در اینجا اخیر هواپیما seatmate گفتگو. یک معلم مدرسه نظر در کار او: “دبیرستان ترک تحصیل رای است که در سنین پایین. اگر یک کودک نمی بخوانید فراتر از کلاس سوم سطح احتمال ترک skyrockets.”

پاسخ من: “می تواند از آن بود که بسیاری نمی توانند یاد بگیرند زیرا آنها گرسنه است؟”

افسرده داده است که حدود 30 درصد از مردم در لوئیزیانا کالیفرنیا و تگزاس تنها خواندن در کلاس سوم سطح. که به خوبی ممکن است متصل به این واقعیت است که با توجه به www.nokidhungry.org “یک پنجم کودکان در ایالات متحده زندگی می کنند در ناامنی غذايی خانوار که به معنی فقدان آنها سازگار دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی.” در سراسر کشور حدود 22 میلیون کودکانی که به مدرسه می آیند و بدون یک کافی صبحانه تکیه بر یک ناهار مدرسه—که ممکن است رخ می دهد تا بیش از نیمی از آنها روزانه کلاس ها به پایان رسید. و این ناهار ممکن است نه خوشمزه و مغذی است.

یک تغییر چشمگیر در تغذیه فضا در طول چند سال گذشته بوده است, منابع گیاهی و مقرون به صرفه پروتئین معمولا از نخود فرنگی. همه ما می تواند پیدا کردن آن را در نوشیدنی می لرزد خیلی-خوب-به-می شود-غیر واقعی-گوشت همبرگر و به سرعت در حال گسترش انواع تنقلات است. اگر مدرسه تنقلات و وعده های غذایی و ماشین آلات لود شد با پروتئین غنی ارائه نه با قند حاوی “مواد غذایی”? نام یک بچه که نمی مانند لرزش حتی یکی که خوب است برای آنها!

اما این موانع به تغییر هر چیزی در سیستم مدرسه. اتحادیه های کارگری قرارداد عادات کمیته…اما اگر برخی از پروتئین بالا تولید مواد غذایی اهدا شده به یک برنامه آزمایشی در نیمی از مدارس در جامعه—و اندازه گیری نتایج? اگر معلوم شد که پروتئین سالم بارگذاری کودکان در سال های اولیه خود را به طور چشمگیری بهبود نمرات آزمون و کاهش نرخ ترک تحصیل? من شرط می بندم تغییر خواهد آمد بسیار سریع می باشد.

و این برنامه می تواند شامل بیش از فقط بچه ها. بسیاری از محل های کار نیز اغلب پر از مواد غذایی است که پیشرفت نیست و بهره وری. سعی کنید برای پیدا کردن برخی از پروتئین در استارباکس. آن استفاده می شود غیر ممکن است. در حال حاضر وجود دارد برخی از تخم مرغ-مانند انتخاب ، منوی خود را هنوز هم عمدتا شامل کافئین و کربوهیدرات. قند بالا از برخی از این نوشیدنی مرکب تکان خوردن کافئین با این نسخهها کار بزرگ برای یک ساعت یا دو اما سقوط اجتناب ناپذیر است.

پروتئین را افزایش و از سوی دیگر گذشته برای ساعت. ماهیچه های خود را و ذهن نیاز به پروتئین به مراتب بیشتر از آنها نیاز به چربی و کربوهیدرات ها—به خصوص در طول زمان استرس مطالعه و ورزش.

پس از تجمع در اطراف این ساده شود. تغذیه کودکان مبتلا به تازگی در دسترس بالا-محتوای مواد مغذی غذاها و بیایید ببینید که اگر آن ترک تحصیل نرخ نازل شدن. و همین کار را برای خودتان. رها بی ثبات و پا زدن از غذاهای آشغال و غذا خوردن پر خود را از این جایگزین های سالم—بدون گناه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im