته کادر در حالی که گرفتن هندو رای دادن. اگر این استراتژی موفق آن خواهد شد که انشعابات برای انتخابات آینده نیز هست. ما می دانیم روز سه شنبه زمانی که نتایج اعلام شده است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de